Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

To jeszcze raz przepraszam za wprowadzenie w błąd.

 

W takim razie mam na sprzedaż zwyczajnego komandira, a nie w super stalowej kopercie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym sie dowiedzieć, co to za model tego zegarka, jaki ma mechanizm, oraz ile może mieć lat.

Z góry dziękuję :) 

post-99576-0-19160900-1506964732_thumb.jpg

post-99576-0-80852000-1506964739_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Dziękuję za informacje! 

Jaka jest wartość tego zegarka? 

I tu nastąpiła ta niezręczna cisza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystaw go na aukcji - wówczas będziesz wiedział dokładnie,  albo tylko poprzeglądaj licytacje - wtedy się zorientujesz (mniej więcej) ...np jak gościu tutaj -> http://allegro.pl/ziemia-po-ktorej-chodzil-jaroslaw-kaczynski-i6964479848.html


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, chciałbym wiedzieć co to za zegarek i jaka mogłaby być cena wymiany szkiełka i czyszczenia tarczy, ew regulacji i czyszczenia mechanizmu, bo chodzi dobrze, więc może obejdzie się bez.

Z góry dziękujępost-97501-1507016869,3431_thumb.jpgpost-97501-1507016872,9728_thumb.jpgpost-97501-1507016876,8686_thumb.jpg

 

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek to Majak - szkiełko z 10zł serwis 30-60 zależy od miasta - mycie tarczy to raczej przy okazji wymiany szkła o ile da sie doczyścić - no i najważniejsze to pasek ten ma w sobie najgorsze Afrykańskie szczepy bakterii - paseczek od 8 do 25zł to już dobry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego, co napisał Paweł, to jeszcze bym się rozejrzał za bardziej prawilną koronką. Ta ni w ząb nie pasuje (ani stylem, ani kolorem) i wygląda paskudnie 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okay, dzięki za info, pasek na pewno wymienię, taki już dostałem

 

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no i jeszcze ten obdarty z chromu pierścień dokręcający dekielek wygląda wyjątkowo paskudnie!

Co prawda, to od strony nadgarstka więc niby nie widać - ale te afrykańskie ameby!!!


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów! Jestem nowy i jeszcze bardzo zielony w tematach zegarków ale szybko się uczę więc mam nadzieję,że z Waszą pomocą będzie mi to szybko szło.Ostatnio wpadł mi w ręce mały radziecki zegarek Czajka.Z tego co się zorientowałem to koperta jest złota pr 750,środek metal z 17 kamieniami.Po rozebraniu koperta waży 2,1g bez szkiełka oczywiście.I teraz moje pytanie-czy wartość tego zegarka to wartość złota czy bierze się też pod uwagę całość,stan,sprawność itp? Dodam,że zegarek jest na chodzie choć znać na nim ząb czasu.Poniżej kilka fotek.Gdyby ktoś mógł mi w przybliżeniu wycenić tego małego szkraba z góry dziękuję.

post-100288-0-69592400-1507035175_thumb.jpg

post-100288-0-43180800-1507035186_thumb.jpg

post-100288-0-88983900-1507035194_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta zim/pobieda W środku pewnie też zim tarcza współczesna i ogólne to nie wiem co o nim myśleć ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.