Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Parówkowy skrytożerca czy tobie przyciski adjust i mode razem z tymi metalowymi pierścieniami też delikatnie się ruszają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parówkowy skrytożerca czy tobie przyciski adjust i mode razem z tymi metalowymi pierścieniami też delikatnie się ruszają?

Tak. Już kiedyś ktoś się mnie o to też pytał. Najwyraźniej tak ma być. 

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ja się pytałem na pw:)

Ciekawe czy w gwg1000 też tak chodzą bo technicznie są tak samo chyba wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ja się pytałem na pw:)

Na pewno? Wydaje mi się,  że to był kto inny ale może się mylę.....

 

 

 

Ciekawe czy w gwg1000 też tak chodzą bo technicznie są tak samo chyba wykonane.

Raz zdejmowałem bezel z GWG1000 ale nie pamiętam już jak to wyglądało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ja się pytałem na pw:)

Ciekawe czy w gwg1000 też tak chodzą bo technicznie są tak samo chyba wykonane.

Nie, w GWG-1000 tuleje przycisków są nieruchome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, pokrywa sensora ta mocowana na dwa imbusy część bezela delikatnie się rusza tak jakby nie była dokręcona- oczywiście jest dokręcona.

Przypadłość jednego egzemplarza czy wszystkie tak mają. Moim skromnym zdaniem wszystko powinno być idealnie spasowane i nie ma mowy o luźnych częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, pokrywa sensora ta mocowana na dwa imbusy część bezela delikatnie się rusza tak jakby nie była dokręcona- oczywiście jest dokręcona.

Przypadłość jednego egzemplarza czy wszystkie tak mają. Moim skromnym zdaniem wszystko powinno być idealnie spasowane i nie ma mowy o luźnych częściach.

u mnie było wsio ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie było wsio ok

 

Było? Już nie jesteś w posiadaniu? Ja dopiero teraz zobaczyłem, na początku bez zarzutu, ale z racji tego że przyciski się ruszają to posprawdzałem resztę i wyszukałem właśnie ten kawałek bezela, pewnie jak bym nie próbował nim poruszać to bym nie wiedział chociaż jak wciskam przeciwległe przyciski trzymając kciukiem za sensor to jednak czuć że coś on nie dochodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze jedną rzecz, pokrywa sensora ta mocowana na dwa imbusy część bezela delikatnie się rusza tak jakby nie była dokręcona- oczywiście jest dokręcona.

Przypadłość jednego egzemplarza czy wszystkie tak mają. Moim skromnym zdaniem wszystko powinno być idealnie spasowane i nie ma mowy o luźnych częściach.

Sprawdziłem u siebie. Osłona sensora nie drgnie o ułamek milimetra ale może sugerujesz się czym innym. Mam na myśli zwykłe ugięcie w miejscu gdzie osłona sensora rozszerza się i styka się ze szkłem? Kiedy poruszysz tymi końcówkami na boki (zaznaczone nieudolnie na zdjęciu ;) ) to najzwyczajniej trochę ustąpią ale to jest normalne zjawisko. Bezel jest do pewnego stopnia elastyczny.

 

rkNGnb.jpg

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie u mnie on poprostu lata jak by były te śrubki niedokręcone nie jest to uginanie wynikające z elastyczności osłonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie było wsio ok

 

Było? Już nie jesteś w posiadaniu? Ja dopiero teraz zobaczyłem, na początku bez zarzutu, ale z racji tego że przyciski się ruszają to posprawdzałem resztę i wyszukałem właśnie ten kawałek bezela, pewnie jak bym nie próbował nim poruszać to bym nie wiedział chociaż jak wciskam przeciwległe przyciski trzymając kciukiem za sensor to jednak czuć że coś on nie dochodzi.

niestety już nie jestem ale chyba wrócę bo mi się za nim tęskni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdziłem na dwóch egzemplarzach dostępnych w sklepach i potwierdzam że faktycznie tam także osłonka ma delikatny luz z tym że mój chyba trochę większy. 

Ja sprawdzam trzymając palcami w miejscach śrubek i dociskam lekko naprzemian raz lewą po czym prawą stronę tak jakby kołysząc-jak na zdjęciu

post-73327-0-91931300-1545335838_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem jak długo to potrwa . Koledzy z dalekiego wschodu nie zawiedli jak zawsze podłapali temat . 
Co prawda koperta przypomina jedynie dużego Romka ale podobieństwo uderzające . 

post-54817-0-65787000-1545774473.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem jak długo to potrwa . Koledzy z dalekiego wschodu nie zawiedli jak zawsze podłapali temat . 

Co prawda koperta przypomina jedynie dużego Romka ale podobieństwo uderzające . 

hehehe moze jakies czesci by pasowały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnio ktos sprawdzal ta mape 3D ?  u mnie wciaz nie dziala, jak z dokladnoscia mapy, u mnie z przebyta droga jest roznie, czasem wzdluz drogi, czasem nie.

 


I pytanie do kolegi Parówkowy skrytożerca  jesli to Twoj zegarek, co to za pasek, bo swoim oryginalnym moge sie dwa razy owinac  :unsure: 

 

rkNGnb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnio ktos sprawdzal ta mape 3D ?  u mnie wciaz nie dziala, jak z dokladnoscia mapy, u mnie z przebyta droga jest roznie, czasem wzdluz drogi, czasem nie.

 

I pytanie do kolegi Parówkowy skrytożerca  jesli to Twoj zegarek, co to za pasek, bo swoim oryginalnym moge sie dwa razy owinac  :unsure: 

 

To zwykłe zulu. Nie pamiętam z jakiego źródła.

A propos 3D to ostatnio nie sprawdzałem. Kiedyś działało, pózniej zaczęły się problemy. Niedopracowana aplikacja a Casio nie czyta chyba opinii klientów.

Dokładność mapy. W ustawieniach można zwiekszyć/zmniejszyć "czułość" GPS. Na najwyższej będzie dość dokładna. Chyba, że poruszasz się samochodem wówczas będziesz miał "czasem wzdłuż drogi, czasem nie".

Owa większa "czułość" GPS to większe zużycie baterii choć nawet wówczas masz niemal dobę dla nawigacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprawdzał ktoś może czy Wasze romki mają dokręcone śróbki? Ja dziś nabyłem po raz kolejny nowego GPR a i okazało się że zarówno te na górze bezela jak i te pod paskiem mocujące ceramiczny dekielek mają luz tzn do oporu brakowało średnio prawie jednego obrotu? Zastanawiam się czy to taka uroda czy może ktoś coś tam grzebaluchował ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedokręcone były śrubki od sensora jak je dokręciłem to pokrywa sensora bardziej się rusza więc poluzowałem je i jest ok. także sądzę że pozostałe śrubki też nie są za mocno przykręcone i chyba tak ma być puki nic nie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedokręcone były śrubki od sensora jak je dokręciłem to pokrywa sensora bardziej się rusza więc poluzowałem je i jest ok. także sądzę że pozostałe śrubki też nie są za mocno przykręcone i chyba tak ma być puki nic nie lata.

a co z wodoszczelnoscią? mam nadzieję że podczas pływania woda nie zaleje mechanizmu, ja właśnie swojemu zrobiłem ostre mycie po byłym właścicielu zobaczymy czy wszystko będzie ok. mam jeszcze jedną martwiąca mnie sprawę, otóż chyba jedna sróbka ta w bezelu na górze ma zerwany gwint kręci się w kółko niestey ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te imbusy z góry przykręcają bezel do koperty?

bezel i skręcają całość do kupy że tak powiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.