Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slovik84

Co myślicie o takim zegarku...

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co myślicie o takim zegarku? Szukam w necie i bardzo mało info o firmie Nautec, z drugiej strony ETA VJ7750 do 2 tyś zł wydaje się kuszącą propozycją, ale jestem laikiem dlatego proszę Was o opinię. 

Z góry dzięki za wyrażone zdanie 

 

https://www.olx.pl/oferta/nautec-no-limit-rally-timer-t2-titan-blue-valjoux-eta-7750-swiss-CID87-IDq3OxT.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, nie mam pojęcia. Cena 1800 to mój max na ten zegarek, także będę miał lepszą pozycję negocjacyjną - dzięki...A co do samego połączenia tego mechanizmu z zegarkiem dziwnej firmy, co Pan sądzi ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie się skontaktować z @Lawnowerman przez prywatną wiadomość na forum. Firma to microbrand z Niemiec, mechanizm raczej popularny i lubiany. Ja bym się nie zdecydował bo zegarek zupełnie nie w moim stylu: ciężki i gruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo lekki. Jest gruby. Bardzo fajnie wykonany. Imo 1,7-1,9 to max - to znaczy w sensie ze zegarek jest niszowy. Trudno ci bedzie go sprzedac potem. Ale co do wykonania czy chodu nie mam zastrzezen


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, właśnie chcę go dziś zobaczyć na żywo, ze względu na dość specyficzny wygląd. Jak kupię napiszę swoje wrażenia, pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ale faktycznie jest z niego "grubasek" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zdecydowałem się, za cenę 1800zł. Wiem, że to nie zegarek dla każdego, ale tytanowa koperta jest na prawdę lekka, a dzięki wyprofilowaniu nie wydaje się tak "gruby" jak na zdjęciach. Myślę, że spełni zadanie zegarka na codzień. Dzięki jeszcze raz wszystkim za opinie i pozdrawiam :)

post-75159-0-52580600-1517153226_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukebor
      Koledzy/koleżanki
      spełniłem już w tym roku swoje małe marzenia jeśli chodzi o garniturowca (Zenith Elite) i divera (Omega 300 SMP) - pora na uzupełnienie kolekcji o chrono.
      Szukam czegoś fajnego, nietypowego, niestandardowego. Obecnie mam Certinkę DS Podium Chrono, która jest bardzo fajna, ale chciałbym przejść na poziom wyżej i uzupełnić kolekcję o coś z wyższej półki. 
       
      Wymagania:
      1. Rozmiar - do 41 mm i L2L do 50 mm
      2. Szwajcar (takie widzimisię i już)
      3. Automat
      4. Kolor tarczy mniej ważny - ale musi się podobać, a nie każdy się podoba ;/ 
      5. Może być używany, ale wtedy z realną szansą na stan idealny i pełny komplet papierów i pudeł.
       
      Typy?
      1. Któryś z Lonżinów: podobają mi się, dobre wykonanie, niestety wchodzą w grę raczej nowe, a cena ok. 12k wydaje mi się lekko wysoka.
       
      2. Któryś z Tagów Carrera (chętnie np. day date) - w budżecie raczej używki, ale to fajne, dobrze wykonane zegarki (tylko ciężko chyba znaleźć używkę w idealnym stanie, z tego co oglądam zdjęcia różnych egzemplarzy)
       
      3. Omega Speedy Racing - jest kilka wersji, najbardziej podoba mi się ta ze zdjęcia.
       
       
      Proszę o za i przeciw powyższym, no i oczywiście o kolejne typy
       




    • Przez TIK TAK
      No i dotarliśmy do zapisów.
      Limitacja 33 sztuki na bazie Davosa Pilot Chronograph
      Mechanizm VJ 7750 elabore dekorowany
      WR -10 ATM
      Szafir z AR
      42 mm średnicy.
      Limitacja między uszami na godzinie 6. xx/33
      Cena orientacyjna 4400 PLN. 
       
      Termin realizacji projektu kwiecień/maj 2014. 
       
       
      Zapis na numer jest dobrowolny i wiąże się z wpłatą zaliczki w formie zadatku w wysokości 900 PLN. Uwaga! Pierwsze wpłaty będą zbierane od 1 stycznia. Reszta wpłaty, gdy  zegarki będą gotowe. Gdyby projekt nie doszedł do skutku wpłaty będą zwracane w równowartości wpłaconej kwoty. W przypadku rezygnacji początkowa wpłata bedzie zwracana w momencie znalezienia następcy na dany numer.
       
       

       
      Dekiel:

       
       
       
      W tym wątku tylko zapisy. Dyskusje prowadzimy tutaj:
       
      http://zegarkiclub.pl/forum/topic/96635-davosa-chrono-jako-zegarek-klubowy-2013/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.