Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Deruteze

Zegarek dla syna. Co sadzicie o Tissot PR 100 T1014172306100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Koledzy i koleżanki bardzo proszę o Wasza radę, opinie i radę. Syn zwrócił się do mnie z poradą przed zakupem Tissota PR 100 co o nim  sądzę. No ale ja sorry tylko uznaje vintage...Tak więc proszę o Waszą opinie i radę. Jeśli nie taki to jaki dla chłopaka z charakterem. Za poświęcony czas i wiedze z góry dziękuję! Link do https://zegarkicentrum.pl/pl/p/Tissot-PR-100-T1014172306100/57680

post-28729-0-98781900-1516463549_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile syn ma lat? Jaki styl ubierania? Jakie cechy ma mieć ten zegarek? I jaki budżet?

 

Nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że ten zegarek jest dość drogi. Może zerknij na zegarki Swiss Militarny Hanowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Makiavel88 syn ma 27 lat jest inż budownictwa pracuje jako kierownik na budowach , trenerem sportów walki i kozakiem...spotyka się z różnymi ludźmi to nie będzie jego pierwszy zegarek w życiu. Zegarek ma by\ć na co dzień lecz nie do pracy,a cena powiedzmy do 3 000 zł. Dziękuję za chęć pomocy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czy zegarek dla syna ma być kwarcowy, czy mechaniczny? Osobiście sugeruję zegarek mechaniczny. Jako zegarek na co dzień, w typie EDC, na pewno całkiem nieźle sprawdzają się divery. Tu polecam Hamiltona z serii Scuba, a także Tridenta od Christophera Warda oraz Argonautica od Davosy. Jeśli ma być bardziej uniwersalnie, a zegarek ma pasować także do bardziej eleganckiego stroju, to warto rozważyć Alpinę Alpinera, czy SEIKO SDGM. W zadanym budżecie warto też przyjrzeć się zegarkom Glycine - ciekawym pomysłem na zegarek EDC będzie sst12 oraz inne Airmany, najlepiej na werku ETA 2893-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o wadach i zaletach posiadania zegarka mechanicznego względem kwarcowego żeby nie było rozczarowań. Nie do każdego mechaniczny musi trafiać.

 

Jak musi być chrono to coś z alpina, glycine. Polecam glycine combat chrono, kiedys miałem i go sfotografowałem

z każdej strony tutaj:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/154509-glycine-combat-7-chrono-oliwka/?do=findComment&comment=2121486

 

Zmieścisz się w budżecie. Zagadaj do użytkownika MUZZY. Kiedyś chciał podobny sprzedać

 

A jak nie musi być chrono (stopera), to opisując syna w ten sposób to widziałbym go z solidnym kawałkiem divera na łapie. Tu japońce w tej cenie będą bezkonkurencyjne. Seiko, Citizen (GTS?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i bardzo dziękuję za wasze zadnie w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki padł wybór? :)

Jednak syn wybrał Tissota ja w pierwszy poście. Dzięki za wszystkie informacje i pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak syn wybrał Tissota ja w pierwszy poście. Dzięki za wszystkie informacje i pozdrawiam wszystkich.

Jest zadowolony z tego modelu? Sam się nad nim zastanawiam. Te złote wstawki dobrze wyglądają? Czarne elementy nie rysują się za bardzo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.