Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu nabyłem czasomierz firmy

"Czajka". Poszukałem trochę w internecie, jednak nie udało mi się znaleźć żadnych informacji, więc proszę was drodzy forumowicze o identyfikacje. Interesuje mnie:

Jaki to model?

Przedział czasu w jakim mógł on być wyprodukowany?

Jaki to mechanizm?

 

Z góry przepraszam za wszystkie błędy, jestem tu nowy.

 

fed579c98ac89a2f6fec1bef0c8ca39f.jpg2d4e1f7ae39c5ad15b172ec0b9efffec.jpg9be1df319d5251860463f09462b4d9d2.jpg

 

Wysłane z mojego LM-Q850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co to za Wołna w linku do licytacji (jest już zakończona)? Nie widziałem tarczy z wytłoczką i logotypem pisanym kursywą. 

https://allegro.pl/oferta/oryginalna-sprawna-wolna-z-mikroregulacja-22-kam-8846700922


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, co to za Wołna w linku do licytacji (jest już zakończona)? Nie widziałem tarczy z wytłoczką i logotypem pisanym kursywą. 

 

https://allegro.pl/oferta/oryginalna-sprawna-wolna-z-mikroregulacja-22-kam-8846700922

Kurczę ja też. Szkoda że wcześniej się nie przyjrzałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Dziś trafiło mi się coś takiego, ale brak na nim jakichkolwiek oznaczeń. Cóż to może być ??post-93542-1580923058,0987_thumb.jpgpost-93542-1580923065,6956_thumb.jpg

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie postanowiłem reaktywować poniższe zegarki. Leżały latami po śmierci dziadka i czekały aż złapię bakcyla. :) Jeden z Wostoków o dziwo odżył (mam dwa egzemplarze), Rakieta wciąż milczy. Czy mogę prosić o informacje ci to za modele i w jakich latach były oferowane?

post-102879-0-20576500-1581006280_thumb.jpeg

post-102879-0-49860600-1581006299_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że reaktywowałeś :) Ładne sztuki w sumie, ciekawe w miarę popularne modele mniej więcej z lat '70/'80, dokładnie to ja nie pamiętam kiedy takie modele wychodziły. Paski jeszcze z epoki, ale chyba trochę znoszone, warto dokupić nowe jakieś :) no i oddać zegarki do serwisu, to będziesz się cieszyć w pełni sprawnymi "ruskami" po dziadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oba oryginalne, pierwszy to Rakieta na werku 2609 lub 2209 a drugi to Poljot bocian na werku 2609

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o identyfikację dwóch modeli. Czy wydają się być oryginalne?

 

 

 

Tylko to uszko temu Bocianowi sie skrzywiło :( (albo to perspektywa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

albo to perspektywa

 

perspektywa jest mianowicie taka: albo pierdyknie! albo nie pierdyknie!!  ...przy próbie prostowania ucha :)


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie byłoby dobrze pójść z tym do zegarmistrza/złotnika. Jak zagrzeje to nie pierdyknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki Miś Uszatek trochę :) uszko klapło temu misiu


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.