Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Nic złego , ale człowiek dopiero startuje na forum , a co by nie napisał zaraz wszyscy po nim jadą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no zauważyłem, nie wiem o co kaman, ale niech kolega się nie zraża może to przesilenie wiosenne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wpadł mi w ręce taki o to Wostok Komandirski 21jewels automat waterproof 200m. Mechanizm sprawny szkiełko raczej do wymiany, ślady użytkowania na kopercie.

 

post-58034-0-70697400-1366029722_thumb.jpg

post-58034-0-64319400-1366029821_thumb.jpg

 

Mam pytanie wszędzie w gogle-grafika występuje on z datownikiem ten nie posiada.Nie mogę nigdzie znależ tego modelu.Na dekielku jest napis po okręgu ,,made in russia bostok waterproof 200M automatic'' . Czy to orginał??? Zegarmistrz ,,szybki Bill'' wycena zajeła mu nie spełna nawet nie 1min-nawet nie zajrzał do środka- zdolny chłop ma rentgena w oczach ;) wycenił go na 300PLN czy to jest wiarygodna cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To współczesna rosyjska produkcja, więc szybko mu sprzedaj za 300 zł bo na żadnym portalu aukcyjnym go za tyle nie sprzedasz.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziekuje za informacje. Tak też myślałem że z tą jego wyceną coś nie tak bo on jakoś nie był zainteresowany kupnem-po cholere takie kity ludziom wciska?A mógbym się zapytać o faktyczną wartość tego Wostoka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem w Rosji w trasie koncertowej :-) Od razu kupiłem zegarek Russkoie Vremia. Stylizowany jest na jakiś stary...

Napijsane jest 1930 rok...

Nie mam możliwości zamieszczenia zdjęcia za co przepraszam... Zegarek ma 20 kamieni. Jak ustawiam czas zatrzymuje się sekunda.

Podpowiedzcie proszę co to za mechanizm i jaka produkcja. Dałem po zniżce ok. 200 zł (50% przeceny).

Będę wdzięczny za odpowiedź!

Pozdrawiam z Kiemierowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic złego , ale człowiek dopiero startuje na forum , a co by nie napisał zaraz wszyscy po nim jadą .

a no zauważyłem, nie wiem o co kaman, ale niech kolega się nie zraża może to przesilenie wiosenne ;)

 

Fajnie, że ktoś zauważa, że coś jest nie tak. Mam nadzieję, że nie jest tu tak zawsze....?


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jedno mogę przynać - nowe znaleziska umieszczamy w dziale "NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI"

Co do poljota to trochę popracujesz nad indeksami oraz wskazówkami i będzie cud miód :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jedno mogę przynać - nowe znaleziska umieszczamy w dziale "NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI"

Co do poljota to trochę popracujesz nad indeksami oraz wskazówkami i będzie cud miód :)

 

Tak wiem, że tam, tylko zauważyłem ten dział już po zamieszczeniu wpisu ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziś dostałem zegarek i nie zawiele o nim wiem. Poljot 17 jewels z lat 80' na kopecie wybite Au20.

Ogólnie to szukam do niego części jak widać tarcza poniszczona, szkiełko do wymiany oraz brak sekundnika. Mechanizm sprawny - ogólnie posiada wartośc sentymentalną a ja chciałbym go postawić na nogi. Jakbyście mogli jeszcze mi pomóc w instrukcji jak otworzyć dekielek bo próbowalem na wszelkie sposoby (malo inwazyjne) to wrzuciłbym zdjęcia mechanizmu,

 

za wszelkie informacje dzięki

linki: http://img842.images...30415202834.jpg

http://img515.images...30415202816.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Dekielek najlepiej otworzyć suwmiarką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dekielek już otworzyłem ;] ale chciałbym dowiedzieć się coś więcej o tym modelu i jaki to model aby w następtwie poszukać części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, że tam, tylko zauważyłem ten dział już po zamieszczeniu wpisu ;)

Widzisz Nightdream, warto się rozejrzeć na forum, zerknąć tu i tam, poszperać, poczytać. Później łatwiej się po nim "poruszać"

Poljota 55g gratuluję :) A cena?!

To kwestia trudna do rozstrzygnięcia ;)

Na pewno nie kosmiczna ale okazyjna też nie bardzo.

Edit.

literki

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś słówko napisze? Też zauważyłem, że jak ktoś zielony to pies z kulawą nogą mu nie odpowie ;-)

Z tym psem to oczywiście złe sformułowanie... Napiszcie proszę co sądzicie o moim nowym wynalazkupost-19054-0-80529000-1366085546_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś słówko napisze?

Ta firma jest podpięta pod Poljota. Kwarce robią na miyocie, a mechaniczne na rosyjskich mechanizmach. Z tego co jest na rosyjskich stronach wynika, że w 20 kamieniowych zegarkach (takich jak Twój) siedzi mechanizm 2614-РВ - Rosja. Co można o nim sądzić - nie jest to moja bajka bo osobiście nie gustuję w noworuskich zegarkach (jakośc ich wykonania i stylistyka pozostawia jak dla mnie wiele do życzenia). Ale jak Ci się podoba to super. Gratuluje nabytku i niech Ci długo cyka.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

battrek - kurcze noworuskie to nie całkiem moja bajka ale ten Twój mi się podoba, gratulacje i niech się nosi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! Zegarek mi się bardzo podoba!

Czy jest w nim regulacja? Wydaje się, że chodzi nie licho...

Napiszcie prosze coś o tym mechaniźmie.

ale za te pieniądze... Przecenili na 200 zł. to chyba warto.

 

DO DIABŁA TO JUŻ MÓJ 20 ZEGAREM Z ROSJI.

Nie licząc chińskich, japońskich i szwajcarów.

Strasznie fajne to hobby.

 

W Rosji spędzę jeszce ze 3 tygodnie może trafi się jakiś bazarek. To wtedy poszukam coś w Waszym stylu (i moim też).

Ten mi się spodobał przez design.

 

Pozdrawiam i dzieki za dobre słowa!!! CHoć jestem zielony to zegarki to moja choroba:;-(

Mam nawet wojskowego ruska z 1934 roku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/radziecka-molnia-molnija-avia-z-1956r-i3168818987.html mam pytanie, jaki to jest właściwie zegarek? bo widziałem już tę tarczę z napisem "doxa" (bez swiss made), bez żadnego napisu i teraz "mołnia" . czy to jest na prawdę mołnia czy tylko linia jakiś tanich podróbek i każdy pisze na tarczy co chce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ra...3168818987.html mam pytanie, jaki to jest właściwie zegarek? bo widziałem już tę tarczę z napisem "doxa" (bez swiss made), bez żadnego napisu i teraz "mołnia" . czy to jest na prawdę mołnia czy tylko linia jakiś tanich podróbek i każdy pisze na tarczy co chce ?

Przyłącze się do pytaniac-czy tarcza to jakas współczesna twórczość?

Mechanizm - Mołnia, wskazówki też od kieszonki Mołnii, ale tarcza to mam wątpliwości. Czy dlatego że to pasówka to tarcza jest współczesna?

Jeśli tak to czy produkowana na Rusi czy w ChRL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na rosyjskich forach zdania są podzielone. Jednak większośc twierdzi że mołnia nie produkowała naręcznych zegarków. Jednak jest ich tak duża ilość z takimi samymi tarczami i w takich samych kopertach że to aż dziwi. Większość twierdzi że była to jakaś masowa produkcja poza fabryką Mołni. Czyli że koperty zamawiano w jakiejś innej firmie, jakaś firma (raz lepsza raz gorsza) nadrukowywała tarcze, składano to do kupy i szło w ludzi. Zainteresowanym polecam fotki i lekturę w cyrylicy tu http://forum.watch.ru/showthread.php?t=57158


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO DIABŁA TO JUŻ MÓJ 20 ZEGAREM Z ROSJI.

a ja wkręciłem się od 4 miesięcy i już na stanie mam 11 sztuk - to niebezpieczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ostatnio wpadł mi w ręce zegarek taki jak załączam na zdjęciu. Czy jest mi ktoś w stanie coś więcej o nim powiedzieć ? Nie siedzę całkowicie w rosyjskich zegarkach- to jest Mir?

Zegarek generalnie jest w bardzo dobrym stanie. Tarcza prezentuje się świetnie, koperta również jest w stanie niemal idealnym. W środku tyka złocone 2209, takie jak w Poljotach De Luxe. Generalnie rozważam zbycie lub zatrzymanie- co będę krył. Kostki nie są do końca w moim klimacie, choć ten mi się podoba. Spotkałem bardzo wiele produktów ze wschodu, ale szczerze mówiąc- takiego widzę pierwszy raz na oczy.

 

Z góry dziękuję za pomoc ;)

post-53313-0-99216500-1366274626_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.