Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką kombinacją przycisków wchodzi się w tryb serwisowy ?

ADJUST+MODE+REV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ADJUST+MODE+REV

Oki. Dzięki :-)


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem też, że jadąc rowerem z włączonym rejestrowaniem trasy, robiąc do tego zdjęcia po drodze są one widoczne w aplikacji.

post-109981-0-06556800-1563256069_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziś  ;)

 

FUJI3925.jpg


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj chce zapytać o wykres barometru. Otóż nie zawsze jest o dla mnie zrozumiały. Opisuję sytuację, w której wartość hPa zmienia się raptem o wartość mniej lub więcej 1 a na wykresie jest tak jakby przeskok/pusta przestrzeń pomiędzy ostatnią kropką a najnowszą. I tego właśnie nie rozumiem. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może o to, że wartość ciśnienia pomiędzy tymi dwiema kropkami była poza zakresem wyświetlanego wykresu, czyli zegarek doświadczył dużego skoku ciśnienia.

Za instrukcją: "Large changes in barometric pressure and/or temperature can cause past data readings to be plotted outside of the visible area of the graph. Though plots are not visible, the data is still maintained in watch memory.", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "nie ma kropki, jak ciśnienie skacze" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ma to sens. Nie widziałem tego w instrukcji, ale może po prostu to przeoczyłem. Ustawię za chwilę alarm Baro i zobaczę czy jest tak jak opisujesz. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sikor, nic trzeba poczekać aż pojawi się na e-global.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :D

 

Dołączam do klubu z Rangeman'em Gpr - B1000.

 

Muszę potwierdzić opinię, że zegarek jest naprawdę bardzo wygodny. Generalnie konkretna maszyna. Nawigacja po opcjach bardzo intuicyjna, super sprawa z tą obrotową koronką. Nawigacja GPS działa bardzo stabilnie i zupełnie bezproblemowo. Wcześniej miałem Gw -9400 z którego byłem zadowolony , ale ten to zupełnie inna wyższa klasa. Zdjęcia, czy też filmy w internecie w ogólnie nie oddają piękna tego zegarka co w rzeczywistości.

 

post-62146-0-51677900-1565627334_thumb.jpg

 

post-62146-0-51030300-1565624944_thumb.jpg

 

post-62146-0-24314800-1565624967_thumb.jpg

Edytowane przez exciter555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj GPR 1000 na tle innych monsterków. Zarówno Bulovy jak i Citizen to wielkie zegarki, ale jak widać niekoniecznie ;)

 

post-62146-0-63448200-1565738404_thumb.jpg

Edytowane przez exciter555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja zamówiłem swojego dam znać w jakiej kondycji dotrze :) 
Śledzę ten wątek od początku i powiem że przekonałeś mnie tym kodem rabatowym :) Dzięki .
Marzenia trzeba spełniać hah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam. Dojechał. Bez folii na szlufce.W pudełku zegarek bez torebki foliowej. Nie widać znamion uzytkowania. Synchronizacja GPS udana i czas odmierza co do sekundy. Cena już wróciła do poprzedniej.

post-110397-0-43788100-1567102036_thumb.jpg

post-110397-0-26037000-1567102165_thumb.jpg

post-110397-0-50656400-1567102176_thumb.jpg

Edytowane przez se.pe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny sikor lubię bardzo duże zegarki i myślę że się zaprzyjaźnimy na lata :P 
Jutro podeśle fotki w jakim stanie dotarł mój . Dzisiaj wysłali dostałem informację . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie , że temat żyje. @se.pe gratulacje, aby się nosił długo i wygodnie ;).

 

@gszok koniecznie daj fotki i napisz pierwsze wrażenia.

 

Jak dla mnie zegarek jest super, zresztą odkąd go mam to praktycznie nie schodzi z ręki ;). Non stop korzystam  m.in. z funkcji GPS w terenie i jak do tej pory jeszcze ani razu nie zawiódł.

Wcześniej miałem Protrek'a PRW 2500 oraz Rangeman'a GW 9400 i zawsze chciałem aby Casio połączył funkcje z tych dwóch zegarków w jednym G-Shocku i się udało, a w bonusie jeszcze dodali GPS ;) Po wielu latach w końcu wyszedł mój wymarzony G-shock. Brawa dla Casio.

 

post-62146-0-59830700-1567133929_thumb.jpg

Edytowane przez exciter555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo. Z folią. Ja jednak miałem chyba z ekspozycji. Grunt , że działa. Synchronizacja czasu przez gps rewelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gszok gratulacje pięknej bestii. Trzeba przyznać, że wersja z zielonym paskiem również super się prezentuje ;)

 

PS.

@se.pe a masz hologram na dekielku? Ja też zamawiałem z tego samego sklepu i miałem komplet folii.

Swoją drogą przedłużacie tą gwarancję o kolejne 3 lata?

Edytowane przez exciter555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam hologram i będę przedłużał gwarancję . 
Co do pierwszego wrażenia po całym dniu w pracy oczywiście staram się na niego uważać może aż za bardzo 

ale z czasem pewnie zapomnę o nim w końcu jest dość solidnie zrobiony . Jest zaskakująco ciężki jak dla mnie .

Rozmiar mnie nie przeraża w żadnym stopniu wcześniejszy zegarek jaki nosiłem miał 54 mm szerokości i 16 grubości .
Reszta wyjdzie z czasem :)

se.pe - jak kupowałeś swojego to był wybór kolorystyczny ? bo ja kupiłem zielonego bo innego nie mieli 
Ogólnie temat nowego Romka odpuściłem już jakiś czas temu bo stwierdziłem że cena jak na tą chwilę 

jest dość zaporowa do czasu aż zajrzałem tutaj i zobaczyłem Twój post :) to stwierdziłem " czemu nie " :) 
Przymierzałem się do nowego Mudmastera ggb100 ale jak była szansa kupić Romka w dobrych pieniądzach to 

trudno było sobie odmówić :) 


P.s Po naszych zakupach tak jak mówiłeś ceny wróciły do normy a po drugie kod rabatowy przestał działać :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekałem na dobrą cenę. Sprawdzałem kilka razy na ich stronie ,bo już była dobra cena 2780zl po kodzie . I jakoś od niechcenia zajrzałem w tygodniu.... W pracy też uważam, ale wiadomo ... Miałem wybór kolorystyczny ,ale tylko czarny wchodził w grę ,bo podobał mi się. Po zakupie pojawił się komunikat ,iż więcej nie ma- czas oczekiwania do 3 dni.

Edytowane przez se.pe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra cena to będzie poniżej 2 tysiaków :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam hologram. Będę przedłużal gwarancję.

 Przedłużałeś już ? 

Mam pytanie dostałeś jakąś fakturę albo rachunek ? Bo ja mam tylko w karcie wbite model i data zakupu no i pieczątka sklepu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałeś już ?

Mam pytanie dostałeś jakąś fakturę albo rachunek ? Bo ja mam tylko w karcie wbite model i data zakupu no i pieczątka sklepu .

Powinieneś jeszcze mieć paragon bądź fakturę jako dowód zakupu (czasem sklepy wysyłają je mailem).

Tak wygląda przedłużenie gwarancji krok po kroku :

post-109016-0-19354300-1567436599_thumb.jpg

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.