Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

no to wiem - ok ..

 

a masz zdjęcie mechanizmu ? - wiem, że pytasz o kopertę, ale ciekawa jest też tarcza i mechanizm

 

WadsworthRedSec05.JPG

o!..tu widzę na deklu SU 1194..w moim między uszami jak w Roleksie...:)))

mechanizm ten :

http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&0&2uswk&FHF_70


Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was prośbe widziałem na tym forum zdjęcie zegarka nie wiem co to był za zegarek ale bardzo mnie zainteresował miał czarna tarcze i na dole pod wskazówkami tam gdzie pobiedy maja mały sekundnik ten miał tak jakby słońce które zachodzi bardzo prosze o pomoc bede wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakiś czas temu nabyłam taką Pobiedę.Stan koperty, szkiełka i dekielka idealny, ale tarcza lekko podniszczona, co wydało mi się dziwne.

Przegrzebałam internet polsko-, angielsko- i rosyjsko-języczny, najróżniejsze katalogi zegarków. Znalazłam podobne modele, ale z trochę inną tarczą, wskazówkami i żadnego w złoconej kopercie.

Widział ktoś kiedyś coś takiego?

Czy kupiłam podróbkę, ewentualnie efekt "domowej" renowacji?

 

Proszę o pomoc:)

 

post-57308-0-62541600-1362923502_thumb.jpegpost-57308-0-62074600-1362923215_thumb.jpeg

post-57308-0-05877200-1362923664_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podròbka to raczej nie jest, prędzej tak jak napisałaś efekt jakiejś renowacji ale co trzeba przyznać wygląda bardzo fajjnie.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopertę to rakieta z lat ok 70 jedna wskazówka to kama druga sportiwnyj z wymienioną lumą a tarcza to jakaś malowanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam damski zegarek może ktoś mi powiedzieć co to za firma i czy jest cos on wart ?

 

post-60461-0-13345300-1362931850_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz

 

 

Moje pytanie jest z gatunku edukacyjnych.

Znalazłem takiego Majaka:

http://allegro.pl/zegarek-majak-staruszek-i3087587334.html

 

Czy to składak?

U Gordona znalazłem Majaka "pajęczynę" z werkiem Pierwszej Moskiewskiej i tarczą Pietrodworskiej.

http://www.ussrtime.com/start.html

http://www.ussrtime.com/cgi-bin/details.pl?id=1230

 

Więc jak to jest, a może u Gordona jest sładak?

 

edit: żeby nie pisać dwóch postów jeden pod drugim

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopertę to rakieta z lat ok 70 jedna wskazówka to kama druga sportiwnyj z wymienioną lumą a tarcza to jakaś malowanka.

 

Kolejna nauczka, żeby się zastanowić przed oddaniem dniówki oszustowi...

Dzięki, Panowie, za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Nie koniecznie oszustowi, podejrzewam, że mało który z handlarzy (np na bazarkach) wie cokolwiek na temat oryginalności zegarków, które sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co mówi podczas sprzedaży, podobnie zresztą jak na znanym portalu aukcyjnym, gdzie spotykamy różne opisy różnych ...... ;) zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was prośbe widziałem na tym forum zdjęcie zegarka nie wiem co to był za zegarek ale bardzo mnie zainteresował miał czarna tarcze i na dole pod wskazówkami tam gdzie pobiedy maja mały sekundnik ten miał tak jakby słońce które zachodzi bardzo prosze o pomoc bede wdzięczny

 

Może to być Wostok. Wpisz w google " wostok zachód słońca" , potem grafika i w pierwszym wierszu jest taki z czarną tarczą i niebieskim pierścieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łucz

 

 

Moje pytanie jest z gatunku edukacyjnych.

Znalazłem takiego Majaka:

http://allegro.pl/ze...3087587334.html

 

Czy to składak?

U Gordona znalazłem Majaka "pajęczynę" z werkiem Pierwszej Moskiewskiej i tarczą Pietrodworskiej.

http://www.ussrtime.com/start.html

http://www.ussrtime....ails.pl?id=1230

 

Więc jak to jest, a może u Gordona jest sładak?

 

edit: żeby nie pisać dwóch postów jeden pod drugim

 

Podbijam temat ;) Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, od Twojego Majaka zacząłem porównywania ;), tylko szkoda, że werków nie pokazujesz. Dzięki za linka, jakoś przeoczyłem ten wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Czy ktoś mógłby mi powiedziec coś o tym zegarku

 

allegro.pl/zegarek-caly-ze-zlota-proba-583-warto-i3078696285.html

 

Mam taki sam.Udało mi się odczytać,że jest to slava 87150.Zegarek jest złoty próby 583.Wszelkie dodatkowe informacje mile widziane np:odnośnie szacunkowej wartości,okresu produkcji itp. Dzięki z góry:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waski123 tu masz na szybkiego zrobione fotki wygrzebanych u mnie z wiaderka takich majaków.

majak001.jpg

 

majak006.jpg

majak008.jpg


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah te Wasze, strychy, szafy i wiaderka, a w moich szafach ubrania, na strychu choinka a wiaderka puste ;)

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego rafalqwertui najlepiej jeśli napiszesz do sprzedającego ten zegarek "iza_i_rafal" pewinie dowiesz się więcej :)

A szacunkowo jest wart co najmniej tyle ile waży kruszec z którego jest wykonany.

Edytowane przez Ciech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ostatnio nurtuje mnie jedno pytanie.... czy ta czajka to model męski, damski czy uniwersalny? Zawsze traktowałem go jako męski, bo dziadek całe życie go użytkował, dodam że średnica bez koronki to 33mm

 

7ae874216c5ff708med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nurtuje mnie jedno pytanie.... czy ta czajka to model męski, damski czy uniwersalny? Zawsze traktowałem go jako męski, bo dziadek całe życie go użytkował, dodam że średnica bez koronki to 33mm

W swoim czasie był męski, pomimo rozmiaru i tej "delikatnej" stylistyki tarczy i wskazówek. W sumie gdyby nie ten design to rozmiar jest całkiem normalny. Na odpowiednim pasku do garnituru może być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziś dostałem kolejnego sprzęta do kolekcji. Jest to Poljot 17 kamieni z kalendarzem. Na chwile obecną zegarek jest niesprawny (brak wałka naciągowego) Ciekawi mnie jednak co to dokładnie za werk (nie ma nabitego numeru) oraz do czego służy przycisk z lewej strony (pewnie coś z datownikiem?). Chciałbym uzyskać szczyptę informacji na jego temat i czy jest to jakiś rzadszy model? Poniżej zdjęcie delikwenta :)

poljotc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poljot na werku 2628N. Guzik służy do zmiany dnia miesiąca. Nie jest to jakiś unikat, ale zwykle zegarki na 2628N są dużo brzydsze, konkretnie takich za wiele się nie widuje. Całkiem fajny model zegarka, koperta stylem bardzo przypomina tę z automatycznej rakiety 2627NA. Warto byłoby go podreperować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.