Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Czy podczas nawigacji można używać stopera i timera tzn. np. jesteśmy w trybie nawigacji przechodzimy i wybieramy stoper, włączamy go i wracamy do nawigacji, rozumiem że stoper pracuje w tle i w każdej chwili możemy do niego wrócić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy sprzętu. Czy zegarek może zapisywać trasę przy włączonym GPS bez wcześniejszego wgrania mapy przez aplikację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy sprzętu. Czy zegarek może zapisywać trasę przy włączonym GPS bez wcześniejszego wgrania mapy przez aplikację?

tak może.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak może.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wrzuć jakieś zdjęcia najlepiej na łapie cały czas walczę ze sobą odnośnie zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55559266519d7dd09fe0f2dd60120d27.jpg4b3b8aebf0b0f49f8ef2585dc537efa4.jpg1f0e6d0b3d62446cccc68b602e73afab.jpg

Proszę bardzo. Super jest ten zegarek. Ja czekam aż wejdzie zielony i ten niestety będę musiał sprzedać...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55559266519d7dd09fe0f2dd60120d27.jpg4b3b8aebf0b0f49f8ef2585dc537efa4.jpg1f0e6d0b3d62446cccc68b602e73afab.jpg

Proszę bardzo. Super jest ten zegarek. Ja czekam aż wejdzie zielony i ten niestety będę musiał sprzedać...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Gitara dzieki za fotki. Fajnie że może zapisywać trasę bez zewnętrznych aplikacji w sartfonie to jest już coś. Chyba jednak sie na niego zdecyduję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto! Super zegarek. Mega lekki i wygodny . Polecam . Jak będziesz chciał to za 2 msc ja sprzedaje swojego w dobrej cenie :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, odnosiłem się do GWG-1000 który ma 119gr, to te kilka więcej nie robi różnicy (chyba). Ale sikory co maja 190-200 (o wiecej nie wspomnę), to już czuć na łapie  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest zupełnie inny mam gwg i gpw i naprawdę ten jest lepiej zrobiony. Mega petarda.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem ciekaw jak by nowy Romek wyglądał w pozytywie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem przymiarkę i o ile co do średnicy jest całkiem ok i zadziwiająco wygodnie, to póki co grubość mnie zniechęciła. Ale zapewne to tylko kwestia przyzwyczajenia, zresztą jak w przypadku wielu G.


Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem przymiarkę i o ile co do średnicy jest całkiem ok i zadziwiająco wygodnie, to póki co grubość mnie zniechęciła. Ale zapewne to tylko kwestia przyzwyczajenia, zresztą jak w przypadku wielu G.

ta grubość jest naprawdę do zaakceptowania :-)))

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć G -maniacy :-)). Mam pytanie czy wskazania wschodu i zachodu słońca można ustawić? Bo u mnie nie są prawidłowe. Na początku było Ok, ale teraz lipa. Wg internetu powinno być 4.37 i 20.38 a jest 5.49 i 22.06 .. Co to może być? Pozdrawiam.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ustawic dlugosc i szerokosc geograficzna miejscowosci, w ktorej mieszkasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa :-) dzięki za pomoc Sławomir Jeske :-))

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć G -maniacy :-)). Mam pytanie czy wskazania wschodu i zachodu słońca można ustawić? Bo u mnie nie są prawidłowe. Na początku było Ok, ale teraz lipa. Wg internetu powinno być 4.37 i 20.38 a jest 5.49 i 22.06 .. Co to może być? Pozdrawiam.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli jest tak jak w innych G, to wschody i zachody "rozjeżdżają się" przy zmianie strefy czasu domowego. Nawet przy zamianie miejscami strefy domowej ze strefą światową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na Romana trochę taniej to zapraszam na PW. Na razie cena 3k, ale walczę o 2.7-2.8k. Dam znać jak się sytuacja rozwinie.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na Romana trochę taniej to zapraszam na PW. Na razie cena 3k, ale walczę o 2.7-2.8k. Dam znać jak się sytuacja rozwinie.

Polska dystrybucja?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, polskie sztuki. Jest opcja też na inne modele G, muszę dopytać o metalowe kostki.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.