Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że bez używania gps zegarek będzie się ładował standardowo i to wystarczy ? Tak jak zwykle to wygląda czy ładowarka to obowiązkowy element?

Jeśli solar wystarczy do zwykłego użytku to chętnie kupię, ale jeśli ładować trzeba bo solar nie wystarczy to lipaaa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówił  w prezentacji, że 4 godziny solara zapewnia 1h pracy GPS i zegarek sam działa na solarze.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie i mi się podoba. Cena mniej okazjonalna ale pewnie pojawią się na forum.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaję, że to będzie kolejny hit, ludzie uwielbiają takie gadżety, mimo że kilku starym fanom marki nie podejdzie to na miejsce każdego z nich znajdzie się 10 następnych.

Roman też ma "dziwne" komentarze na forum sprzed kilku lat.

Ciekawe jaka będzie cena na koniec roku... trzeba św Mikołaja uświadomić o nowościach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno do końca roku potanieją, GPW można obecnie kupić w sklepach taniej, niż większość ofert na portalach aukcyjnych :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek pojawił się w jednym polskim sklepie internetowym, cena 3890...Oczywiście dostawa marzec/kwiecień.

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wejście na rynek nowego Romana wpłynie na cenę tego starszego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na wiele :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wejście na rynek nowego Romana wpłynie na cenę tego starszego :D

Tak jak cena nowego Frogmana wpłynęła na cenę starego :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się decyduję na nowego Rangemana, oczywiście będę musiał zobaczyć jak siedzi na łapie i przeanalizować testy tego gps-a jak takowe się pojawią, żeby nie było że to bajer który nic nie wnosi.

A wy Panowie jak tam? Jest ktoś na forum kto może powiedzieć już teraz że decyzja padła o zakupie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się decyduję na nowego Rangemana, oczywiście będę musiał zobaczyć jak siedzi na łapie i przeanalizować testy tego gps-a jak takowe się pojawią, żeby nie było że to bajer który nic nie wnosi.

A wy Panowie jak tam? Jest ktoś na forum kto może powiedzieć już teraz że decyzja padła o zakupie?

Ja od samego początku wiem ,że będę go mieć.

Mega mi się podoba!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

fajny i ciekawy - czy ladny ? kwestia gustu - aczkolwiek raczej wstydu nie przyniesie wlascicielowi :)

Chetnie go przymierze,choc na sam zakup z ciekawosci jeszcze poczekam

 

Pierwszy smartwatch ktory faktycznie moze uchodzic za smatwatch'a - - bo reszta.ktora trzeba ladowac coddzinnie lub co drugi dzien,to w mojej opini,jest najzwyklejszym 'przedluzeniem smartfonowego ogona' 

 

No i zastanawia mnie czy aplikacja bedzie dzialac na starodawnych wersjach andka :) Jezeli nie bedzie miala ograniczen,to tym bardziej rozwaze 'pokosztowanie' tego jakze kontroweryjnego cukierka od ukochanego Casio :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prw 3000 ale ten będzie kolejnym zakupem do kolekcji , pod warunkiem że wysokościomierz pobierany jest z gps a nie czujnika ciśnienia , do ideału brakuje mi pomiaru tętna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wysokościomierz jest barometryczny, oczywiście dane wysokości z gps są dostępne, ale po przesłaniu do aplikacji, na bieżąco te dane mogą nie być wyświetlane na zegarku. Mnie natomiast interesuje czy zegarek mierzy przebyty dystans i go wyświetla, czy takie dane są dopiero dostępne po przesłaniu ich do telefonu. Rozczarowujący według mnie jest wykres ciśnienia, który nie wykorzystuje potencjału wyświetlacza i przez to gdy są zmiany ciśnienia większe niż 1hPa/h to wykres się urywa, nie wspominając jak zmiany są większe jak to miało miejsce w ciągu ostatniego tygodnia, to z wykresu zostaje jedna kropka w dodatku mrugająca:)

Edytowane przez Martin77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pomiar jest z czujnika "pytanie czy te same czujniki z serii czy nowsze " i nie wyświetla info to lipa totalna ,  powinni zrobić jak jest np. w garminie fenix 5 , na filmie promocyjnym wygląda na to że mierzy odległość "punkty" i pokazuje. Zobaczymy , generalnie to telefon np. samsung  s7 ma więcej możliwości a jest tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna premiera w Japoni 9 marca ,a w Polsce 21marca (pierwszy dzień wiosny :) )

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek wersji zielonej

 

T9uLErV.jpgrzMbF7V.jpglsbzkVR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziwny jest.

Jakiś taki niedorozwiniety technologicznie smarwatch.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny jest.

Jakiś taki niedorozwiniety technologicznie smarwatch.

W punkt !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.