Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem paragon na email. Wydrukowałem. Przelew przedłużający gwarancję wydrukowałem i wszystko spięte na wszelki wypadek leży w szufladzie. Synchronizacja gps bez telefonu tylko raz dziennie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki GTB. 
Dostałem to wszystko od ZIBI co jest razem z tym co wysłałeś mam tam wbite model i data zakupu no i 

pieczątka sklepu ale żadnego dowodu zakupu nie mam . Pozostaje pisać do sklepu niech doślą i tyle bo 

nic nie dostałem w fizycznej formie jak i na poczcie tez nic nie przyszło . 
Gwarancję przedłużyłem zaraz po zakupie :) .

Edytowane przez gszok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gszok sprawdzałeś pocztę w spamie? Mi właśnie władowało maila ze sklepu z dowodem zakupu do spamu.

Edytowane przez exciter555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sprawdzałem , wczoraj pisałem do nich w tej sprawie obiecali że do 10 dzisiaj będzie i nie ma dalej . 
Dzisiaj się jeszcze raz przypomniałem . Jakoś mnie z tym nie ciśnie ale później zapomnę i nie będę miał w razie czego .

Edytowane przez gszok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem na szkle rysę ... widoczna pod światłem. I nie kojarzę żadnej agresji wobec niego... Rysa w szkle ,brak śladów na powierzchni.. wtf?

Edytowane przez se.pe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie zegarka powinni dać szafir.

Tam jest szafir.


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ poszukuję pierwszego G-shocka więc byłem wczoraj w Time trend żeby sobie popatrzeć w naturze i po przymierzać. Ten GRP-B1000 fajnie wygląda, ale po założeniu na mój nadgarstek 20cm stracił dla mnie urok  :(  Przecież to cegła, ciężki i strasznie gruby. Przymierzyłem też GWG-1000 i on też jest duży ale jednak cieńszy i dużo lżejszy. Załamałem się trochę bo myślałem że wyjdę z zegarkiem, a teraz mam znowu dużo przemyśleń  <_<  Oczywiście nie chcę nikogo urazić i mówię o swoich odczuciach. Poza tym wydaje mi się że ta wytrzymałość G-shock poniekąd bierze się z lekkiej wagi, nie wiem jak zachowa się GPR-B1000 po upadku na kafelki. Poza tym funkcje mega, ale ja nie wykorzystam GPS <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem na szkle rysę ... widoczna pod światłem. I nie kojarzę żadnej agresji wobec niego... Rysa w szkle ,brak śladów na powierzchni.. wtf?

Ja się swojemu jakoś nie przyglądałem dokładnie ale na pierwszy rzut oka jest raczej ok . To na pewno rysa ? 

Zegarek przetrwał ze mną Hiszpanie cały zeszły tydzień jestem mega zadowolony z zakupu :) 

Rozważam wymianę pasków jest ktoś może chętny na zielone paski z 2 tygodniowego sikora ? 

post-54817-0-59192600-1568535933_thumb.jpg

post-54817-0-79802600-1568535953_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest szafir.

 

Pierwotnie tak myślałem :)  Zatem jakim cudem da się go porysować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też go przymierzyłem przedwczoraj i chociaż nadal mi się podoba, to już przestał mnie korcić zakup. Na nadgarstku 19,5 cm zupełnie się nie ułożył i wyraźnie odstawał. A mój stary GW-A1100 (53/17 mm) leży jak przyklejony. Trochę szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem na szkle rysę ... widoczna pod światłem. I nie kojarzę żadnej agresji wobec niego... Rysa w szkle ,brak śladów na powierzchni.. wtf?

 

Faktycznie bardzo dziwna sprawa z tą rysą.

 

Mój zegarek można powiedzieć, że już przeszedł test bojowy. Mianowicie dość mocno przywaliłem nim , a dokładnie samym szkłem w końcówkę metalowej rury z ostrymi krawędziami. W pierwszym momencie już pomyślałem , że kilka tysi poszło do śmietnika ... Patrze na zegarek, a tam nic, najmniejszego śladu na szkiełku. A naprawdę uderzenie było dość mocne.

Ponieważ poszukuję pierwszego G-shocka więc byłem wczoraj w Time trend żeby sobie popatrzeć w naturze i po przymierzać. Ten GRP-B1000 fajnie wygląda, ale po założeniu na mój nadgarstek 20cm stracił dla mnie urok  :(  Przecież to cegła, ciężki i strasznie gruby. Przymierzyłem też GWG-1000 i on też jest duży ale jednak cieńszy i dużo lżejszy. Załamałem się trochę bo myślałem że wyjdę z zegarkiem, a teraz mam znowu dużo przemyśleń  <_<  Oczywiście nie chcę nikogo urazić i mówię o swoich odczuciach. Poza tym wydaje mi się że ta wytrzymałość G-shock poniekąd bierze się z lekkiej wagi, nie wiem jak zachowa się GPR-B1000 po upadku na kafelki. Poza tym funkcje mega, ale ja nie wykorzystam GPS <_<

 

Faktycznie, jak nie będziesz w ogóle korzystał z GPS to może jednak rozważ ten GWG 1000. Też świetny zegarek. Oczywiście kwestia preferencji czy ktoś woli analog czy cyfrę czy też to i to.

Sam GPR 1000 jest dużym zegarkiem i nie da się temu zaprzeczyć. Ja mam w nadgarstku około 20 cm obwodu , a i tak zegarek jest duży wizualnie na nim. Tyle, że mi to w ogóle nie przeszkadza, a wręcz lubię duże i cięższe zegarki więc czuję się w nim komfortowo.Do tego GPS to dla mnie bardzo ważna opcja.

 

Coś mi się obiło o uszy , że będzie w niedalekiej przyszłości wychodził następca GWG 1000, może warto gdzieś dokładniej podpytać i jakby co poczekać nie niego,

Edytowane przez exciter555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo jak będa za 2 tysiaki jak wtedy na watszopie to można brać :rolleyes:


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość brachu

Bardzo cichy dźwięk guzików i alarmu. Czy to normalne dla tego modelu czy jakiś jednostkowy problem? W porównaniu do GWG-1000 prawie wcale nie słychać.

 

 

Sent from iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cichy dźwięk guzików i alarmu. Czy to normalne dla tego modelu czy jakiś jednostkowy problem? W porównaniu do GWG-1000 prawie wcale nie słychać.

 

 

Sent from iOS

Tak, w tym modelu tak jest.


Casio - GW-9400, PRW-6600, GMW-B5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Taki mały minus tego zegarka.

 

 

Sent from iOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-30402-0-82799200-1581954375_thumb.jpg

 

Witam.

G-shock niby nie nie do zajechania, a jednak... Uszkodzenie widoczne na zdjęciu. Czy można kupić taki korpus, obudowę? Może komuś zalega gdzieś w szufladzie? Jeśli nie proszę o poradę gdzie taką cześć mogę zamówić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. To mój pierwszy post na tym forum lecz przygoda z Casio ciągnie się już wiele, wiele lat...

Ale po krótce. Po doświadczeniach z GW-9200 bałem się serii G-shock. Dlatego byly Edifice (EQW-A1000), Protrek (PRW-5000). Edifice z mojej winy zaparował, nie dokrecilem koronki ale poza tym że po czyszczeniu w serwisie rozpuściły się znaczniki byłem i jestem zadowolony. PRW-5000 działa do dziś jak trzeba i żadnych problemów! Później był MTG-G1000 i działa do dziś i jestem bardzo zadowolony! Nie żałuję złotówki wydanej na MTG!

 

Nadszedł czas w połowie 2019 na zakup GPR-B1000. Bardzo długo się zastanawiałem, wahałem po przeżyciach z GW-9200 ktory paruje do dziś, nie wyświetla wszystkiego na wyswietlaczu etc. 6 razy na gwarancji i serwis twierdzi że parowanie to normalne... Dziwne że ok 17 letni GW-500 ani razu nie był na gwarancji i do dziś działa mi bez zarzutu nie wspomnę o jakimś parowaniu...

Do rzeczy... Po kilku dniach użytkowania przyszła myśl: "kurczę, kolejna wtopa". Podswietlenie mam ustawione w trybie auto w każdym swoim zegarku. Wszędzie działa jak powinno. W GPR-B1000 który kupiłem podswietlenie włącza się nawet w pełnym słońcu! Porażka. Do tego luźna osłona sensora oraz koronki! GPS czasem ma problem z synchronizacją...

Jestem szczerze zawiedziony zegarkiem za który zapłaciłem ok 3800 zł!

Pytanie jak u innych użytkowników? Czy u Was też włącza się podswietlenie w trybie "auto" nawet w słońcu? Bo co do osłony sensora itd już się naczytalem na tym forum. Porażka i wstyd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. To mój pierwszy post na tym forum lecz przygoda z Casio ciągnie się już wiele, wiele lat...

Ale po krótce. Po doświadczeniach z GW-9200 bałem się serii G-shock. Dlatego byly Edifice (EQW-A1000), Protrek (PRW-5000). Edifice z mojej winy zaparował, nie dokrecilem koronki ale poza tym że po czyszczeniu w serwisie rozpuściły się znaczniki byłem i jestem zadowolony. PRW-5000 działa do dziś jak trzeba i żadnych problemów! Później był MTG-G1000 i działa do dziś i jestem bardzo zadowolony! Nie żałuję złotówki wydanej na MTG!

 

Nadszedł czas w połowie 2019 na zakup GPR-B1000. Bardzo długo się zastanawiałem, wahałem po przeżyciach z GW-9200 ktory paruje do dziś, nie wyświetla wszystkiego na wyswietlaczu etc. 6 razy na gwarancji i serwis twierdzi że parowanie to normalne... Dziwne że ok 17 letni GW-500 ani razu nie był na gwarancji i do dziś działa mi bez zarzutu nie wspomnę o jakimś parowaniu...

Do rzeczy... Po kilku dniach użytkowania przyszła myśl: "kurczę, kolejna wtopa". Podswietlenie mam ustawione w trybie auto w każdym swoim zegarku. Wszędzie działa jak powinno. W GPR-B1000 który kupiłem podswietlenie włącza się nawet w pełnym słońcu! Porażka. Do tego luźna osłona sensora oraz koronki! GPS czasem ma problem z synchronizacją...

Jestem szczerze zawiedziony zegarkiem za który zapłaciłem ok 3800 zł!

Pytanie jak u innych użytkowników? Czy u Was też włącza się podswietlenie w trybie "auto" nawet w słońcu? Bo co do osłony sensora itd już się naczytalem na tym forum. Porażka i wstyd...

Tak samo jak w gw 9400,nie używam tej opcji bo sporo samochodem podróżuje a podczas prowadzenia praktycznie cały czas sie to włacza.Oslony sensora to chyba losowo,koronka u mnie ok.

 

Ale mam coś ciekawszego.Gpr b1000 sprawiłem sobie na gwiazdkę (teraz niestety chyba będe miał okazje żałować że w zibi) i pod koniec lutego zauważyłem bardzo nietypową sprawe.Podczas leżakowania w słoneczku na parapecie spadła jedna kreska poziomu baterii,pomyślałem kurde padł solar?No nic sie zobaczy.(tryb serwisowy wykazał że działa) Rano zakładam sikor;bateria pełna hmm poleżał w trybie uśpienia to wrócił pełny stan.Otóż nie,po wlepianiu oczu w wyświetlacz przez kilka następnych dni zauważyłem taką zależność;przy słabym oświetleniu zegarek pokazuje 4 kreski,w momencie gdy pada na niego mocne światło spada do 3,ale najlepsze jest to że dzieje się to dokładnie w momencie gdy sekundnik wskazuje rozpoczęcie nowej minuty.Zegarek wylądował w centralnym zibi Sochaczew ale jak czytam opinie o tym serwisie to sie boje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie parę postów wcześniej rzeczywiście GPR jest tak cichy w kwestii dźwięków alarmu timera oraz przycisków?

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.