Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarek Mołnia, mechanizm 3602, chyba noworuski. Co do wyceny - patrz regulamin. Na forum nie wyceniamy zegarków.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie wyceniamy. Wygląda to na noworuską Mołnię, pokaż mechanizm to będzie można dokładniej ustalić datę produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm wyprodukowany w latach 1997 - 2007. W mojej opinii najgorsza wersja 3602

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzac na koperte w srodku slawa automat siedzi... pewnie jakiś produkt turystyczny/eksportowy z poczatku lat 90 tych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze o potwierdzenie czy to oryginalna amfibia, spodobała mi sie, jest na chodzie i w dobrym stanie, oraz cena spoko. Z góry dziękuje za pomoc. Moje obawy to dziwny napis na deklu, nie taki jak wszedzie na amfibiach. post-86636-0-53086400-1471867235.jpegpost-86636-0-11456300-1471867252.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napis jest dokładnie taki jak w każdej eksportowej amfibi ;).

 

ed. Nawet nie zauważyłem, że założyłeś osobny temat, a przecież jest już taki do pytania o zegarki. Mam nadzieję, że MOD zrobi porządek.

Edytowane przez Mike S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono,

 

czy da się ustalić datę powstania załączonego zegarka bez otwierania?

To pamiątka i o ile pamiętam powinna być datowana coś około 1985, ale mogę się mylić stąd prośba.

 

Cyfry, gdyby były słabo widoczne, to 098202

 

Dzięki

post-92796-0-65378800-1471871143_thumb.jpg

post-92796-0-28608700-1471871286_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono,

 

czy da się ustalić datę powstania załączonego zegarka bez otwierania?

To pamiątka i o ile pamiętam powinna być datowana coś około 1985, ale mogę się mylić stąd prośba.

 

Cyfry, gdyby były słabo widoczne, to 098202

 

Dzięki

Nawet po otwarciu nikt nie oceni rocznika na 100%. Twoje datowanie jest jak najbardziej trafne. Dokładniejszego nie będziesz miał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev
...

To pamiątka i o ile pamiętam powinna być datowana coś około 1985, ale mogę się mylić stąd prośba.

 

...

Wg mnie ciut później, raczej lata 90-te. Występuje w katalogu z 1993 roku.

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipNU_gB268b6odXj82U1PIeznkeO1adZqJ86XGkK/AF1QipMIi1JJB5vcW_V_4JJMv6W7f_F-ZeeCbJL91arb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba datowania są poprawne bo model wystartował w latach '80 i dotrwał bez zmian głęboko w '90 a ewoluując dużo dłużej. Bezpieczny strzał to właśnie przedział połowa '80 do wczesne '9x.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Witam proszę o potwierdzenie czy to oryginalna amfibia, spodobała mi sie, jest na chodzie i w dobrym stanie, oraz cena spoko. Z góry dziękuje za pomoc. Moje obawy to dziwny napis na deklu, nie taki jak wszędzie na amfibiach.

W 100% w porządku z pewnego źródła.   :D Brał bym w ciemno.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie, oświećcie mnie: co ja właściwie mam, bo na pewno leży koło Kirowskiego, ale czy to oryginał?

 

20160807 170519

20160828 120915


I proszę również o sprawdzenie czy urodzinowa Zarja mojej żony ma coś wspólnego z oryginałem?

 

20160807 170537

20160807 170700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirowski: wewnętrzna część tarczy to tzw. malowanka, wskazówki od czapy, reszta ok.;

Zaria wydaje się prawidłowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką tarczę i wskazówki idzie dokupić?


A co do Zarji, w tych kopertach widziałem Sławy, Wiesny i inny sprzęt więc chciałem się upewnić czy wszystko z zarją OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką tarczę i wskazówki idzie dokupić? ...

Tarczę w dobrym stanie ciężko znaleźć. Ale nie jest to niemożliwe. Napisz w temacie "szukam" może ktoś ma jakąś w słabszym stanie i Ci sprzeda. I będzie przynajmniej oryginalna.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Tak już od jakiegoś czasu ta Amfibia wisi na alle. Dzisiaj przyjrzałem się tarczy i zastanawia mnie czy ona jest prawidłowa.

 

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już od jakiegoś czasu ta Amfibia wisi na alle. Dzisiaj przyjrzałem się tarczy i zastanawia mnie czy ona jest prawidłowa.

 

link

Oczywiście że nie. W beczkach nie było tarcz "Komandirskie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Oczywiście że nie. W beczkach nie było tarcz "Komandirskie"

... takich bezeli i mechanizmów 2214 czy jakichkolwiek innych niż 2209

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem trupka za kilka złotych bo bardzo mi się spodobała ta tarcza.

Do tego mechanizm chyba kompletny, ale nie działa, więc będę mógł bezpiecznie pierwszy raz podłubać. Parę takich w dzieciństwie zdewastowałem, ale to się chyba nie liczy.

 

Bardzo podoba mi się ten zestaw koperta - wskazówki - tarcza, ale pytanie, czy podobne to do czegokolwiek? Czy tylko trafiający w mój gust składak?

 

Te wskazówki z tą tarczą? Koperta zgodna?

Jeśli nie, to jakie wskazówki i koperta?

 

 

Edit: poprawiłem fotki

post-51218-0-15352900-1472647946_thumb.jpg

post-51218-0-59856800-1472647960_thumb.jpg

post-51218-0-82591000-1472648331_thumb.jpg

post-51218-0-51493800-1472648338_thumb.jpg

Edytowane przez Sill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.