Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ch24.pl

Trufey Watch Service – nowy serwis zegarków

Recommended Posts

Czas powinnismy liczyć od czerwca, bo choć zegarek był zaniesiony w maju i mówiliśmy o serwisie mechanizmu oraz wymianie paska, to w czerwcu został klepnięty ostateczny zakres - wraz z wymianą koperty i szkła.

Czekaliśmy na uszczelki, obecnie od miesięcy czekamy na szkło. To jest Monaco na Calibre 12. Co jakiś czas dzwonię i dopytuję.

Długo, bardzo długo się to dzieje wszystko.

No ale części do Taga nigdzie nie kupisz poza serwisem... Sprzedaję moje Tagi... :(

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Ja do nich oddałem w czerwcu tuż przed zakończeniem gwarancji na przegląd swoje Monaco, zajęło im to chyba ok 6 tygodni.

Uznali gwarancję (jeszcze starego typu), przesłali informację o zakresie wykonanych prac.

Trochę było problemów z odbiorem zegarka przez nich, wysyłali mi jakieś potwierdzenie zlecenia, a kurier nie przyjeżdżał. Ale w końcu odebrali.

Z Pieśkiewiczem mam nienajlepsze doświadczenia, ale to nie temat o nim.

TWS ma autoryzację. Na oficjalnej stronie TAG Heuer wyświetlają się jako jedyny autoryzowany serwis w Polsce. 

post-107289-0-17306000-1543834258_thumb.png

Co do czasu oczekiwania - serwisowałem ostatnio w TWS swoje Monaco i zamiast deklarowanych 3 m-cy, zegarek dostałem po niecałych 2. Miła obsługa, informacja na każdym kroku, profesjonalnie przeserwisowany zegarek z gwarancją na wykonaną usługę. Mi to pasuje.

Czy zegarek po Twoim serwisie miał jakies nieprzewidziane niepokojące niespodzianki - w stylu odcisk palca na szkle od drugiej strony czy jakies paprochy w środku albo zadrapania?? Moj Tag ostatnio coś mi szankuje... potrafi się zatrzymać na rece mimo ze sporo go nosze... potrafi się zatrzymac zaraz po zdjęciu z nadgrastka... chrono jakoś dziwnie przeskakuje kuleje... czasami włączenie chrono zatrzymuje caly zegarek... Chciałbym go wysłac na gwarancji ale mam jakies wewnętrzne obawy że przyjedzie jakis styrany...

Ja do nich oddałem w czerwcu tuż przed zakończeniem gwarancji na przegląd swoje Monaco, zajęło im to chyba ok 6 tygodni.

Uznali gwarancję (jeszcze starego typu), przesłali informację o zakresie wykonanych prac.

AStral a w Twoim przypadku były jakies "niespodzianki" ? pozdrawiam

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.