Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

albiNOS 01

Kto rozpozna markę?

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Drodzy. Dziś zauważyłem, że ktoś najwidoczniej nie wyrobił się na zakręcie i przypaprał w moje auto. Mam AC, więc sprawę zgłosiłem, ale chcę polatać po osiedlach i poszukać rozbitej osobówki. Wiem, że będzie to coś właśnie osobowego (po uszkodzeniu widać, że lekko jak gdyby wjechał mi pod zderzak, w kolorze srebrny metalik (zostało kilka kawałków jego lakieru) no i kilka gratów, a dokładnie elementy reflektora. Moja wiedza motoryzacyjna jest jednak niewystarczająca, za mało kawałków, trudno je dopasować, może ktoś z Was kojarzy z jakiej marki auta te kawałki reflektora mogą być. Chciałbym ustalić właściciela, bo bidulek zapomniał zabrać te plasticzki, a tak jak mu oddam, to sobie poskleja może...

 

UWAGA PRZEKLEŃSTWA!!!:

https://www.youtube.com/watch?v=S5S4pjsRdl0

post-70090-0-57506500-1516549464_thumb.jpg

post-70090-0-83121100-1516549475_thumb.jpg

post-70090-0-11014400-1516549553_thumb.jpg

post-70090-0-66180600-1516549566_thumb.jpg

post-70090-0-72642700-1516549579_thumb.jpg

post-70090-0-34793400-1516549590_thumb.jpg

post-70090-0-06928800-1516549602_thumb.jpg

post-70090-0-72360000-1516549617_thumb.jpg

post-70090-0-05778300-1516549893_thumb.jpg

post-70090-0-79683400-1516549916_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na olx, czy jakiś miszcz nie sprzedaje swojego lekko pukniętego szrota.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latałem wczoraj po osiedlach, zakamarkach ale nie znalazłem niczego z uszkodzeniami. No trudno. Jutro przyjeżdża rzeczoznawca, ciekawy jestem czy firma będzie chciała mnie wyd...ać. Do tego dojdzie kwestia elementów skrzyni biegów odpowiedzialnych za funkcję ,,Parking", coś z nimi jest nie tak. Nie omieszkam tego nie zgłosić. Oby tylko nie wynikła z tego szkoda całkowita :-) nie chcę się pozbywać maleństwa.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na częściach sprawcy nie ma żadnych nr i symboli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem, temat, dostałem wycenę od rzeczoznawcy, kwota mnie zadowala, jeszcze zostanie na jakieś inne drobiazgi jak dobrze pokombinuję więc niema tego złego co by na dobre nie wyszło. Pocieszające, że gościa auto musi nie wyglądać teraz najlepiej, oj mam nadzieję, że nic mu się nie stało. A numerów nima, dobrze, że miałem ostatni rok to autocasco. W przyszłym roku auto już się na takie luksusy nie łapie, za stare.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o to to bym się martwił gdybym zrobił jakiś wałek :-) ostatni rok autocasco, w przyszłym już będzie za stary, więc nie martwi mnie utrata zniżek. A jak ubezpieczyciel chce to niech sam sobie szuka kamer. Co innego gdybym miał samo oc, to bym szukał, nie odpuszczał.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem, temat, dostałem wycenę od rzeczoznawcy, kwota mnie zadowala, jeszcze zostanie na jakieś inne drobiazgi ....

  

jak kto woli, ja i tak bym go szukał ;)

Chociażby, żeby mu podziękować :)

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Chociażby, żeby mu podziękować :)

żeby się zapisał do dentysty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.