Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Coś takiego mi się trafiło ostatnio

Czy ktoś wie od czego jest ten zegar?post-22779-0-79417700-1537618001_thumb.jpg

post-22779-0-22128400-1537618029_thumb.jpg


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit. coś jak ta Krisa

Ale to było na rynek włoski. W środku wostok na tarczy rakieta. Kris ma pozłacanego ja mam w chromie.

 

 

www.instagram.com/yorki_man/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to było na rynek włoski. W środku wostok na tarczy rakieta. Kris ma pozłacanego ja mam w chromie.

 

 

www.instagram.com/yorki_man/

Ok Grzegorz ale jednak to chyba taki sam zegarek tylko bez logo Rakiety na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie: zdjęcie z popularnego portalu ;) Rakieta, ale na obwodzie tarczy ma dodatkowe cyferki, jakoś tak dziwnie rozmieszczone, nie bardzo rozumiem o wuj tu chodzi. Co to jest?

post-102478-0-74211000-1537773604.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie: zdjęcie z popularnego portalu ;) Rakieta, ale na obwodzie tarczy ma dodatkowe cyferki, jakoś tak dziwnie rozmieszczone, nie bardzo rozumiem o wuj tu chodzi. Co to jest?

Chodzi o to686f389d5d45069c94f443e14b7ac2fc.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie: zdjęcie z popularnego portalu ;) Rakieta, ale na obwodzie tarczy ma dodatkowe cyferki, jakoś tak dziwnie rozmieszczone, nie bardzo rozumiem o wuj tu chodzi. Co to jest?

 

To jest tarcza do czasu w przedziale 24 godzin. Mała wskazówka pokazuje godzinę np 11 przed południem lub 23 przed północą. Duża wskazówka pokazuje normalnie minuty. Tarcza aktualnie pokazuje 22:06.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

no przecieeeż..... coś mi nie pasowało - tarcza w cyrylicy i z dodatkowymi indeksami, werk eksportowy, koperta może i od Rakiety, ale innej. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tarcza do czasu w przedziale 24 godzin. Mała wskazówka pokazuje godzinę np 11 przed południem lub 23 przed północą. Duża wskazówka pokazuje normalnie minuty. Tarcza aktualnie pokazuje 22:06.

No halo! A od kiedy WT jest 24-godzinna? :o;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No halo! A od kiedy WT jest 24-godzinna? :o;)

 

To co oznaczają cyfry...

- - -

już chyba wiem... Czas kupić tą Rakietę.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co oznaczają cyfry...

- - -

już chyba wiem... Czas kupić tą Rakietę.

Tylko spokój nas może uratować

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko spokój nas może uratować

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Już nic nie można napisać, bo od razu Cię poprawią.  :D

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://meshok.net/item/90835255_%D0%A7%D0%B0%D1%81%D1%8B_%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B4%D0%B0_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82

 

Czy ktoś z Was ma tego Poljota de Luxe? Chodzi mi o zgodność i kolor nadruku tarczy. Zdaje się, że ktoś (Grzegorz?) mówił, że powinna być czerwona i ten brąz to wyblakły karmazyn.

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://meshok.net/item/90835255_%D0%A7%D0%B0%D1%81%D1%8B_%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B4%D0%B0_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D1%82

 

Czy ktoś z Was ma tego Poljota de Luxe? Chodzi mi o zgodność i kolor nadruku tarczy. Zdaje się, że ktoś (Grzegorz?) mówił, że powinna być czerwona i ten brąz to wyblakły karmazyn.

Nigdy nie widziałem tego zegarka w idealnym stanie ale wg mnie wygląda to bardziej na kolor złoty który ściemniał i spatynował. Lub po prostu brązowy (choć sens użycia brązu znikomy)

https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipOxx7KvQKijRd21wsn0-0CqHDHM7cc3enDZjh34/AF1QipNIohHIiwnBm83Mei3Wn_vKUSoPuFDvwgvxJzbT

http://www.ussr-watches.ru/mix.shtml

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziałem tego zegarka w idealnym stanie ale wg mnie wygląda to bardziej na kolor złoty który ściemniał i spatynował. Lub po prostu brązowy (choć sens użycia brązu znikomy)

Dzięki. Właśnie próbuję to ustalić, bo to bez względu na to kiedy trafię na swój egzemplarz - większa inwestycja i dobrze wiedzieć czego szukać. To jest jedyny zegarek, który bym chciał mieć poza Kirowskimi. 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

kilka dni temu wyciągnąłem z szafy mój pierwszy zegarek który dostałem od babci. Wiem że jest stary, że to ZIM. Nie znalazłem jednak nigdzie takiego mój jest bez sekundnika. Wiecie coś więcej?

post-106722-0-43257600-1538559674_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój jest bez sekundnika, bo gdzieś mu się przepadło. Normalnie ten model miał centralną sekundę. W kolorze reszty wskazówek. Zegarek spracowany i bez wartości handlowej, ale jako pamiątka oczywiście bezcenny


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, a co to za model?

Oparty na mechanizmie z francuskiej fabryki Lip, po modyfikacji do centralnej sekundy, werk o oznaczeniu 2608, wyprodukowany w Samarze w Zakładach im. Maslennikowa ZIM


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego na starciach, mają jeszcze folie na szybie, cena bardzo korzystna. Jaki ma mechanizm i czy to nie podróbka. 32b4d1d14cd539c214d8037f3bc80881.jpg

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.... uj wie co to jest?

ani to staroć, ani poljot...


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Poljoty to współczesne składaki marnej jakości do kupienia na starociach za 250 zł od Ukrainki w hurcie chyba po 150.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.