Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja sprzedaży Burana nie aktualna. Poradzę sobie jakoś inaczej. Zegarek zostaje ze mną.

Fajnie ze zegarek zostaje z Tobą. Życzę radości z posiadania z niego jak i dalszej imponującej kolekcji


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poluj na poljota na zdecydowanie lepszy werk slava no cóż ja bym jej nie kupił chyba że do skrzynki jako okaz kolekcjonerski. Polecam raz jeszcze poljota 55g :)

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Ostatnio odgrzebałem poljota niestety nie mam pojęcia co to za model może ktoś coś wie ?

Poljot automatic 22 kamienie

pozdarawiam

post-61524-0-47740800-1365860026_thumb.jpg

post-61524-0-46509800-1365860035_thumb.jpg

Edytowane przez Krzysztof0326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam informacji na temat takiego zegarka : http://molotok.ru/vo...3138130267.html

a właściwie ciekawi mnie co on tam ma napisane na tarczy Есаульские, gdzieś tam wygoglowałem że można to tłumaczyć 'kapitan' czy to prawda? i jeszcze nie jest napisane gdzie go сделаио, czy to znaczy że w РОССИИ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

a właściwie ciekawi mnie co on tam ma napisane na tarczy Есаульские, gdzieś tam wygoglowałem że można to tłumaczyć 'kapitan' czy to prawda?

 

ЕСАУЛ

Значение

  1. истор. в царской армии — казачий офицерский чин, равный ротмистру в кавалерии или капитану в пехоте; также лицо, носившее этот чин ◆ В это время старый есаул подошёл к двери и назвал его по имени; тот откликнулся. М. Ю. Лермонтов, «Герой нашего времени», 1839-1841 г. (цитата из Национального корпуса русского языка, см. Список литературы)При гетмане были чины: есаул, судья, писарь, составлявшие генеральную старшину. Н. И. Костомаров, «Русская история в жизнеописаниях ее главнейших деятелей. Выпуск пятый: XVII столетие», 1862-1875 г. (цитата из Национального корпуса русского языка, см. Список литературы)

i jeszcze nie jest napisane gdzie go сделаио, czy to znaczy że w РОССИИ?

Pozdrawiam

raczej tak

Edytowane przez whb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esauł to rotmistrz ( kapitan ) wojsk kozackich .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Witam,

Szukam informacji na temat takiego zegarka ... czy to znaczy, że w РОССИИ?

Pozdrawiam

 

Noworosyjska radosna twórczość.....Tzn. składak.... Edit: dopisano "tzn składak"

Edytowane przez Yakovlev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esauł to rotmistrz ( kapitan ) wojsk kozackich .

 

Tłumaczę to co cytowałem wcześniej po rosyjsku:

 

Znaczenie - hist. w armii carskiej, kozacki stopień oficerski równy rotmistrzowi w kawalerii lub kapitanowi w piechocie.

 

(źródło jak wcześniej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panom bardzo za wyczerpującą odpowiedz. :) Ostatnio identyczny zegarek wpadł mi w ręce, zaciekawił mnie trochę i zastanawiałem się czy go zatrzymać. Ale skoro to nic wyjątkowego to pewnie w najbliższym czasie pójdzie na wymianę albo do "żyda".

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczę to co cytowałem wcześniej po rosyjsku:

 

Znaczenie - hist. w armii carskiej, kozacki stopień oficerski równy rotmistrzowi w kawalerii lub kapitanowi w piechocie.

 

(źródło jak wcześniej)

A co ja napisałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja napisałem ?

Jak to, nie wiesz co napisałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowcip masz raczej ciężkawy , radzę potrenować ale raczej nie publicznie na razie . B) Owszem cytowałeś po rosyjsku , a o ile mi wiadomo młodsze pokolenie raczej nie zna cyrylicy , więc napisałem po polsku i dopiero wtedy przetłumaczyłeś , nie wiem po kiego grzyba cytując mój wpis .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowcip masz raczej ciężkawy , radzę potrenować ale raczej nie publicznie na razie . B) Owszem cytowałeś po rosyjsku , a o ile mi wiadomo młodsze pokolenie raczej nie zna cyrylicy , więc napisałem po polsku i dopiero wtedy przetłumaczyłeś , nie wiem po kiego grzyba cytując mój wpis .

 

Byś mógł porównać to co napisałeś z hasłem ze słownika.

 

PS - to nie był dowcip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę potrzeby porównywania , na potrzeby tego forum ( czyli o zegarkach , nie o historii wojskowości ) podałem wystarczającą definicję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj udało mi się wyhaczyć takiego poljota za 124,50 zł:

 

post-60883-0-00586800-1366005228_thumb.jpg

post-60883-0-85758800-1366005228_thumb.jpg

 

Bardzo mi się spodobał, więc nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj no to gratuluje polijota ładny moim zdaniem cena ok.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj udało mi się wyhaczyć takiego poljota za 124,50 zł

no dobra Nightdream, ale po jakiego grzyba o tym piszesz w "CO TO ZA ZEGAREK?? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA, ZAKUPY" czyżbyś nie wiedział co licytujesz? :) czy może chciałeś się pochwalić, że wytargowałeś 8zł u sprzedajacego??

 


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem bo miałem na to ochotę....;) a tak serio, chodziło raczej o opinię co do ceny, jaką za niego zaplaciłem. I co tu miałem niby targować?! Pachnie mi to złośliwością, ale nie wnikam. Pozdrawiam


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podawaj ceny to nie będą się czepiać :) , przy okazji oglądałeś te paski , o których pisalem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wybór jest ogromny, ale na pewno coś wybiorę. Wielkie dzięki :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podawaj ceny to nie będą się czepiać :) , przy okazji oglądałeś te paski , o których pisalem ?

 

a niby co złego jest w podawaniu ceny ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.