Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lapajlukasz

tylko się nie bierz za amatorskie polerowanie koperty - bo mają bardzo cieniutką warstwę chromu i strasznie się łatwo przecierają - zwłaszcza od spodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, czesc Lukasz ;) juz po egzaminach lekarskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ella

http://www.voila.pl/25x4x

 

zegarek przebył dość długą drogę, trafił do mnie z Szwajcarii :lol:

 

czy ktoś mógłby coś o nim powiedzieć???

 

z góry dziękuję

 

wiem tyle, jest to zegarek mechaniczny , chodzi bez zarzutu

[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lapajlukasz
o, czesc Lukasz :lol: juz po egzaminach lekarskich?

 

No zdałem wreszcie te wszystkie egzaminy, jeszcze jeden ustny i będę miał spokój. No i od paru dni mam czas na przyjemne rzeczy = zegarki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o, czesc Lukasz :lol: juz po egzaminach lekarskich?

 

No zdałem wreszcie te wszystkie egzaminy, jeszcze jeden ustny i będę miał spokój. No i od paru dni mam czas na przyjemne rzeczy = zegarki !

 

wlasnie zauwazylem ze wystawiasz conieco na allegro, wiec domyslilem sie ze chyba juz jestes po :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miare popularna Raketa z lat 80-tych. Wskazowki nie sa takie same (w sensie jedna zlota a druga srebrna). Jesli zegarmistrz wymienilby Ci ta wskazowke to jako ze jest w niezlym stanie wizualnym, mysle ze z 30-40pln udaloby Ci sie za niego dostac na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Consiglieri

Witam!

 

Przeglądając Allegro w poszukiwaniu ładnych Poljotów, natrafiłem na coś takiego:

 

poljot.jpg

 

Czy ktoś mógłby przybliżyć mi co to za zegarek? Jaki model, mechanizm i czy warto kupować? Jego estetyka niesamowicie wciąga.. :D

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot, na werku kaliber (nie pamiętam, ale to dobry werk :D). Co do kopery, to będzie złazić warstwa złocenia czy farby :) Myśałem, że są dobre, ale na nowym komandirskim się przejechałem :D

Wszystko zalezy od ceny... Za dychę możesz wiąźć :D

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam takiego - w środku 2614 2H, miałem szczęście i mój chodzi wyjątkowo punktualnie :shock: ! Co do złocenia to zakładam go incydentalnie od kilku miesięcy i nic się nie dzieję więc nie mogę potwierdzić słów Komornika a nie ma się co przejmować komandirskim - inna parafia - więc nie można uogólniać. Ze względu na dość prostą tarczę z giloszem zegarek prezentuje się wcale szykownie. Na Allegro stoją teraz po ok. 150 PLN więc tanio nie jest, ale na pewno jest więcej wart niż dychę. Więc jak masz na zbyciu i Ci się podoba to można WZIĄĆ (o ile wiem to nie ma słowa wziąść - to dla Komornika). Ja jestem zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam mam takiego - w środku 2614 2H, miałem szczęście i mój chodzi wyjątkowo punktualnie :shock: ! Co do złocenia to zakładam go incydentalnie od kilku miesięcy i nic się nie dzieję więc nie mogę potwierdzić słów Komornika a nie ma się co przejmować komandirskim - inna parafia - więc nie można uogólniać. Ze względu na dość prostą tarczę z giloszem zegarek prezentuje się wcale szykownie. Na Allegro stoją teraz po ok. 150 PLN więc tanio nie jest, ale na pewno jest więcej wart niż dychę. Więc jak masz na zbyciu i Ci się podoba to można WZIĄĆ (o ile wiem to nie ma słowa wziąść - to dla Komornika). Ja jestem zadowolony!

 

Mam doświadczenia z zegarkami z końca komuny-złocenie podobno 5u, ale poniżej. Przy regulanym noszeniu szybko się zcierają :roll: Co do koronek wszystko można rozwalić, ale nie mam doświadczenia z koronkami zakręcanymi w Poljotach :) Ja miałem (mam już samą kopertę :)) Komandirskiego ale made in russsia i do tego automat 8) Nakręcałem go codziennie i nie było problemu z koronką :D Wostok to porządna maszynka :D Pływałem z nim i nurkowałem na 3m w basenie i nigdy nie było z nim problemu poza automatem... Ja mam zawsze problem :D

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.floyd

Witam,

posiadam zegarek koło 30-letni, automat, jego marka pisana cyrylicą, mniej więcej wygląda tak: nOAET. Można się dowiedzieć co to jest? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

masz Poljota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

posiadam zegarek koło 30-letni, automat,

 

Jak już naposał Krzysiek - Poljot. A skoro 30 letni, to prawdopodobnie 23-kamieniowy 2616 - mechanizm ogólnie dokładny, ale ukłąd automatu łatwo "dziadzieje" :D

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) ale ukłąd automatu łatwo "dziadzieje" :D

 

J.

 

:?:

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) ale ukłąd automatu łatwo "dziadzieje" :D

 

J.

 

:?:

 

Słabe sprzęgiełka; jak nie jedno zdechnie, to drugie, i naciąg się robi jednostronny (albo i tego nie)

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.floyd
Słabe sprzęgiełka; jak nie jedno zdechnie, to drugie, i naciąg się robi jednostronny (albo i tego nie)

 

J.

 

No tak ten Poljot ma 23 kamienie...hmm, właśnie nie znam się, ale coś by było na rzeczy. Bo chciałem pisać, że generalnie jak już nakręcę i ustawię, to powinien się że tak powiem sam nakręcać... Ale on coś staje w ciągu dnia, nie wiadomo kiedy i dlaczego... I tak myślę co z tym fantem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) ale ukłąd automatu łatwo "dziadzieje" :D

 

J.

 

:?:

 

Słabe sprzęgiełka; jak nie jedno zdechnie, to drugie, i naciąg się robi jednostronny (albo i tego nie)

 

J.

 

Nie narzekaj :) Były to najleprze ruskie automaty :) Każdy automat jest delikatny :D Żółtki (chyba Citizen) miały automat w jedną stronę, przez co konstrukcja była dużo prostrza i bardzie wytrzymała :D Chociaż buksiakowy Timex tysz miał automat w jeda stronę :)

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekaj :lol: Były to najleprze ruskie automaty :lol:

 

Sporo lepsze były te poprawione, 29-kamieniowe.

 

Każdy automat jest delikatny :lol: Żółtki (chyba Citizen) miały automat w jedną stronę, przez co konstrukcja była dużo prostrza i bardzie wytrzymała :lol: Chociaż buksiakowy Timex tysz miał automat w jeda stronę :)

 

Jeżeli automat był zaprojektowany jako jednostronny - nie ma problemu.

 

J.


Jacek Tomczak - Janowski

-=WSzA=-

Warsztat Szyderstwa Artystycznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie narzekaj :lol: Były to najleprze ruskie automaty :lol:

 

Sporo lepsze były te poprawione, 29-kamieniowe.

 

Każdy automat jest delikatny :lol: Żółtki (chyba Citizen) miały automat w jedną stronę, przez co konstrukcja była dużo prostrza i bardzie wytrzymała :lol: Chociaż buksiakowy Timex tysz miał automat w jeda stronę :)

 

Jeżeli automat był zaprojektowany jako jednostronny - nie ma problemu.

 

J.

 

Coś do mnie nie docierają twoje słowa :lol: Jeden i drógi jest tak samo (wg mnie) podatny na uszkodzenia :D

 

Co do Timexa i Citizena to były tak zaprojaktowane z myślą o zużyciu automatu :D

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lapajlukasz

Jakby ktoś szukał to mam kilka sztuk kółek (zapadek) do tego automatu 23 kamieniowego poljota do odsprzedania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś szukał to mam kilka sztuk kółek (zapadek) do tego automatu 23 kamieniowego poljota do odsprzedania.

 

To jeszcze nie skarby i nie ma się czym podniecać :D Skarb, to kirowski z automatem :D Coś takiego bym chciał :D

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nie skarby i nie ma się czym podniecać :D Skarb, to kirowski z automatem :D Coś takiego bym chciał :D

 

Pozdro

 

z tego co zauwazylem to Ty wszystko bys chcial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie skarby i nie ma się czym podniecać :D Skarb, to kirowski z automatem :D Coś takiego bym chciał :D

 

Pozdro

 

z tego co zauwazylem to Ty wszystko bys chcial...

 

Oj nie wszystko :D Poza tym chcieć można dużo :D

 

Pozdro


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ella
http://www.voila.pl/25x4x

 

zegarek przebył dość długą drogę, trafił do mnie z Szwajcarii :D

 

czy ktoś mógłby coś o nim powiedzieć???

 

z góry dziękuję

 

wiem tyle, jest to zegarek mechaniczny , chodzi bez zarzutu

[/img]

 

chyba fotka nie była najlepsza

teraz jest lepiej widoczny rosyjski napis Rakieta

http://www.voila.pl/bikae/?1

 

skarb to nie jest, to wiem

prosiłabym o kilka słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.