Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ret

Samurai SRPB09 Blue Lagoon - gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Gdzie można szukać zegarka Seiko Samurai SRPB09 Blue Lagoon? W Polsce jest niedostępny, ale moze ktos ma namiary na sprawdzony sklep w europie majacy w/w zegarek w ofercie?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup nowego ze sklepu graniczy z cudem. Widziałem ostatnio używany na forum Czasoholicy za 2100. Poszedł od reki. Pojawiają się u sprzedawców prywatnych na ebay-u . Ceny powyżej 700 USD nie licząc transportu i podatku VAT

 

https://www.ebay.pl/itm/Seiko-Limited-Edition-SRPB09-Blue-Lagoon-Samurai-Prospex-Watch-SRPB09K1/322962928422?hash=item4b32173326:g:AssAAOSwq4VaQ8UC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U nas chyba ostatnio Kolega @Lincoln Six Echo sprzedawał jeden egzemplarz, ale wygląda na to, że od razu poszedł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że rok temu  nówkę   można było kupić za ok  315 USD ceny skoczyły o ponad 100 % :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że rok temu  nówkę   można było kupić za ok  315 USD ceny skoczyły o ponad 100 % :-))

Za 315$ może i były, ale inne wersje kolorystyczne, nie Błękitna Laguna.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sorki zwracam honor. Inne widziałem, tego nie, przyznaję bez bicia :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet w PL były po niecałe 1500 zł kiedyś.

Ja kupiłem swojego w kraju i to najtaniej jak było możliwe za niecałe 1700 zł. Było tylko kilka sztuk porozrzucanych po salonach i wszystkie szybko się rozeszły.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.