Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Super wygląda.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko przyszła, jakieś dodatkowe opłaty miałeś? Wygląda czadowo


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By przejscie z masywnej koperty na pasek było bardziej harmonijne jest on szerszy przy mocowaniu. W przypadku bransolety tego brak,a mimo to.....wyglada to bardzo dobrze.

post-105714-0-87616200-1536737559_thumb.jpg

Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazję dokładnie obejrzeć i przymierzyć. Ogólne wrażenie super! Bardzo fajnie wykonany, przy tym czytelny wyświetlacz. Mimo że mi się podoba i myślałem o zakupie, to muszę przyznać że jego rozmiar chyba przekracza moją zdolność akceptacji dla zegarka... A lubię duże, na codzień noszę przecież GPW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli, powoli, coraz więcej osób się do niego przekonuje. Na początku opory i krytyka, zwłaszcza że Roman I zawiesił poprzeczkę wysoko.

Powodem takiego stanu na chwilę obecną jest wysoka cena, ale gdyby zszedł poniżej 2 tyś. to myślę, że jego notowania by wzrosły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli, powoli, coraz więcej osób się do niego przekonuje. Na początku opory i krytyka, zwłaszcza że Roman I zawiesił poprzeczkę wysoko.

Powodem takiego stanu na chwilę obecną jest wysoka cena, ale gdyby zszedł poniżej 2 tyś. to myślę, że jego notowania by wzrosły.

Ta poprzeczka nie jest aż tak wysoko,bo choć funkcyjnie genialny,moim zdaniem nigdy nie bedzie kultowy tak jak np.kostka.A to z powodu wyglądu. Jest z nim coś nie tak,nic nie pasuje,brak symetrii spaprana proporcja paska przy bezelu... jakby nacpany picasso,wisząc głową w dół, narysował ten kształt gownem na desce.Mówi się że GPR jest brzydki,może.... ale przy romku l wygląda jak kwiat obok wiadra z łajnem. Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Mówi się że GPR jest brzydki,może.... ale przy romku l wygląda jak kwiat obok wiadra z łajnem.

 

Z gustem się nie polemizuje, wielu się będzie podobał Roman I innym II i będą stosować porównania do materii subiektywnie obrzydliwej z piękną.

 

Co do GPR-B-1000 uważam, że słusznie znajduje on zainteresowanie u części osób i niesłusznie jest "opluwany" przez część "estetów", że "to brzydal" itd.

 

Ale mamy wolność i możemy ogłaszać swoje preferencje i krytykować lub zachwalać coś byle by to nie było: ad personam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman I najpiekniejszy nie jest, II moim zdaniem jest ladniejsza, tyle ze jest ogrooomna. Jednak co do stawania sie kultowym, to mysle, ze nie piekno tu decyduje. Cos moze byc tak brzydkie, ze az ladne, vide Saab 900, ktorego wyglad jest MZ bardzo "ciekawy", ba, nawet Multipla znajduje swoich amatorow ;), tak wiec, czas pokaze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mówi się że GPR jest brzydki,może.... ale przy romku l wygląda jak kwiat obok wiadra z łajnem.

Rzekłbym, że jest na odwrót, ale jak już było mówione, o gustach się nie dyskutuje :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzekłbym, że jest na odwrót, ale jak już było mówione, o gustach się nie dyskutuje :D

 

Pod tym twierdzeniem się podpisuje  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mowa o wyglądzie, tylko i wyłącznie. Z jednej strony harmonia a z drugiej młot który spadł na kulkę z plasteliny i to co wyszło nazwali 9400.Sory,ale romek pierwszy to ulep.Taki zegarkowy Renault Thalia, niby jezdzi ale szpetny jak listopadowa noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Taki zegarkowy Renault Thalia, niby jezdzi ale szpetny jak listopadowa noc.

 

Kurde, to masz pogląd, że ło-matko.  ;)

Ale spoko.... nie posiadaj, nie kupuj, nie oglądaj, nie noś, nie dotykaj...… a będziesz zdrowszy - bo masz do tego prawo.

Gust to gust.  ^_^ Bez zbędnej polemiki.

Mnie się pierwszy spodobał.  :lol:

Pozdrawiam.

A GPR-B-1000 uważam, że jest OK. przy czym to inna edycja (poziom) technologiczna.  :)

Siema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to masz pogląd, że ło-matko.  ;)

Ale spoko.... nie posiadaj, nie kupuj, nie oglądaj, nie noś, nie dotykaj...… a będziesz zdrowszy - bo masz do tego prawo.

Gust to gust.  ^_^ Bez zbędnej polemiki.

Mnie się pierwszy spodobał.  :lol:

Pozdrawiam.

A GPR-B-1000 uważam, że jest OK. przy czym to inna edycja (poziom) technologiczna.  :)

Siema.

Z tym nieposiadaniem to troche za późno ponieważ juz go posiadam...wiem,hipokryzja z mojej strony ale jakiś rok temu dalem sie ponieść ogólnej euforii ,te sensory i w ogóle.Nauczka by nie sugerowac się trendami tylko sercem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,..ee..no bez przesadnej kokieterii,bo to nie hipokryzja,a zwyczajne rozczarowanie i tyle, każdemu się trafia, ja sam pozbyłem się trzech zegarkow (w tym dwóch Gshockow) bo kiedy juz dotarly do mnie,stwierdzilem,ze to jednak nie to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozczarowanie to dobre słowo i nie można tego skwitowac- widziały gały co brały, bo czesto żadne zdjecie ani filmik nie oddaje rzeczywistosci. Podejmujemy błędne decyzje,wyciagamy z nich wnioski i wtedy...znów podejmujemy błędne decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często nasza wyobraźnia kreuje wyidealizowany obraz czegoś, co byśmy chcieli mieć. Kiedy już to coś nabędziemy następuje konfrontacja naszych oczekiwań, odpowiednio "podrasowanych" naszą wyobraźnią, z rzeczywistym produktem. I tu następuje moment kulminacyjny - na ile produkt spełnia nasze oczekiwania, albo jak bardzo go wyidealizowaliśmy, i jaką różnicę między "expectations and reality" jesteśmy w stanie zaakceptować. Rozczarowanie, które często towarzyszy nam podczas kilkudniowego obcowania z nowym zegarkiem, to rzeczywiście dobre słowo :) Niemniej jednak, gdyby nie ono, to nowi użytkownicy nie mieliby szansy nacieszyć się swoimi nowymi nabytkami w nieco niższej cenie i... być może po raz kolejny się rozczarować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że są ludzie którzy to jeszcze kupują?

Edytowane przez Łomatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zegarek sie nawet podobam. Wielkosc.... to moze byc problem dla niektorych. Ale wyglad nie jest zly. Mnie bardziej razi brak kilku rzeczy wlasnie patrzac orzez pryzmat ceny. Mam nadzieje ze zegarek bedzie sie sprzedawal niezle by Casio nadal wprowadzalo innowacje. Ale sadze ze do pierwszego Romana raczej niema szans. Mam nadzieje ze pomysla otym i moze nastepny wielki powrot moze Mudmastera bedzie zegarkiem kompletnym jak Roman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.