Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Oset

"Uproszczone" skórzane NATO

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim,

 

Czy ktoś kojarzy może miejsce gdzie można zdobyć taki pasek jak poniżej zalinkowany bez konieczności sprowadzania z USA? Kolor przykładowy, ale chodzi mi o sam pomysł - NATO ale jednoczęściowe. Czy tylko na zamówienie u rzemieślników?

 

Dodam, że szukałem takowych na forum i sprawdziłem też kilka sklepów sieciowych widocznych w temacie o kupowaniu pasków w sieci.

 

https://www.bexargoods.com/collections/watch-straps/products/simple-nato-watch-strap-dark-brown

post-69282-0-92288500-1515361936_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa, jeden z czarnymi ringami, którego nie używam, bo czarny pilot, do którego był przeznaczony sprzedałem zaraz po zakupie. Kupiłem go na amerykańskim ebayu za około 15 dolców, jak jestes zainteresowany to zapraszam.


To były klasyczne nato z 5 ringami, ale obciąłem tę krótszą część.

post-100926-0-86809400-1515683704_thumb.jpg

post-100926-0-53647000-1515683711_thumb.jpg

post-100926-0-23826600-1515683760_thumb.jpg

post-100926-0-42254200-1515683963_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa, jeden z czarnymi ringami, którego nie używam, bo czarny pilot, do którego był przeznaczony sprzedałem zaraz po zakupie. Kupiłem go na amerykańskim ebayu za około 15 dolców, jak jestes zainteresowany to zapraszam.

To były klasyczne nato z 5 ringami, ale obciąłem tę krótszą część.

 

 

Dzięki za propozycję, ale czarne ringi nie pasują.

 

Ostatecznie udało mi się zdobyć taki pasek dzięki pomocy zodiak7, który go dla mnie zrobił. Dzięki za pomoc :)

post-69282-0-40957000-1516141238_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobny wydaje się być pasek Timex  P2P495 - o ile oczywiście szerokość 20 mm bezie odpowiednia.

 

 

www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Czy paski tego typu mają swoją nazwę odróżniającą je od "zwykłych" NATO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te paski


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Prawda? Zastanawiam się czy podczas noszenia zegarek nie lata na tym pasku w tę i we w tę, ale i tak chciałbym spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu paski to zulu. To skóra nie materiał więc nie powinien zegarek się przesuwać.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Dzięki! Wychodzi na to, że są zulu z trzema lub pięcioma pierścieniami. Nas interesują te z trzema. :)

https://www.natozulu.com/content/11-zulu-strap-vs-nato-strap-difference

 

Dla mnie idealnie byłoby mieć Zulu z trzema obręczami, ale żeby one były delikatniejsze jak w typowym NATO. Nie do wszystkich zegarków pasują takie grube oczka. Ktoś coś wie gdzie takich szukać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaleta tego typu paska, to pewność, że w przypadku zerwania teleskopu za 2 złote, nie straci się zegarka za 2 tyś.

 

Ps, ostatnio u bateryjkarza chciałem kupić gruby teleskop 22 mm do klamry. 11 złotych chciał. Powiedziałem mu, że za drogo i znalazłem dobry w domu po nieco większych wysiłkach.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Z tymi teleskopami to zawsze jest problem, u bateryjkarza drogo, zamawiać przez Internet też sie nie opłaca bo przesyłka to kilkaset procent wartości, a hurtowe ilości mi nie porzebne. Jak żyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi teleskopami to zawsze jest problem, u bateryjkarza drogo, zamawiać przez Internet też sie nie opłaca bo przesyłka to kilkaset procent wartości, a hurtowe ilości mi nie porzebne. Jak żyć?

Byli tacy, którzy polecali kredyt i zmianę pracy :-) Ale to wszystko dla teleskopa byłoby lekka przesadą.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Zdecydowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.