Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

bezel i skręcają całość do kupy że tak powiem

Jak śruba rzeczywiście nie trzyma to może być lipa, może pod kranem nic się nie stanie ale pływanie to inna bajka. Gdzieś zapodziałem imbusy po ostatnim majsterkowaniu żeby sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z góry na imbus tak. Jedną mogłem dociągnąć o ok 1/5 obrotu ale dalej już strach. Od spodu nie sprawdzałem bo trzeba by ściągać pasek.

czyli coś w tym moze być, ja się juz uporałem z zerwanym gwintem i wszystko jest ( mam ndzieję ) w poządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zrób mu test szczelności na wszelki wypa

a jak sie robi taki test?  

ps. zobacyzłem jeszcze u siebie taka przypadłosc na WUS juz o tym pisali otóz podczas podświetlenia na czarnym tle widac świecace kropki na dole ekranu  na godzinie 9ej, ma to  miejsce tlko podczas podswietlania tarczy zegarka, kiedy jest brak podswietlenia tarcza jest idealnie czarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli coś w tym moze być, ja się juz uporałem z zerwanym gwintem i wszystko jest ( mam ndzieję ) w poządku ;)

Witam a można wiedzieć w jaki sposób uporałeś się z zerwanym gwintem w śrubce od bezela?

Edytowane przez lukaszmalina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śrubce, śrubki, śrubka do jasnej cholery!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a można wiedzieć w jaki sposób uporałeś się z zerwanym gwintem w śrubce od bezela?

posmarowałem sama śrubkę klejem ( kropelką) a następnie gniazdo w środku ( zrobiłem to szpilką) poczym wkręcałem i wykręcałem śrubkę aż wytworzył się tak jakby nowy gwint. Gdy klej zastygł zupełnie dokręciłem na maksa i złapała opór no i trzyma. Teraz myslę jak sie uporać z tymi kropkami które widac po podświetleniu ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły pomysł z tymi srubkami tylko żeby trzymały, a czy mógłbyś zrobić zdjęcie i pokazać jak wyglądają te kropki po podświetleniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zastanawiałeś się żeby oddać zegarek do serwisu w koncu pewnie jest na gwarancji, a może te kropki co widac po podświetleniu to wada fabryczna.

Edytowane przez lukaszmalina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie zastanawiałeś się żeby oddać zegarek do serwisu w koncu pewnie jest na gwarancji, a może te kropki co widac po podświetleniu to wada fabryczna.

Kropek tez już nie ma ;) rozebrałem całą konstrukcję i okazało sie że pod wyswietlaczem jest taki plasticzek z białą wkładką które odbijają światło z diody i rozprowadzają je " równomiernie " po całej powierzchni wyswietlacza, na tym plasticzku właśnie były dwie małe "zadry, wyrwy albo bąble z powietrzem" nawet lupka nie pozwalała mi na uchwycenie co to takiego. I tu pojawił sie pierwszy problem, nie wiedziałem co z tym zrobić! Próbowałem troche pokombinować wkładałem ten plasticzek z tą wkładka w różnych kombinacjach ale albo podświetlenie było ledwie widoczne albo nic to nie dawało ( dodam że ten plasticzek ma taką poprzeczną fakturkę która powoduje że swiatło z diody jest przenoszone na drugi koniec wyswietlcza). Zrobiłem straszna głupote- postanowiłem ów plasticzek wypolerować ;)..... narobiłem tyle rys że po złozeniu wygladało to jak pokaz slajdów sztuki nowoczesnej (  przeszedłem lekkie zwątpienie). Po ilus nieudanych patentach które miały uratować całą sytuację nastąpił przełom! Znalazłem w domu starą, aczkolwiek w idealnym stanie, folię termoizolacyjną, taką jaka jest w apteczkach samochodowych. Wyciąłem z niej skrawek o wymiarach tego plasticzka i ułozyłem na nim (  musiałem przeprowadzic jeszcze kilka prób odnosnie odległosci tej foli od samych diod, jak jest za blisko to podswietlenie jest za słabe) poczym zmontowałem całość i wszystko zaczęło wyglądać jakby zegarek wyszedł właśnie z fabryki no może podswietlenie jest nieco bardziej żółte ;), ale to akurat do mojej wersji pasuje ;). Zdjęć niestety nie robiłem ale podeslę linka do WUS ja miałem identycznie   https://forums.watchuseek.com/f17/next-new-rangman-gpr-b1000-%3D%3D%3D-800%24-4592415-71.html

 

PS. gwarancja nie wchodziła w grę zegarek z drugiej ręki i bez paragonu kupiony gdzies JPN.

Edytowane przez share28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropek tez już nie ma ;) rozebrałem całą konstrukcję i okazało sie że pod wyswietlaczem jest taki plasticzek z białą wkładką które odbijają światło z diody i rozprowadzają je " równomiernie " po całej powierzchni wyswietlacza, na tym plasticzku właśnie były dwie małe "zadry, wyrwy albo bąble z powietrzem" nawet lupka nie pozwalała mi na uchwycenie co to takiego. I tu pojawił sie pierwszy problem, nie wiedziałem co z tym zrobić! Próbowałem troche pokombinować wkładałem ten plasticzek z tą wkładka w różnych kombinacjach ale albo podświetlenie było ledwie widoczne albo nic to nie dawało ( dodam że ten plasticzek ma taką poprzeczną fakturkę która powoduje że swiatło z diody jest przenoszone na drugi koniec wyswietlcza). Zrobiłem straszna głupote- postanowiłem ów plasticzek wypolerować ;)..... narobiłem tyle rys że po złozeniu wygladało to jak pokaz slajdów sztuki nowoczesnej (  przeszedłem lekkie zwątpienie). Po ilus nieudanych patentach które miały uratować całą sytuację nastąpił przełom! Znalazłem w domu starą, aczkolwiek w idealnym stanie, folię termoizolacyjną, taką jaka jest w apteczkach samochodowych. Wyciąłem z niej skrawek o wymiarach tego plasticzka i ułozyłem na nim (  musiałem przeprowadzic jeszcze kilka prób odnosnie odległosci tej foli od samych diod, jak jest za blisko to podswietlenie jest za słabe) poczym zmontowałem całość i wszystko zaczęło wyglądać jakby zegarek wyszedł właśnie z fabryki no może podswietlenie jest nieco bardziej żółte ;), ale to akurat do mojej wersji pasuje ;). Zdjęć niestety nie robiłem ale podeslę linka do WUS ja miałem identycznie   https://forums.watchuseek.com/f17/next-new-rangman-gpr-b1000-%3D%3D%3D-800%24-4592415-71.html

 

PS. gwarancja nie wchodziła w grę zegarek z drugiej ręki i bez paragonu kupiony gdzies JPN.

Czytając ten opis to wygląda jak operacja na otwartym sercu z wynikiem pozytywnym, pacjent żyje i ma się dobrze Czyli problemy rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten opis to wygląda jak operacja na otwartym sercu z wynikiem pozytywnym, pacjent żyje i ma się dobrze Czyli problemy rozwiązane.

Dokładnie i nawet wygląda lepiej niz przed ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-9400-1er GWN-1000B-1ber > Garmin Fenix 3 GW-9400-1er > GX-56-1bjf > GWG-1000-1a3er > GXW-56KG-3JF CUSTOM > GW-9400-1BER

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po ostatniej aktualizacji wreszcie zaczęły działać mapy 3D.

Mi wciaz nie dzialaja  :(  moze to wina telefonu :angry:

Mialem kilka dni wolnego wiec przetestowalem sobie troche zegarek, pozytywnie zakoczyla mnie bateria, kilka razy wlaczalem nawigacje, raz tylko przez chwile spadla do dwoch, a tak wisi na trzech kreskach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Problem rozwiązany :-)

Edytowane przez Bakus80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po ostatniej aktualizacji wreszcie zaczęły działać mapy 3D.

He, juz mi dziala, ale troche to dziwne :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam gdzie można zdobyć instrukcje  do tego sikora pdf  po Polsku?

Witam daj e-maila to podesle instrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam daj e-maila to podesle instrukcje.

Edytowane przez Dzodzo007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.