Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzil mi po glowie, chodzil....no to go dzis rano kliknalem. Zobaczymy co to za gagatek.  wink.png

będzie Ksiądz zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na fotki i pierwsze wrażenia. 

Gratulacje Parówkowy skrytożerco  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czekamy na fotki i pierwsze wrażenia.

Gratulacje Parówkowy skrytożerco ;)

Nie wiem czy jest czego. ;) Gratulowac mozna narodzin dzieciaka, ale zakupu zegarka.....sam nie wiem. Moze mozna. :D Jestem ciekawy co to przyjdzie w pudelku. :P

 

Mozna tak zakombinowac. Zdjecie z WUS.

 

IHt1Gx.jpg

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ładowania baterii, to faktycznie jest w nim chyba kawał bateryjki. Ja miałem po zakupie 3 kreski i starałem się wystawiać na słońce, ale do czwartej kreski nie dojechało. O 20:20 włączyłem ładowanie przez USB i zrobiło czwartą kreskę, ale do fulla jeszcze nie dobiło, bo ma zniknąć wg instrukcji "błyskawica" podczas ładowania i wtedy będzie "na full". Czyli już 2h15' min. ładuje z poziomu 3 kresek i jeszcze nie ma 100% załadowanej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mozna tak zakombinowac. Zdjecie z WUS.

O kurczę, teraz to on naprawdę zaczyna wyglądać! Jeśli bym się nań decydował, to tylko w takiej konfiguracji. Rewelacja.

 

Wiadomo, od czego ten kajdan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadam!!! 100% , teraz błyskawica zniknęła ;) Czyli z poziomu 3 kresek do fulla ładowanie przez USB trwało prawie 3h (dokładnie 2h 48').

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, teraz to on naprawdę zaczyna wyglądać! Jeśli bym się nań decydował, to tylko w takiej konfiguracji. Rewelacja.

 

Wiadomo, od czego ten kajdan?

Nie wiem od czego kajdan.  Natomiast ktos z WUS obiecal, ze wkrotce bedzie mogl podac namiary na (nie wiem jeszcze jak to bedzie wygladac) jakies adaptory, ktore ulatwia zalozenie bransolet. Ale przeciez tam sa takie same teleskopy i uszy jak w normalnym zegarku wiec njuz teraz mozna go zakladac np na NATO lub nawet bransolete. Moze raczej beda to jakies maskownice? Zobaczymy. :)

 

''''For those interested I have been chatting with JaysandKays ref adapters for the behemoth and he can confirm that testing etc on a small batch has been done and he is rolling into production of adapters to be ready for sale in a month he reckons. Great news, except for the wait of another month. I'm keen as and looking forward to buying some. He sent me a pic of what they look like and I gotta say I want a set NOW. 

Pics are as received from them. He has said the bullbars are a few weeks off yet. 

 

EDIT: Band width is 24mm''

 

 

 

Kombinacje juz maja miejsce. :) Zdjecia z WUS.

 

2mrSyt.jpg

f3LLNE.jpg
Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kaganiec trochę przekombinowany (nie jest spasowany) nie podoba mi się. -_-

Kombinacje z bransoletą i paskami - myślę, że znajdą zwolenników  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał qpić nowego Romka nieco taniej, to tutaj jest jakaś obniżka ;)

 

www.johnlewis.com/casio-gpr-b1000-1er-men's-g-shock-rangeman-solar-gps-resin-strap-watch-black/p3444356

 

Nie orientuję się, jaką cenę można wynegocjować w np. TT, ale 640 funtów brzmi rozsądnie. W prawym górnym rogu zmienia się kraj i wysyłka do Polski jest możliwa za dodatkowe kilka funtów.

Nie wkleiłem adresu jako linku, bo, nie wiedzieć czemu, po kliknięciu linku wyświetla się strona 404.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał qpić nowego Romka nieco taniej, to tutaj jest jakaś obniżka ;)

 

www.johnlewis.com/casio-gpr-b1000-1er-men's-g-shock-rangeman-solar-gps-resin-strap-watch-black/p3444356

 

Nie orientuję się, jaką cenę można wynegocjować w np. TT, ale 640 funtów brzmi rozsądnie. W prawym górnym rogu zmienia się kraj i wysyłka do Polski jest możliwa za dodatkowe kilka funtów.

Nie wkleiłem adresu jako linku, bo, nie wiedzieć czemu, po kliknięciu linku wyświetla się strona 404.

Ja kupilem za £608 na Chrono24 ze sklepu w Szwajcarii. Plus wysylka to razem £616. W poniedzialek rano klepniety, jutro bedzie w domu.

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe - w nowym roku jest menu serwisowe jak w starym. Jest też test solara - wszystko u mnie ok. Czy ktoś bawił się już innymi ustawieniami z menu serwisowego?

Edytowane przez w_kaczmarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe - w nowym roku jest menu serwisowe jak w starym. Jest też test solara - wszystko u mnie ok. Czy ktoś bawił się już innymi ustawieniami z menu serwisowego?

podaj kombinację do tego menu i jak potem z niego wyjść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kombinacja  jak w każdym G,tylko po wciśnięciu trzech przycisków otwiera się dość rozbudowane menu podobne do tego podstawowego ,dlatego łatwo to przeoczyć.Póżniej  wybiera się koronką to co chcemy sprawdzić.

Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechal.

 

jEmeGq.jpg

 

94bOdI.jpg

 

Teraz sie poznamy. Jak bedzie mily,grzeczny, funkcjonalny i latwy w obsludze to niedlugo zabiore go w nagrode w Gory Skaliste.  ;)

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechal.

 

 

 

 

Ale masz tam ciśnienie  :D

To ciśnienie bezwzględne czy zredukowane?

Ps.

Ładnie leży.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.