Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Louis Cypher napisał(-a):


Jest duży ale bez przesady

 

 

53878CB6-5232-41F7-A5B6-973632575C05.jpeg

27710C23-24E9-4366-9FD0-F51C3F59CE26.jpeg

te z prawej fajny - odmiana od reszty :)  a znaczenie centymetra w ta czy w tą hehhe i tak one wszystkie duze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, unadarek napisał(-a):

te z prawej fajny - odmiana od reszty :)  a znaczenie centymetra w ta czy w tą hehhe i tak one wszystkie duze :) 


Ten z prawej należy do dużego kolegi i u niego wygląda normalnie. 
A kabel to porażka…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Louis Cypher napisał(-a):


Ten z prawej należy do dużego kolegi i u niego wygląda normalnie. 
A kabel to porażka…

uroki smartwatch-y - idzie się przyzwyczaić tak jak do ładowania smartfonów :) za to wygląd i funkcjonalność lepsze i nie tak oklepane jak w reszcie - zresztą jak się ma kilkanaście zegarków - to taki tez by pasował dla odmiany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2021 o 14:58, siweq napisał(-a):

 taki GW9400 ze synchronizacją czasu przez GPS i wsparciem pomiarów GPS dla czujników ABC byłoby wystarczające dla mnie.

 

Może wystarczyło też pójść drogą pierwszego Romana, i zaoferować w miarę przystępny cenowo zegarek na kauczukowym pasku i mineralnym szkłem, a szafiry i carbony zostawić dla limitek po 4kpln. A tak powstał od razu zegar który daleko odskoczył od kultowego pierwowzoru, i cenowo i technologicznie, ale chyba pomimo pewnych unikalnych cech jakie mają g-shocki, a które jak widać nie dla każdego przeważają nad innymi funkcjonalnościami, przegrał z rynkiem, na którym w tej kwocie naprawdę można już poprzebierać w zegarkach outdoorowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do właścicieli GPR 1000. Kupiłem zegarek z drugiej ręki i generalnie jestem zadowolony, ale zastanawia mnie działanie GPS. Mianowicie mam problem z łapaniem sygnału GPS na samym początku. Raz, że trwa to u mnie ~1.5-2min, to jeszcze musze stac jak słup soli z zegarkiem ku górze, bo inaczej nie mam szans na start GPS. W innych zegarkach można włączyć GPS i po prostu ruszyć przed siebie, a tu niestety muszę czekać cierpliwie, nieruchomo, aż zegarek zechce się skomunikować z GPS. Czy też tak macie, czy to może jakiś defekt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zbrozlo napisał(-a):

Mam pytanie do właścicieli GPR 1000. Kupiłem zegarek z drugiej ręki i generalnie jestem zadowolony, ale zastanawia mnie działanie GPS. Mianowicie mam problem z łapaniem sygnału GPS na samym początku. Raz, że trwa to u mnie ~1.5-2min, to jeszcze musze stac jak słup soli z zegarkiem ku górze, bo inaczej nie mam szans na start GPS. W innych zegarkach można włączyć GPS i po prostu ruszyć przed siebie, a tu niestety muszę czekać cierpliwie, nieruchomo, aż zegarek zechce się skomunikować z GPS. Czy też tak macie, czy to może jakiś defekt ?

on raczej łapie sygnał - to działa jak nawigacja jak masz słabe miejsce lub chmury to mogą być problemy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to mi chodzi, łapie sygnał. Z tym, że żeby go złapał to muszę stać w jednym miejscu. Jak zaczynam się ruszać to choćby niebo było bezchmurne -- nie złapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, zbrozlo napisał(-a):

Dokładnie o to mi chodzi, łapie sygnał. Z tym, że żeby go złapał to muszę stać w jednym miejscu. Jak zaczynam się ruszać to choćby niebo było bezchmurne -- nie złapie.

w zegarku z gps - to nie wiem (faktycznie niech ktoś co ma popatrzy- ale możesz spojrzeć w instrukcje i tam powinno być napisane  czy w bezruch czy nie ma znaczenia )  - ale w radiowym to trzeba też sztywno trzymać zegarek z pare minut 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By ustalić pozycję zegarek musi się połączyć z kilkoma satelitami, bo nie wystarczy jeden satelita jak w kalibracji czasu.

Jak będziesz na otwartym i płaskim terenie to teoretycznie powinieneś szybko się połączyć, ale w górach, czy w mieście jest trudniej bo góry czy budynki w tym przeszkadzają.

 

Wyjdź na otwartą przestrzeń i sprawdź czy złapie sygnał w ruchu.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba już 2 lata nie jest produkowany, także zerowe szanse na znalezienie nówki w sklepie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2021 o 11:08, zbrozlo napisał(-a):

Mam pytanie do właścicieli GPR 1000. Kupiłem zegarek z drugiej ręki i generalnie jestem zadowolony, ale zastanawia mnie działanie GPS. Mianowicie mam problem z łapaniem sygnału GPS na samym początku. Raz, że trwa to u mnie ~1.5-2min, to jeszcze musze stac jak słup soli z zegarkiem ku górze, bo inaczej nie mam szans na start GPS. W innych zegarkach można włączyć GPS i po prostu ruszyć przed siebie, a tu niestety muszę czekać cierpliwie, nieruchomo, aż zegarek zechce się skomunikować z GPS. Czy też tak macie, czy to może jakiś defekt ?

 

Wszystko się zgadza. Ja miałem nówkę ze sklepu i było identycznie.

 

Ps. Wiem, że odpowiadam na stary post, ale cóż, może komuś się jeszcze przyda takie info.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli to komuś pomoże to udało mi się naładować akumulator w GPR-B1000 do pełna, czyli czwarta kreska wskoczyła na wyświetlaczu za pomocą słońca nie używając ładowarki. Trwało to około dwóch tygodni. Zegarek wystawiany był na słońce do momentu nagrzania i był zdejmowany, a w pochmurny dzień był wystawiany na cały dzień. 


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, wie ktos moze czy jest gdzies do kupienia ladowarka do Rangemana? Nowa albo uzywana, bez znaczenia byle sprawna.

Nie ma tu juz nikogo? Temat Rangeman umarl?

A czy probowal ktos ladowac gpr b1000 inna indukcyjna ladowarka?

Edytowane przez shizofremia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany kolega zepsuł pasek do   gpr-b1000

Są jakieś zamienniki do niego czy tylko karbony za pincet ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Pany kolega zepsuł pasek do   gpr-b1000

Są jakieś zamienniki do niego czy tylko karbony za pincet ? 

Chyba tylko carbon za pincet, są jeszcze adaptery do których można inne paski założyć, ale nie wiem czy to taka sama cena nie wyjdzie 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, shizofremia napisał(-a):

Chyba tylko carbon za pincet, są jeszcze adaptery do których można inne paski założyć, ale nie wiem czy to taka sama cena nie wyjdzie 🤔

 

 

Będzie zawiedziony .

A może ktoś ma pasek .uzywke ? Zmieniał sobie kolor paska , starego chce się pozbyć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.03.2023 o 17:21, revolta4 napisał(-a):

Pany kolega zepsuł pasek do   gpr-b1000

Są jakieś zamienniki do niego czy tylko karbony za pincet ? 

 

 

Nikt nie poratuje .uzywka ? Zamienikiem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Nikt nie poratuje .uzywka ? Zamienikiem ? 

Zamiennik do gpr b1000? To tak jakby mieć BMW 7 i kupic stalowe fele za 200zl 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, shizofremia napisał(-a):

Zamiennik do gpr b1000? To tak jakby mieć BMW 7 i kupic stalowe fele za 200zl 😂😂

 

 

Zamiennik który by był z gumy ,kauczuku czy z czego tam robią do G za 800zl byłby 100razy lepszy od tego gò.....a co zwą karbonem w tych drogich G .pęka. Łuszcz się, przełamuje, dziadostwo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

 

 

Zamiennik który by był z gumy ,kauczuku czy z czego tam robią do G za 800zl byłby 100razy lepszy od tego gò.....a co zwą karbonem w tych drogich G .pęka. Łuszcz się, przełamuje, dziadostwo 

Napewno mówimy o tych samych paskach do gpr b1000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.