Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CamilleCross18

Zegarek do 1500 zł

Marka zegarka Damski lub Męski do 1500  

13 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie znam się na zegarkach a chciałabym w prezencie ślubnym podarować młodej parze zegarki. Niestety nie za bardzo wiem na jakie firmy warto spojrzeć, ponieważ słyszałam że na przykład Fossil ma ładne zegarki, ale mechanizm jest kiepski i ich zegarki mogą się szybko psuć. Zależy mi żeby kupić na prawdę ,,porządny" zegarek w granicach od 700 - 1500 zł, zdaję sobię sprawę że nie będą to zegarki bez żadnych ograniczeń ale tylko na tyle mogę sobie pozwolić. Proszę o poradę, zegarek młodzi wybiorą sobie sami ale chciałabym zaproponować dobrą markę, jedyne czego mogę się spodziewać to to że nie będą to raczej zegarki sportowe.

 

Czy któraś z tych firm jest odpowiednia ? Ktoś zna lepszą ?

 

A może ktoś zna miejsce w Trójmieście do którego mogłabym się udać po taką poradę ?

 

Uprzejmie proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czy zadany budżet dotyczy jednego zegarka, czy w tym budżecie nanbyć kupiona "parka"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zadany budżet dotyczy jednego zegarka, czy w tym budżecie nanbyć kupiona "parka"?

 

Czy zadany budżet dotyczy jednego zegarka, czy w tym budżecie nanbyć kupiona "parka"?

Chciałabym wydać 1500 na jeden

W linku poniżej masz kilka ciekawych ofert zegarków dla par.

https://www.zegarek.net/zegarki-dla-pary.html

 

Do 1500 za parę masz tam ładne atlantiki, doxy, tissoty

 

Jeśli sami mają wybrać to pewnie będą patrzyli głównie na wygląd.

Dziękuję na pewno je sprawdzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pomyślałbym o SEIKO - gdy chodzi o męski zegarek, to koniecznie linia SARB i modele 033/035. W mojej ocenie, w tym budżecie warto też przyjrzeć się modelom od Tossota. Co do męskiego, to na pewno warto rozważyć model Le Locle. Przy okazji Tissot ma całkiem spory wybór zegarków dla Pań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Ann666
      Audemars Piguet  hmm...?🤔 
      Czy ktoś  wie cóż to za model?🤔🙂
       
       


    • Przez Feymozim
      Witajcie, jestem Adam zajmuję się naprawą zegarków od 2016 roku. Chciałbym zaproponować swoje usługi gdyby ktoś byłby zainteresowany podsyłam link do mojej strony . Gwarantuje wysoką jakość wykonywanych moich usług. Zainteresowanych i osoby mające pytania zapraszam na priv. 
      https://www.facebook.com/profile.php?id=100035394744422
       
       
    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






    • Przez Kacperek_77u
      Przeglądając forum zawsze brakowało mi tego tematu gdzie można by było pokazać aktualną wschodnią sytuacje z zegarkami lub pogadać o późnych rusach
       
      Jako pierwszy post odrazu zadam pytanko-co myślicie o tym?
      https://www.facebook.com/100064452019478/posts/pfbid0bdxJCFyPFup3ZVNeUDKFeFW1fi3KRnuatkL7mwytZbRBph2wfrwLBjMEzKUFNksdl/?sfnsn=mo
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.