Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za Wołna? Wersje 17 kamieni to popularny model? I jakoś mechanizm mi nie gra  <_< . 

Ale tu wszystko gra jak się zacznie od początku :D Nie Wołna tylko Wiesna (весна). I wszystko się zgadza. Nawet ciekawy model :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za piękności?

 

 

Rzadka Rakieta antymagnetyczna po zajęciach malarskich w przedszkolu :D

Taka:

https://picasaweb.google.com/107247623220063053982/RakietaAntymagnetyczna#6243437735545383538

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Właściwie to miałem się wcześniej zapytać ale jakoś wyleciało z głowy. Nadrabiam teraz. Zegarek jest już na pracach u zegarmistrza. Czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat tej tarczy. Szczerze mówiąc to takiej drugiej nie znalazłem. Są bardzo podobne, ale bez tych czerwonych indeksów.

 

3c4b9f3c08de.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

O ile pamiętam punce na werku to by się zgadzało, tylko ta tarcza... Dużo takich było? Skąd na niej czerwone indeksy 24-o godzinnego podziału czasu? Widziałem takie które pokazałeś, ale one mają najczęściej właśnie tylko pogrubioną kreskę/skale godzinową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, ktoś, coś na temat tego wostok komandirski??

Tak. Z przykrością muszę stwierdzić że nie ma nic wspólnego z Wostokiem. To chińska podróbka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( jak to rozpoznać??

Beznadziejna jakość tarczy, inne wskazówki a przede wszystkim (i po tym najłatwiej poznać) maleńka zwykła koronka. W oryginalnych jest dwa razy większa i zakręcana.

Tu nie widać ale inny jest też dekiel bo w podróbce wciskany, a w oryginale zakręcany. No i ostatnia rzecz, zasadnicza to werk, w chińskich zuan.

 

Edit. A Poljocik jest ok :)

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w identyfikacji Komandirskiego oryginał czy podróba. Po mojej wstępnej ocenie wydaje mi się ze oryginał, ale poskładany z kilku.6b7a19b42a400d74.jpg

Edytowane przez Czarny Piotruś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż lepiej koronkę bo wygląda podejrzanie, a poza tym na forum nie wyceniamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie jest. Powinna byc zakrecana. generalnie stan slabiutki wiec nie placilbym za to wiecej niz za zlomka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Proszę o pomoc w identyfikacji Komandirskiego oryginał czy podróba. Po mojej wstępnej ocenie wydaje mi się ze oryginał, ale poskładany z kilku.

(...)

 

Również odnoszę wrażenie, że jest to tzw. składak, jednak zapewne złożony z oryginalnych radzieckich części zegarkowych... B)

 

Natomiast oryginał czasomierza - Командирские Военно-Морской Флот (ВМФ) CCCP - prezentuje się, jak na załączonym poniżej zdjęciu:

 

post-89266-0-02674100-1461760114_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Dziękuję bardzo za odpowiedzi :)

 

Dla porównania proponuję jeszcze zapoznać się najnowszą wersją tego modelu, czyli - Командирские Восток ВМФ 2414 A - made in Russia... B)

 

post-89266-0-19947600-1461786911_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Niby podobne ale koperty różne, w tym 5 i 7 postów wyżej koronka jest na godzinie 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.