Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Malutki, ładny, kwarcowy, damski zegarek z japońskim mechanizmem. Tyle. co do wyceny - vide Regulamin Forum.

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Laponek
      Z jakiego okresu jest tez zegarek rotary? Co to za mechanizm? W opisie jest, że 25 jewels.

• By Dominik34
      Dzień Dobry, ktoś pomoże?
      Co to, skąd to?

Dzięki. Pozdrawiam.

• By ctgs113
      Czy ktoś kiedyś widział Atlantica milano ze złotym pierścieniem? Bo nawet nie mogę znaleźć informacji na temat czegoś takiego.

https://allegro.pl/oferta/atlantic-milano-17-kamieni-zloty-ring-vintage-8450193009#
    • By imre_nagy
      Otóż dziś przyszedł mój zegarek zakupiony na stronie Zalando w cenie promocyjnej, dlatego też nie było mi zbytnio szkoda pieniędzy na „majtkowca” jednakże zauważyłam, że wewnątrz ogniw na bransolecie są już ślady przetarcia.. (na każdym ogniwie) I teraz się zastawiam czy zostawić zegarek czy odesłać. Boje się, że za 3 miesiące zejdzie farba kompletnie i zagarek straci na swoich walorach. Nie mam możliwości zakupu ponownie, ponieważ towar został wyprzedany. Krótko: zostawić czy odesłać ????

• By wertutek
      czy ktoś jest w stanie ze zdjęć określić co to za Omega i czy autentyk wogóle?

OMEGA 14k , 15 jewels, 0.585

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.