Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

Rolex na bogato - ale z klasą

Gold vs White Gold  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

takiego zestawienia chyba jeszcze nie bylo B)

 

Ktory z tych 2 modeli byscie wybrali i dlaczego - biorac pod uwage, iz cena jest praktycznie taka sama?

Nie chodzi o zegarek dla jednozegarkowca :D , jednak bylby to watch, ktory najczesciej by goscil na nadgarstku noszacego.

Piszcie o odczuciach wizualnych, historycznych, uzytecznych a i pewnie samemu Rolkowi tez sie oberwie :D;)

Zapraszam do wpisow i udzialu w ankiecie! B)

post-25547-0-80308900-1516961404.png

post-25547-0-04555900-1516961417_thumb.png

 

Pozdrawiam serdecznie

artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym YM gdyż kolorystyka jest mi bardzo bliska.


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardziej klasyczna i uniwersalna, jednak to zloto w polaczenia z ta czernia i guma na zywo robi niesamowite wrazenie - nie wiem czy widziales :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Żaden... bo nie ma AR ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden Ci nie podchodzi? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Pepsi... klasyka kolorystyczna GMT Master i fajne nawiązanie do historii modelu, który był produkowany w tych barwach nieprzerwanie przez ponad 50 lat (!!!).

Połączenie złota i gumy jakoś do mnie kompletnie nie przemawia... nie do wszystkiego będzie pasował taki zegarek... 

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, z tych dwóch to Pepsi.

Może do złota trzeba w jakiś sposób dorosnąć, do złota w towarzystwie gumy trzeba umieć patrzyć na całość w specyficzny sposób, dla mnie trudny.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane nie dla złota (żółtego), nie mogę się przekonać do jego wyglądu w zegarkach.

Więc pepsi, a może inne kombinacje gmt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman jest dla mnie niestety takim... "wykastrowanym/niekompletnym" pepsi i choc ciekawy, to ja to caly czas widze :(

Innych pepsi nie ma - chyba, ze vintage ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane nie dla złota (żółtego), nie mogę się przekonać do jego wyglądu w zegarkach.

Więc pepsi, a może inne kombinacje gmt?

Ten YM to różowe złoto. A ten Pepsi też jest złoty...o czym przekonuje ciężar na nadgarstku. Nie wyobrażam go sobie z także tego powodu ( poza ceną ) na swoim nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowane nie dla złota (żółtego), nie mogę się przekonać do jego wyglądu w zegarkach.

...

 

A ja toleruję złoto, ale tylko w zegarkach eleganckich i do garnituru.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za złotem, ale miałem okazję zobaczyć tego YM na żywo i buty mi spadły razem ze szczęką. Piękny zegarek. W dodatku wcale nie wygląda cygańsko, jest tak jak w tytule wątku - na bogato, ale z klasą. Głos na YM!

 

Pepsi, jak pepsi. Niczym się wg mnie nie wyróżnia, a płacisz za białe złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podoba mi się gmt. Dodatkowo białe złoto mniej rzuca się w oczy.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ten Yachtmaster na gumie jest jak cygan w dresie.

Oj - chyba troche przesadzasz... -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

 chyba, ze vintage ;)

 

...dobrze kombinujesz :)  

Za te pieniądze kupisz "prawdziwe" Pepsi, w zestawie-marzenie... i jeszcze Ci na jakiegoś PAM'a zostanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki wybór, ale mój głos na YM - oglądałem go i zrobił na mnie niesamowite wrażenie.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman jest dla mnie niestety takim... "wykastrowanym/niekompletnym" pepsi i choc ciekawy, to ja to caly czas widze :(

 

Artme no to pojechałeś. Że niby w stali?  

Miałem okazję wymacać YM i jest to mój zegar marzeń. Idealne połączenie złota ceramiki i gumy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Łatwo nie było.
BLRO to moim zdaniem najlepszy i zarazem jedyny z gmt Rolexa, który lubię. Właśnie takie kolory powinien mieć insert, właśnie taki kolor powinna mieć wskazówka. PCL i złoto (waga) akurat nie uważam za zalety, ale insert daje mu tyle plusów, że całą resztę wybaczam.
A YM co do zasady nie lubię... poza właśnie tym Everose :D  Jest coś takiego, w połączeniu różowego złota i czerni, że daje mu to mocny pazur. Guma jeszcze go tylko dodaje, ale to wciąż pazur z klasą.

Zagłosowałem na BLRO, ale najlepiej kup najpierw YM. Może ewentualnie później dokupisz BLRO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten YM to różowe złoto. A ten Pepsi też jest złoty...o czym przekonuje ciężar na nadgarstku. Nie wyobrażam go sobie z także tego powodu ( poza ceną ) na swoim nadgarstku.

Wiem, że pepsi też złoto, ale tak na szczęście nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pepsi też złoto, ale tak na szczęście nie wygląda.

Miałeś go na nadgarstku?... trzeba mieć naprawdę dużą „motywację” żeby nosić tak ciężkie zegarki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Ten Yachtmaster na gumie jest jak cygan w dresie.

 

To jeden z tych modeli co buduje Rolexowi tę mniej pozytywną renomę. ;)  Ten Pepsi nie jest zły, jak ktoś szuka męskiej bransoletki. Takie modele chyba powstają pod klienta co musi kupić drogo, bo inaczej nie będzie zadowolony.  Mam nadzieję, że to zabawa i nikt się nie obraża!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś go na nadgarstku?... trzeba mieć naprawdę dużą „motywację” żeby nosić tak ciężkie zegarki...

Nie miałem bo mnie interesuje tylko stal.

Mówię tylko o wyglądzie, złoto żółte/różowe w zegarku nie podoba mi się, na obecnym etapie życia. O kasie nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa modele są super. GMT jest droższy niż Yacht Master. Gdyby cena nie wchodziła w grę , to tez nie wiem jaki bym wybrała. Pepsi to już jest legenda i klasyka. A YM to jest

coś nowego nowoczesnego.

Bransoletkę niby z kauczuku, trzeba ją mieć w ręce , żeby wiedzieć , o co chodzi. Bo to nie jest zwykły kauczuk.

 

Dzisiaj dziewczyny lubią nosić duże zegarki. I wierzcie mi ,ze naprawdę bardzo fajnie wyglądają obydwa.

W państwach arabskich i w Chinach oraz na zachodzie jest szałpał na różowe złoto. Ludzie się tam nie boją pokazać , ze są bogaci. Natomiast w Polsce mężczyźni mało kiedy noszą żółte albo różowe złoto. Wolą , coś bardziej dyskretnego.

Ale obydwa modele nie są napewno produkowane , tylko z myślą o facetach.

Mój mąż tez woli Pepsi.

Ale zapytajcie się waszych żon , jaki model one by wybrały.

A zobaczycie że zainteresowanie jest duże.

Podoba mi się ta dyskusja. Nie miałam czasu się włączyć wcześniej. Pozdrowienia.

 

 

Markiza używa Tapatalk


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.