Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem przodownicy pracy!

Przypadkowo trafiłem taką Zarię. To chyba męska bo ma w uszach 20 mm. Wrzuciłem na grupie i kilka osób się odezwało z ofertą zakupu. Nie znam się na Zariach, ale to chyba nie jest jakiś wartościowy i rzadki zegarek? Werku nie pokazuję bo jakiś nietypowy dekiel i nie chcę go otwierać. Ale ktoś wrzucił zdjęcie i siedzi tam najprawdopodobniej 2014A.
 

111.JPG

222.JPG

444.JPG

667.JPG

1010.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ciekawy ale chyba tylko ze względu na nietypowy rozstaw uszu ale niewątpliwie Twój jest w bardzo ładnym stanie. Zresztą Zarie na 20mm występowały też w innych kopertach. O ile nie wkładali nic innego na 22 kamieniach to raczej napewno powinien tam być 2014A. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Progfan_87 napisał(-a):

Zegarek ciekawy ale chyba tylko ze względu na nietypowy rozstaw uszu ale niewątpliwie Twój jest w bardzo ładnym stanie. Zresztą Zarie na 20mm występowały też w innych kopertach. O ile nie wkładali nic innego na 22 kamieniach to raczej napewno powinien tam być 2014A. 

 

Dziękuję za komentarz. Zdecydowałem się go jednak odsprzedać. Zegarek leci do Estonii do mr oatmana. Jednak to nie jest mój profil zegarkowy a będę miał uciechę, że trafia o znanej kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Dzisiaj kupiłem od mojego przyjaciela taki to zegarek. Zegarek był kupiony przez jego dziadka i leżał w szufladzie. Niestety nie wiem co to za produkcja. Mechanizm wygląda na szwajcarski, jednak napis na deklu wskazuje na pochodzenie rosyjskie: czytelny jest napisBEE4D256-4B55-4D7A-B9BF-4D0720A3146B.heic Moskwa pisany cyrylicą. Natomiast nie mogę odczytać napisu nad nim. Zegarek ma średnicę 33,3 mm. bez kroniki i uszu. Uprzejmie proszę o podpowiedzi. 

61B4459E-70F0-4D57-9D6B-6D8C548C6344.heic 51135BC3-C5C8-4202-864A-012E87933613.heic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dość wczesny werk stosowany przez P. Buhre

1672615791_Zrzutekranu2021-10-24o03_29_36.png.0be835e494d3a5abe4058a711465675d.png

Zapytaj dla pewności @rk7000 ale rozmiar pasuje. Dziwne tylko, że nie ma sygnowania producenta. Możliwe, że jakiś inny zegarmistrz złożył to do kupy. W każdym razie to chyba werk Longinesa.

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Czy ktoś rozpoznaje od czego ta koperta? Uszy 16mm. Stała luneta.IMG_20211028_124940.jpgIMG_20211028_124654.jpgIMG_20211028_124714.jpgIMG_20211028_124823.jpg

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mawis napisał(-a):


Czy ktoś rozpoznaje od czego ta koperta? Uszy 16mm. Stała luneta.

Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka
 

 

Sportiwnyj


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to Jantar?

Lepiej jakbyś zrobił zdjęcie z góry i nie pod kątem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 250 zegarków w kolekcji i żadnego sportivnego.... mechanizm z tarcza sportivnego mam i pasuje, a koperta wygląda jak od tego modelu:

Screenshot_2021-10-28-23-07-50-133_com.android.chrome.thumb.jpg.00f4181dcea9a0ab89288af8ef4b9f74.jpg



Wysłane z mojego Mi 10 przy użyciu Tapatalka



IMG_20211028_231126.thumb.jpg.bf7c2fa8b44c1429b06fa20188ec3e75.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka koperta do Sportiwnego ma u mnie rowek z tyłu na 12, w Twojej kopercie też jest rowek.

- - -

Sportiwny ma dwa albo trzy rodzaje kopert... jeśli to jest koperta do tego zegarka to tak wygląda na żywo.

 

r.JPG

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mawis napisał(-a):

Ponad 250 zegarków w kolekcji i żadnego sportivnego.... mechanizm z tarcza sportivnego mam i pasuje, a koperta wygląda jak od tego modelu:

 

Ta koperta jest po ponownym chromowaniu? Bo jeśli nie to nie jest to Sportiwny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kchrapek napisał(-a):

Ta koperta jest po ponownym chromowaniu? Bo jeśli nie to nie jest to Sportiwny.

 

Na taką wygląda


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Panowie mam pytanie czy była taka amphibia z cywilną tarczą? Coś mi się wydaje że gdzieś w jakimś katalogu widziałem coś takiego ale po wielu prubach nie mogę nic znaleźć, a może się mylę. Dajcie znać jeśli ktoś coś wie w tym temacie. 

A no i jaki bezel mogła mieć w tym wypadkju?

IMG_20211017_142101.jpg

IMG_20211017_142123.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, As82 napisał(-a):

Cześć.

Panowie mam pytanie czy była taka amphibia z cywilną tarczą? Coś mi się wydaje że gdzieś w jakimś katalogu widziałem coś takiego ale po wielu prubach nie mogę nic znaleźć, a może się mylę. Dajcie znać jeśli ktoś coś wie w tym temacie. 

A no i jaki bezel mogła mieć w tym wypadkju?

 

 

Niestety składaczek


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, jest niecodzienny zegarek do zobaczenia. Na Alle użytkownik Ankher sprzedaje Poljota 17 j pod nazwą Baghdad, made in Iraq. Nie daję linka, bo trwa aukcja, aktualnie stoi toto powyżej 4 stów. Kto chce, niech zajrzy. Albo jest to coś jak Dotsy/Dosty, zegarek podarunkowy dla specjalnych osób, jakiś czas temu prezentowany tu na forum, albo produkt czy półprodukt który szedł na rynek arabski. 


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarka nie ocenię,  ale w oczy rzuciło mi się, że branzoleta na pewno nie jest  z Bagdadu.. 

 

Screenshot_20211101-160014_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.