Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

Rolex na bogato - ale z klasą

Gold vs White Gold  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Artme no to pojechałeś. Że niby w stali?

Nie - ze brakuje mi czerwonego na bezelu :)

 

Passero - wiem i od dlugiego czasu przegladam oferty, jednak nie znam sie na tyle, aby chyba zaryzykowac kupowanie takiej uzywki z niewiadomego zrodla :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, szczerze?

Ani ten, ani ten :D

Nie podoba mi się złoto, jest zbyt rzucające się w oczy, a Pepsi taki torche mało oryginalny :D Chyba że Ci nie zależy na oryginalnosci, to GMT, bo do niego nie mam żadnych innych zastrzeżeń ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych 2 to YM a Pepsi to tylko 16710 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie , ze mogliby wsadzić dysk z Pepsi do 16710.

Ale myśle , to dopiero za kilka lat.

 

 

Markiza używa Tapatalk


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej podoba mi się Pepsi, właściwie to niszczy tego YM, ale ponieważ miałem kilka zegarków z białego złota to nigdy bym tego Pepsi nie kupił :).

 

Mam nadzieję że pomogłem w wyborze


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie uważam , że jak już Rolek to złoty ( te stalowe to półśrodek ) , ale żaden z nich .

Ten pierwszy bo udaje , że złoty nie jest . Ten drugi , bo to trochę taka fanaberia dla kogoś kto już kilka " normalnych" złotych ma , na przykład .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się podoba YM, chociaż niestety z Oysterflex mogli się bardziej postarać bo nieco dziadzieje

 

Guma powinna być dodawana do stalowej bransolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama tego nie wymyśliłam!!!

Cytuje:;

„OYSTER FLEX Innowacyjna bransoletka opracowana i opatentowana przez Rolex, łącząca wytrzymałość i niezawodność metalowej bransoletki z elastycznością, wygodą i estetyką gumowego paska. Ta bransoletka składa się z serduszka superelastycznego metalowego ostrza z przetłoczonym czarnym elastomerem o wysokiej wydajności.”

 

 

Markiza używa Tapatalk


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądajcie na internecie taka bransoletka kauczukowa. post-102245-1517046290,4643_thumb.jpg

 

To nie są takie zwykle kauczuki.

Diamenty się oprawia tyko w szlachetne materiały.

 

 

Markiza używa Tapatalk


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Pepsi... klasyka kolorystyczna GMT Master i fajne nawiązanie do historii modelu, który był produkowany w tych barwach nieprzerwanie przez ponad 50 lat (!!!).

Połączenie złota i gumy jakoś do mnie kompletnie nie przemawia... nie do wszystkiego będzie pasował taki zegarek...

 

Dokładnie jak wyżej, zdecydowanie wybrałbym GMT.

 

Ten Yachtmaster na gumie jest jak cygan w dresie.

 

Coś w tym jest :lol:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama tego nie wymyśliłam!!!

Cytuje:;

„OYSTER FLEX Innowacyjna bransoletka opracowana i opatentowana przez Rolex, łącząca wytrzymałość i niezawodność metalowej bransoletki z elastycznością, wygodą i estetyką gumowego paska. Ta bransoletka składa się z serduszka superelastycznego metalowego ostrza z przetłoczonym czarnym elastomerem o wysokiej wydajności.”

 

 

Markiza używa Tapatalk

 

 

Pooglądajcie na internecie taka bransoletka kauczukowa.

 

To nie są takie zwykle kauczuki.

Diamenty się oprawia tyko w szlachetne materiały.

 

 

Markiza używa Tapatalk

 

I co z tego ,że marketingowcy od Rolex tak napisali, skoro oysterflex niestety po dwóch latach niezbyt intensywnego użytkowania ( na zmianę z wieloma innymi zegarkami ) nieco zdziadział .. żeby nie było lubię tę firmę i bardzo lubię tego YM ale prawdzie w oczy trzeba spojrzeć 

 

Marta ma od dziesięciu lat Hublota i ich kauczuk lepiej wyglada po tych latach niż mój 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ,że marketingowcy od Rolex tak napisali, skoro oysterflex niestety po dwóch latach niezbyt intensywnego użytkowania ( na zmianę z wieloma innymi zegarkami ) nieco zdziadział .. żeby nie było lubię tę firmę i bardzo lubię tego YM ale prawdzie w oczy trzeba spojrzeć

Ale ja się nie obrażam. Nie mam nic do sprzedania ani nic do kupienia. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

Ale pogadać można.

 

 

Markiza używa Tapatalk


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że co innego jak się przepisuje tekst napisany w celach reklamowych, a co innego jak się opisuje własne doświadczenia z użytkowania ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O moim doświadczeniu już napisałam wcześniej.

Lubię , ale nie mam porównania z innymi zegarkami.

Nie kupiłam ani jednego. Mam na oku coś innego.

 

 

Markiza używa Tapatalk


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darku - a co oznacza zdziadzial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłbym żadnego z nich, ale gdybym musiał nosić jeden z tych dwóch to Yacht Master. Pepsi nie różni się od mojego seiko, a ten różowy jest niepowtarzalny i ma w nazwie nawiązanie do mojego hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To smutne - i niczym nie daje sie tego umyc? Sorry za moze glupie pytanie, ale az nie chce mi sie wierzyc, ze takie patenty zrobili na ta gume a material sredni... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to tak go lubię, że aż tak mi to nie przeszkadza..poza tym to nie jest taka olbrzymia różnica, ale skoro sam JEDEN kawałek gumy kosztuje ok 1200 zł mógłby być lepszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie zdecydowanie GMT ale koszt i ciężar byłby dla mnie nie do przejścia, YM ładny ale raczej do patrzenia niż noszenia. Najprędzej wróciłbym do AP na Twoim miejscu, ten zegar ma klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.