Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem pojęcia że Pobiea robiła w ogóle kieszonki ;) Może jeszcze Raketa robiła zegarki damskie...?

Brakuje w niej tylko 'uszka' takiego jak w tej na zdjęciu : http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQFv55pgGPNr5hAhyJh77QXcULCJ1KRh-kf5twPkQXkxYrwWkR0

Ale i tak Iskra jest od niej dużo ładniejsza ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz gdy wiem że to pobieda to znalazłem identyczną sztukę na allegro. Jednak mi średnio się podoba.


"Nim się odezwiesz pomyśl pierw nieco, bo często słowa jak by z worka lecą!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

 

W weekend na strychu znalazłem pamiątki po pradziadku było wśród nich kilka zegarów. 

Czy ktoś mógł by mi udzielić informacji co to za model i kiedy najprawdopodobniej został wyprodukowany? 

 

Poniżej zdjęcia:

 

1

2

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavka.jpg

 

Taka bidula za grosze wpadła. Co możecie powiedzieć o mechanizmie tej sławki, latach produkcji, itp... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slavka.jpg

 

Taka bidula za grosze wpadła. Co możecie powiedzieć o mechanizmie tej sławki, latach produkcji, itp... ?

Witaj!

 

o werkach zegarków SŁAWA/SLAVA poczytaj tutaj

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/78791-werki-zegarkow-slava/?hl=%2Bwerki+%2Bzegark%C3%B3w+%2Bslava

 

w Twoim jest werk 2414 21jewels, co do alt produkcji nie wypowiadam się bo mam za mała wiedzę.

 

 Pozdrawiam!


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

 

W weekend na strychu znalazłem pamiątki po pradziadku było wśród nich kilka zegarów. 

Czy ktoś mógł by mi udzielić informacji co to za model i kiedy najprawdopodobniej został wyprodukowany? 

 

Poniżej zdjęcia:

 

 
 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam. 

Fajny złoty Poljot (mam taki sam) :) z tego co pamiętam produkowany w latach 1968-1973


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

 

W weekend na strychu znalazłem pamiątki po pradziadku było wśród nich kilka zegarów. 

Czy ktoś mógł by mi udzielić informacji co to za model i kiedy najprawdopodobniej został wyprodukowany? 

 

Poniżej zdjęcia:

 

 
 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam. 

 

Tak jak napisał kolega powyżej, złoty Poljot tzn. nie pozłacany tylko kopert + dekielek ze złota próby 583. Zegarek raczej na rynek wewnętrzny sądząc po rosyjskiej transkrypcji logo Poljot na tarczy. Bardzo fajny model zawsze mi się podobał :)

Edytowane przez etz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem tyle, że  Perfect damski  ktoś wie coś więcej?

post-63016-0-64461000-1374911794_thumb.jpg


"Nim się odezwiesz pomyśl pierw nieco, bo często słowa jak by z worka lecą!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ten dział, chyba że ostatnio coś przeoczyłem i rosjanie zaczeli perfecta produkować. A zegare to zwykła odpustowa jednorazòwka.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta pozłacana rakieta bardzo ładna a skoro po dziadku to nie waż się jej sprzedawać


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie wyceniamy zegarków. Wystaw sobie na portal aukcyjny to się dowiesz ile jest wart


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem dzisiaj taką Rakietę. Jest to model dla niewidomych. Powiecie mi może coś więcej na jego temat ? 

bebu.jpg
 
ajpe.jpg

9b6h.jpg
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co możecie powiedzieć o tym zegarku? Ile jest wart?

Ostatnio na giełdzie staroci pewien pan chciał za taki zegarek 700 złotych, ale mu się pomyliło chyba z euro i powinno być 700 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. 

 

Pragnę zapytać Was o dwa niedziałające niestety zegarki, które dziś trafiły w moje ręce. Nie mają raczej żadnej wartości pieniężnej, natomiast posiadają ogromną wartość sentymentalną. 

 

Zegarek nr 1: 

 

2.jpg?screen

 

3.jpg?screen

 

6.jpg?screen

 

Brak znajomości rosyjskiego, a tym bardziej cyrylicy, pozwolił mi tylko odszyfrować napis '17 kamieni'. 

 

Zegarek ten ma już bodajże 58 lat, gdyż moja babcia kupiła/dostała go, gdy sama miała ich 14. 

 

 

***

 

Zegarek nr 2. 

 

9.jpg?screen

 

10.jpg?screen

 

 

Ten drugi z tyłu nie posiada żadnych napisów, co wydaje mi się interesujące. 

 

Byłbym zobowiązany, gdyby zacni zegarkowi pasjonaci pomogli w rozwiązaniu zagadki tych zegarków. 

 

Gdybym wiedział, co to za zegarki, a szczególnie ten pierwszy, który moja babcia darzy ogromnym sentymentem, chciałbym spróbować oddać je do naprawy (czy jest sens?) lub spróbować znaleźć replikę/działającą wersję tego pierwszego. 

 

Z góry dziękuję za poświęcony czas, 

 

Michał Pardo 

Edytowane przez Misiaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Super  ten sportiwnyje. ładny stan. A łucz to nic specjalnego, produkowany nawet do dziś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc! Przynajmniej wiem już m/w, co mam w ręku. Postaram się je naprawić, a przynajmniej tego sportiwnyje. 

 

Może to zły temat na takie pytanie, ale wiecie może, gdzie mogę dokonać takiej naprawy w okolicach Łodzi (lub  Torunia)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.dostałam.dawno.temu zegarek.firmy.ZAria od św.pamięci BAbci chciałbym o nim.jak najwięcej informac i jak dodać zdjęcie tutaj tego.zegarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.dostałam.dawno.temu zegarek.firmy.ZAria od św.pamięci BAbci chciałbym o nim.jak najwięcej informac i jak dodać zdjęcie tutaj tego.zegarka?

po wciśnięciu odpowiedz na dole pojawie sięprzycisk " więcej opcji" i tam jest umieszczanie załacznika, a i najważniejsze tutaj nie wyceniamy zegarków !!! więc nie pytaj o cenę.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.