Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje piwniczne zanelizska to zegarek AYU pozłacany i CZAJKA próba 583 cała złota plus 6x brylant . Chetnie pokaże wam tą CZAJKĘ ze wzgledu ze nie znalazłem takiej nigdzie indziej. powiedzcie pare słów o tej sztuce :) Warta podziwu?

W razie zainteresowan priv. :)

 

<a href=https://zapodaj.net/f50fa78563c4e.jpg.html>DSC_9080.JPG</a>

 

<a href=https://zapodaj.net/2cdf9c8c69ff8.jpg.html>DSC_9084.JPG</a>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

AYU to pewnie Łucz,.

Skąd wiesz, że to brylanty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów spotkał się z takim krabem, albo czy może takiego ma? Widziałem już taką kopertę z puncą na deklu i wyciętym miejscem na wałek naciągu (nie mogłem rozwikłać, o co chodzi). Chciałbym dowiedzieć się czegoś o konfiguracji z kompasem. Dzięki z góry.

post-97171-0-65413100-1499988593_thumb.jpg

post-97171-0-94976600-1499988597_thumb.jpg

post-97171-0-76237400-1499988600_thumb.jpg

post-97171-0-81282500-1499988603_thumb.jpg

post-97171-0-30426000-1499988607_thumb.jpg

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów spotkał się z takim krabem, albo czy może takiego ma? Widziałem już taką kopertę z puncą na deklu i wyciętym miejscem na wałek naciągu (nie mogłem rozwikłać, o co chodzi). Chciałbym dowiedzieć się czegoś o konfiguracji z kompasem. Dzięki z góry.

tam ma byc blokada kompasu zeby ci nie latala igla jak nie uzywasz. w wostokwatym kompasie walczylem z dziadostwem. generalnie drucik blaszka i sprężynka. zakonczone czyms a'la koronka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś prosiłem Was o pomoc z dwoma zegarkami. Oto i one po renowacji ☺️17d9381b3b89a263e73433964d961cd3.jpg06b0a18b53783becc965c339ac425809.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środek ze złotego poljota zatem nie do końca Ok

 

Dzięki, coś w nim mi nie pasowało i nie byłem pewny. 

Edytowane przez deville

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam ma byc blokada kompasu zeby ci nie latala igla jak nie uzywasz. w wostokwatym kompasie walczylem z dziadostwem. generalnie drucik blaszka i sprężynka. zakonczone czyms a'la koronka.

Nie miałem nigdy kompasu tego typu. Wielkie, ogromne dzięki. Wszystko jasne. Będę dopytywał się o drucik ze sprężynką zakończoną koronką. 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Czy ktoś z kolegów spotkał się z takim krabem, albo czy może takiego ma? Widziałem już taką kopertę z puncą na deklu i wyciętym miejscem na wałek naciągu (nie mogłem rozwikłać, o co chodzi). Chciałbym dowiedzieć się czegoś o konfiguracji z kompasem. Dzięki z góry.

Wpisz w google "компас наручный CCCP" będziesz wiedział czego szukać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google "компас наручный CCCP" będziesz wiedział czego szukać ;)

Dzięki Jacku, zawsze dobry materiał podrzucisz. :) 

Wziąłem tego krabika, trochę w ciemno i obawiałem się, że to jakieś rzemiosło. Widziałem tylko Wostoki - a teraz proszę - jest tego trochę do oglądania i poczytania.


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie tego zegarka ile jest wart, i ile kosztowałaby renowacja tak około, jest to zegarek rosyjski, ma 36 lat, nakręcany, na tarczy jest napisane 23 kamha

post-98709-0-00330900-1500207360_thumb.jpg

post-98709-0-91505500-1500207368_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie tego zegarka ile jest wart, i ile kosztowałaby renowacja tak około, jest to zegarek rosyjski, ma 36 lat, nakręcany, na tarczy jest napisane 23 kamha

To nie jest forum rzeczoznawców. Nikt tu nie wycenia zegarków.

 

Czajka stadion, w tym stanie to nic ciekawego - uwagi godne będzie pewnie tylko szkło pleksi, jeśli nie jest popękane. Jeśli to nie jest pamiątka, to lepiej kup nową, była chyba na allegro w ostatnich dniach.

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Jeśli to pamiątka rodzinna to jest bezcenny, a jeśli znalazłeś w garażu, piwnicy, na strychu, w lesie na grzybach, w poniemieckim bunkrze czy podobnych miejscach i liczysz, że zrobisz na tym majątek to się mylisz. W tym stanie nic nie jest warty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem na pewno ze wskazowki sa od nie wiadomo czego.Ale nie jestem do konca pewny czy wystepowaly takie tarcze przy uszatych?

post-40159-0-53318700-1500229291_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% nie było takich tarcz.

Tu masz wątek Jacka o uszatych i są tam tarcze jakie występowały.

http://czwarty-wymiar.pl/viewtopic.php?t=23010

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Gregch, juz ten temat studiowalem i to dzieki niemu bylem prawie pewien ze przy uszatych takich tarcz nie bylo.Gnebil mnie tylko ten jeden procent niepewnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz raczej 100% że nie było takich. Przekładka.

Krzychu, od kiedy Jacek pokazuje jakieś cuda które wynajdują i pokazują na swoim forum rosjanie, to jakoś pisanie że coś jest na 100% coraz ciężej mi przychodzi :) :) :)

Dzieki Gregch, juz ten temat studiowalem i to dzieki niemu bylem prawie pewien ze przy uszatych takich tarcz nie bylo.Gnebil mnie tylko ten jeden procent niepewnosci.

Na 100% przekładka. Nie było takich.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucze sie,ucze dorobilem sie juz trzech.

No to już mnie dogoniłeś bo ja też mam trzy :) 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.