Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
murcins

G-shock Rangeman GPR-B1000

Recommended Posts

Chodzil mi po glowie, chodzil....no to go dzis rano kliknalem. Zobaczymy co to za gagatek.  wink.png

będzie Ksiądz zadowolony ;)

Czekamy na fotki i pierwsze wrażenia.

Gratulacje Parówkowy skrytożerco ;)

Nie wiem czy jest czego. ;) Gratulowac mozna narodzin dzieciaka, ale zakupu zegarka.....sam nie wiem. Moze mozna. :D Jestem ciekawy co to przyjdzie w pudelku. :P

Mozna tak zakombinowac. Zdjecie z WUS.

IHt1Gx.jpg

Edited by Parówkowy skrytożerca

Co do ładowania baterii, to faktycznie jest w nim chyba kawał bateryjki. Ja miałem po zakupie 3 kreski i starałem się wystawiać na słońce, ale do czwartej kreski nie dojechało. O 20:20 włączyłem ładowanie przez USB i zrobiło czwartą kreskę, ale do fulla jeszcze nie dobiło, bo ma zniknąć wg instrukcji "błyskawica" podczas ładowania i wtedy będzie "na full". Czyli już 2h15' min. ładuje z poziomu 3 kresek i jeszcze nie ma 100% załadowanej.

Mozna tak zakombinowac. Zdjecie z WUS.

O kurczę, teraz to on naprawdę zaczyna wyglądać! Jeśli bym się nań decydował, to tylko w takiej konfiguracji. Rewelacja.

Wiadomo, od czego ten kajdan?

Tadam!!! 100% , teraz błyskawica zniknęła ;) Czyli z poziomu 3 kresek do fulla ładowanie przez USB trwało prawie 3h (dokładnie 2h 48').

O kurczę, teraz to on naprawdę zaczyna wyglądać! Jeśli bym się nań decydował, to tylko w takiej konfiguracji. Rewelacja.

Wiadomo, od czego ten kajdan?

Nie wiem od czego kajdan.  Natomiast ktos z WUS obiecal, ze wkrotce bedzie mogl podac namiary na (nie wiem jeszcze jak to bedzie wygladac) jakies adaptory, ktore ulatwia zalozenie bransolet. Ale przeciez tam sa takie same teleskopy i uszy jak w normalnym zegarku wiec njuz teraz mozna go zakladac np na NATO lub nawet bransolete. Moze raczej beda to jakies maskownice? Zobaczymy. :)

''''For those interested I have been chatting with JaysandKays ref adapters for the behemoth and he can confirm that testing etc on a small batch has been done and he is rolling into production of adapters to be ready for sale in a month he reckons. Great news, except for the wait of another month. I'm keen as and looking forward to buying some. He sent me a pic of what they look like and I gotta say I want a set NOW. 

Pics are as received from them. He has said the bullbars are a few weeks off yet. 

EDIT: Band width is 24mm''

Kombinacje juz maja miejsce. :) Zdjecia z WUS.

2mrSyt.jpg

f3LLNE.jpg

Ten kaganiec trochę przekombinowany (nie jest spasowany) nie podoba mi się. -_-

Kombinacje z bransoletą i paskami - myślę, że znajdą zwolenników  ;)

Jakby ktoś chciał qpić nowego Romka nieco taniej, to tutaj jest jakaś obniżka ;)

www.johnlewis.com/casio-gpr-b1000-1er-men's-g-shock-rangeman-solar-gps-resin-strap-watch-black/p3444356

Nie orientuję się, jaką cenę można wynegocjować w np. TT, ale 640 funtów brzmi rozsądnie. W prawym górnym rogu zmienia się kraj i wysyłka do Polski jest możliwa za dodatkowe kilka funtów.

Nie wkleiłem adresu jako linku, bo, nie wiedzieć czemu, po kliknięciu linku wyświetla się strona 404.

Jakby ktoś chciał qpić nowego Romka nieco taniej, to tutaj jest jakaś obniżka ;)

www.johnlewis.com/casio-gpr-b1000-1er-men's-g-shock-rangeman-solar-gps-resin-strap-watch-black/p3444356

Nie orientuję się, jaką cenę można wynegocjować w np. TT, ale 640 funtów brzmi rozsądnie. W prawym górnym rogu zmienia się kraj i wysyłka do Polski jest możliwa za dodatkowe kilka funtów.

Nie wkleiłem adresu jako linku, bo, nie wiedzieć czemu, po kliknięciu linku wyświetla się strona 404.

Ja kupilem za £608 na Chrono24 ze sklepu w Szwajcarii. Plus wysylka to razem £616. W poniedzialek rano klepniety, jutro bedzie w domu.

Co ciekawe - w nowym roku jest menu serwisowe jak w starym. Jest też test solara - wszystko u mnie ok. Czy ktoś bawił się już innymi ustawieniami z menu serwisowego?

Edited by w_kaczmarek

Co ciekawe - w nowym roku jest menu serwisowe jak w starym. Jest też test solara - wszystko u mnie ok. Czy ktoś bawił się już innymi ustawieniami z menu serwisowego?

podaj kombinację do tego menu i jak potem z niego wyjść ;)

kombinacja  jak w każdym G,tylko po wciśnięciu trzech przycisków otwiera się dość rozbudowane menu podobne do tego podstawowego ,dlatego łatwo to przeoczyć.Póżniej  wybiera się koronką to co chcemy sprawdzić.

Edited by Łomatko

Dojechal.

Ale masz tam ciśnienie  :D

To ciśnienie bezwzględne czy zredukowane?

Ps.

Ładnie leży.

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.