Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Astralx

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.. paski colareb

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś posiada paski tej firmy lub je widział. Podobają mi się, chętnie coś bym o nich przeczytał. Link do ich strony: http://shop.colareb.it/it/

TGV byl zachwycony podczas recenzji Orient Star Classic, choc wiadomo ze to jakas tam forma marketingu, wychodzą dość drogo plus dostawa :/ .Wygladaja fajnie

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem kilka i sobie chwalę. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Sam czekam właśnie na zamówioną Venezię do nowego zegarka. Są dosyć grubawe (3-4 mm), ale fajnie się układają. Oczywiście są bez porównania z niektórymi paskami robionymi przez kolegów na forum, ale to przecież zupełnie inna półka cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widziałem filmik z TGV, ale wspominał ze robi je kolega wiec wole się dopytać na forum :) kupuje także NATO i właśnie chciałem się zamknąć w skórzanym pasku w cenie ok 150zl dla tego myśle o colareb. Jaka Venezie wybrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

35 - 42 jurasów za pasek to w cale nie jest mało. Niektórzy z naszych szanownych i szanowanych, forumowych paskorobów zrobią pasek w bardzo podobnej cenie o ile nie taniej (pewnie zależy od modelu)

Osobiście zamówiłem pasek od jednego z nich, był o wiele lepiej wykonany i tańszy (włączając przesyłkę do UK).


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Osobiście zamówiłem pasek od jednego z nich, był o wiele lepiej wykonany i tańszy (włączając przesyłkę do UK).''

 
Rozumiem, że porównujesz do colareb? Używałeś tych pasków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Miałem zielony Venezia i przy tej cenie znalazłem zero powodów do narzekania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jakbym miał wydać 150 zł na pasek to wolę zamówić np. Nick555 lub Fixxer na pewno w tej cenie zrobią super pasek.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

''Osobiście zamówiłem pasek od jednego z nich, był o wiele lepiej wykonany i tańszy (włączając przesyłkę do UK).''

 
Rozumiem, że porównujesz do colareb? Używałeś tych pasków?

 

Nie musiałem.

Pewne rzeczy widać nawet na zdjęciach.

A w ramach odbicia piłeczki: Zamawiałeś i uzywałeś pasek u jednego z naszych paskorobów? (np. grippen)

Powiem Ci w sekrecie: że jak to zrobisz, to juz nigdy więcej nie będziesz szukał po sieci gotowych pasków z linii produkcyjnej. Zapewniam cię!


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na paski z tej stronki

https://www.cheapestnatostraps.com/collections/shop-by-size?sort_by=best-selling

Doszedł do mnie ostatnio Kvarnsjö premium black, wykonanie bdb,pasek można wymienić bez narzędzi, miał być do Glycine ale nie podeszła i wylądowała na olx, teraz czeka na nowy zegarek :)

Dla mnie Kvansjo to tragedia, przerobiłem dwa. Te paski nawet nie pachną skórą, a śmierdzą. Nie mówiąc o klamerkach wyglądających jak z szajs metalu. Nie poleciłbym tego skóropodobnego wyrobu nikomu.

Nie musiałem.

Pewne rzeczy widać nawet na zdjęciach.

A w ramach odbicia piłeczki: Zamawiałeś i uzywałeś pasek u jednego z naszych paskorobów? (np. grippen)

Powiem Ci w sekrecie: że jak to zrobisz, to juz nigdy więcej nie będziesz szukał po sieci gotowych pasków z linii produkcyjnej. Zapewniam cię!

Ale co widać na zdjęciach? Colareb to bardzo dobre paski. Sam jak potrzebuję coś na prawdę ekstra jakości (jak mój pasek pod Aeviga albo żony pod Philip Watcha) to piszę do forumowego kolegi Mkleathers. Serdecznie go polecam i pozdrawiam. Tylko, że w przypadku takiego poziomu wykonania i własnych ustaleń płacimy jak za 3-4 takie paski Colareb.

 

Kup najpierw pasek, pomacaj go, a potem porównujmy jakość. Bo takie wypowiadanie się o rzeczach które się widziało na zdjęciach jest bezcelowe. Zapewniam i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co widać na zdjęciach? Colareb to bardzo dobre paski. Sam jak potrzebuję coś na prawdę ekstra jakości (jak mój pasek pod Aeviga albo żony pod Philip Watcha) to piszę do forumowego kolegi Mkleathers. Serdecznie go polecam i pozdrawiam. Tylko, że w przypadku takiego poziomu wykonania i własnych ustaleń płacimy jak za 3-4 takie paski Colareb.

 

Kup najpierw pasek, pomacaj go, a potem porównujmy jakość. Bo takie wypowiadanie się o rzeczach które się widziało na zdjęciach jest bezcelowe. Zapewniam i pozdrawiam!

Serdecznie dziękuję za radę, ale nie kupię paska Colareb czy czegokolwiek podobnego. Nie chce i nie muszę.

Tak jak pisałem wcześniej (jak widać cieżko jest niektórym czytać ze zrozumieniem), niektórzy z naszych forumowych paskorobów, mogą wykonać pasek bardzo podbny jak na załączonych zdjęciach, o wiele lepszej jakości za niższą lub bardzo podobną cenę. Skąd domniemam ze lepszej jakości? Po tym że pasek wykonany ręcznie jak dla mnie zawsze, powtarzam ZAWSZE będzie lepszy niz produkcja taśmowa.

To było po pierwsze, po drugie: zawsze wolę zapłacić naszemu forumowemu koledze, nawet jeżeli cena byłaby odrobinę wyższa, niż nabijać kasę komukolwiek innemu.

Po trzecie: nie powiedziałem że w/w paski Colareb są złe.

Reasumując: Twój arument szanowny kolego o tym że wypowiadanie się jak się czegos nie widziało i nie macało w tej konkretnej sytuacji jest po prostu miałki i mało istotny.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Kvansjo to tragedia, przerobiłem dwa. Te paski nawet nie pachną skórą, a śmierdzą. Nie mówiąc o klamerkach wyglądających jak z szajs metalu. Nie poleciłbym tego skóropodobnego wyrobu nikomu.

 

Ale co widać na zdjęciach? Colareb to bardzo dobre paski. Sam jak potrzebuję coś na prawdę ekstra jakości (jak mój pasek pod Aeviga albo żony pod Philip Watcha) to piszę do forumowego kolegi Mkleathers. Serdecznie go polecam i pozdrawiam. Tylko, że w przypadku takiego poziomu wykonania i własnych ustaleń płacimy jak za 3-4 takie paski Colareb.

Kup najpierw pasek, pomacaj go, a potem porównujmy jakość. Bo takie wypowiadanie się o rzeczach które się widziało na zdjęciach jest bezcelowe. Zapewniam i pozdrawiam!

Będę miał okazję porównać niebawem z naszymi rodzimymi paskorobami

Porównując z fabrycznymi, np do Glycine jest o wiele lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem colareb ale miałem pasek Glycine i te paski,które mam od chłopaków są o wiele lepsze a cenowo bardzo podobnie.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję za radę, ale nie kupię paska Colareb czy czegokolwiek podobnego. Nie chce i nie muszę.

Tak jak pisałem wcześniej (jak widać cieżko jest niektórym czytać ze zrozumieniem), niektórzy z naszych forumowych paskorobów, mogą wykonać pasek bardzo podbny jak na załączonych zdjęciach, o wiele lepszej jakości za niższą lub bardzo podobną cenę. Skąd domniemam ze lepszej jakości? Po tym że pasek wykonany ręcznie jak dla mnie zawsze, powtarzam ZAWSZE będzie lepszy niz produkcja taśmowa.

To było po pierwsze, po drugie: zawsze wolę zapłacić naszemu forumowemu koledze, nawet jeżeli cena byłaby odrobinę wyższa, niż nabijać kasę komukolwiek innemu.

Po trzecie: nie powiedziałem że w/w paski Colareb są złe.

Reasumując: Twój arument szanowny kolego o tym że wypowiadanie się jak się czegos nie widziało i nie macało w tej konkretnej sytuacji jest po prostu miałki i mało istotny.

To po co wypowiadasz się w temacie pasków colareb skoro nigdy ich nie miałeś, a jedyne co porównujesz to zdjęcie do faktycznego produktu innego producenta/osoby ? Miałem paski robione tutaj i te marki colareb. Uważam, że są bardzo dobre, w mojej opinii lepsze od Hirscha. I colareb to też handmejd. Jaki jest sens wypowiadania się w tematach czy też produktach o których nie ma się wiedzy? Bo papier, tfu, forum wszystko przyjmie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z informacji które są podawane paski colareb są "handmade". Dziękuje bardzo za pomoc, będę zamawiał pasek colareb. Do forumowych paskorobów zapewne się odezwę jak będę poszukiwał "lepszego" paska w większym budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Bo papier, tfu, forum wszystko przyjmie?

Nie.

Bo w dalszym ciągu wolę dać zarobić naszym, prawdziwym "handmade" paskorobom.

Dyskusje uważam za zamknietą.

Pozdrawiam


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triptical, wiem co masz na myśli, ale nie rozumiem czemu z góry zakładasz, że coś na pewno będzie gorsze. Z tego co się orientowałem te paski są warte swojej ceny co potwierdzili koledzy z forum, którzy ich używali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wynika z postawy "ja wiem lepiej", trudno w taki sposób dyskutować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie pisać, ale jak widac zostałem wywołany do tablicy...

Czy ktoś może podac gdzie na stronie tej firmy jest napisane iż ich paski są handmade ?

Jest wzmianka o włoskich tradycjach rękodzielniczych ogólnie oraz jest użyte słowo "labour" - znaczące uogólniając prace ręczne.

Natomiast pada okreslenie: "our manufactured products". Manufactured - znaczy wykonane fabrycznie. Zachęcam do nauki języków.

Stwierdzenia: "nasze paski sa handmade" nie zauważyłem. jeżeli przeoczyłem, uprzejmie proszę mi to pokazać.

 

Ja nikomu nie zabraniam kupować tych pasków. Co kto woli. Ja osobiście nie widzę takiej potrzeby i sensu (nie będę po raz kolejny pisał dlaczego) bycia klientem tej firmy.

Zawsze, bedę stawiał wyroby naszych forumowych fachowców wyżej z przyczyn wymienionych wyżej.

Forum jest publiczne i moge pisać cokolwiek mi się spodoba jeżeli nikogo nie obrażam - a do tego nie doszło.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Kvansjo to tragedia, przerobiłem dwa. Te paski nawet nie pachną skórą, a śmierdzą. Nie mówiąc o klamerkach wyglądających jak z szajs metalu. Nie poleciłbym tego skóropodobnego wyrobu nikomu.

Ale co widać na zdjęciach? Colareb to bardzo dobre paski. Sam jak potrzebuję coś na prawdę ekstra jakości (jak mój pasek pod Aeviga albo żony pod Philip Watcha) to piszę do forumowego kolegi Mkleathers. Serdecznie go polecam i pozdrawiam. Tylko, że w przypadku takiego poziomu wykonania i własnych ustaleń płacimy jak za 3-4 takie paski Colareb.

 

Kup najpierw pasek, pomacaj go, a potem porównujmy jakość. Bo takie wypowiadanie się o rzeczach które się widziało na zdjęciach jest bezcelowe. Zapewniam i pozdrawiam!

muszę potwierdzić słowa @Fiere, Kvarnsjö premium black przy pasku, jaki dziś do mnie dotarł od kolegi @nick555 to przynajmniej klasa niżej, wieczorkiem wrzucę małe porównanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł do mnie pasek z Włoch.

 

Pierwsze wrażenie znakomite. Miękki, wygodny, świetnie się układa. Szczególnie w porównaniu do fabrycznego do Alpinista - "Niebo a ziemia".

post-64675-0-82296500-1516907042_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.