Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artme

Rolex na bogato - ale z klasą

Gold vs White Gold  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przypominam sobie juz od dluzszego czasu pepsi na bazarku -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardziej klasyczna i uniwersalna, jednak to zloto w polaczenia z ta czernia i guma na zywo robi niesamowite wrazenie - nie wiem czy widziales :rolleyes:

Raz zdarzyło mi się go zobaczyć ale tylko w salonie. Jest piękny


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak się pokrył nalotem takim jasno-szarym to można spróbować go potraktować takim środkiem do gumy jak do konserwacji kaloszy Hunter: https://www.hunterboots.com/eu/en/care-products/rubber-buffer/white/742

 

 

Gumę Rolexa potraktować środkiem do konserwacji kaloszy?!?!? Toż to profanacja!  ;)

 

Jestem za YM. Dopasowanie tej gumy do wielkości nadgarstka to też nie lada przedsięwzięcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie kocham GMT Pepsi. Ale zawsze uważałem, że ten nowy ceramiczny to był "bitch move" ze strony Rolexa. Odmawiam zadawalania się Batmanem (wręcz go nie lubię) i czekam cierpliwie na stalowy Pepsi, no ew. Coke ;)

 

Yacht-Master bez cienia wątpliwości! Mi osobiście podoba się ta nutka snobizmu - różowe złoto + guma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co fajnego planujesz kupić ? :)

Kiedyś bardzo lubiłam YM 16622 bo był z platynowa tarcza. A teraz ta nowa tarcza mniej mi się podoba.

15 lat temu nosiłam mały YM 169622 , on ma platynę na tarczy. Jest przepiękny. Ale mały.

A najbardziej jestem zakochana do 116509 z tarcza z meteorytu. Kosztuje o koło 150000 tys. Także to jest tylko takie marzenie. Ale nie wiadomo jak się to skończy.

 

 

Markiza używa Tapatalk

post-102245-1517137693,7589_thumb.jpg

To jest ten mały YM. Teraz moja córka go nosi.

Ale to jest mój ulubiony styl.

 

 

Markiza używa Tapatalk


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Każdy ma swój gust.

 

 

Markiza już nie będzie używać podpisu. ???????????? Tapatalk


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zegarek Markiza, nie przepadam za damskimi rokexami, bo bardzo często są zbyt świecące, pierwsze co się zauważa to zegarek, potem człowieka. Kojarzy mi się to z cyganami Ale ten bardzo sympatyczny ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zegarek Markiza, nie przepadam za damskimi rokexami, bo bardzo często są zbyt świecące, pierwsze co się zauważa to zegarek, potem człowieka. Kojarzy mi się to z cyganami Ale ten bardzo sympatyczny ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Lubię skromne zegarki i nie bardzo rzucające się w oczy.

Chociaż , sama nie jestem skromna. A wręcz na odwrót.


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, no właśnie jakiś czas temu oglądałem rocznego YM na tej gumie i dziwiło mnie, że pasek wygladał na mocno znoszony, a człowiek twierdził, że nie nosił go na codzien, a w rotacji.

 

Ostatecznie za oryginalny pasek 1200zł, to na tle innych firm nie jest jakoś dramatycznie dużo - biorąc pod uwagę, że w środku tego paska jest jakiś magiczny kawałek blaszki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dla mnie temat pozamiatany z tym YM B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dla mnie temat pozamiatany z tym YM B)

Fajny temat. I szkoda żeby już był pozamiatany. Zapytajcie się waszych żon , jaki by wybrały zegarek. Ciekawe , co mają do powiedzenia dziewczynki?

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-102245-1517518376,6314_thumb.jpgpost-102245-1517518394,8289_thumb.jpgpost-102245-1517518415,4486_thumb.jpgpost-102245-1517518432,9876_thumb.jpg

Zdjęcia z Pinterest.

I co? Kobiety mają klasę w takich zegarkach!!!


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki wybrała ?


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poznać Martę.

Nie bardzo dobrze widać zegarek. Ale widzę , że lubi taki styl. Co to jest za marka?

Mają klasę, ale tak jak to często bywa, damskie zegarki są bardzo pstrokate

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Dziewczyny muszą mieć kilka zegarków. To wszystko zależy od sukienki, dżinsów i butów.

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poznać Martę.

Nie bardzo dobrze widać zegarek. Ale widzę , że lubi taki styl. Co to jest za marka?

Dziewczyny muszą mieć kilka zegarków. To wszystko zależy od sukienki, dżinsów i butów.

Nie no, ja to rozumiem, ale mam wrażenie, że dużo damskich zegarków jest bardzo... Szpanerskich

 

Wiem, że już kiedyś o tym pisałem, wybaczcie, że się powtarzam

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja to rozumiem, ale mam wrażenie, że dużo damskich zegarków jest bardzo... Szpanerskich

 

Wiem, że już kiedyś o tym pisałem, wybaczcie, że się powtarzam

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jak facet ma klasę , to jego żona napewno tez. Nie wiem czy to pasuje—„ jabłko nie spada daleko od jabłoni „

Mężczyźni lubią błyskotliwe kobietki. Jak twoja żona by ci śmignęła po oczach takim zegarkiem. To nie wiem jak by się to skończyło. post-102245-1517520595,6027_thumb.jpg


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak facet ma klasę , to jego żona napewno tez. Nie wiem czy to pasuje—„ jabłko nie spada daleko od jabłoni „

Mężczyźni lubią błyskotliwe kobietki. Jak twoja żona by ci śmignęła po oczach takim zegarkiem. To nie wiem jak by się to skończyło. attachicon.gifIMG_0596.JPG

Ucieczką :D Wolę skromniejsze zegarki, jak jakaś kobieta lubi złoto, nie ma sprawy, ale zegarek taki jak ten powyżej... to trochę moim zdaniem chęć pokazania swojego statusu, aniżeli gustu czy skromności, której ludziom często brakuje. Jasne, jeśli ktoś ma kasę, to może to pokazywać, ale są do tego szlachetniejsze sposoby niż diamentowy rolex, który do niczego nie pasuje :D

To tylko moje zdanie, pewnie większość się ze mną nie zgodzi, ale bez spiny Panie i Panowie (^_-)

 

Powiedzmy, że taka Daytona do czarnego T-shirtu jeszcze w miarę, ale dla mnie granice wyznacza Datejust z kamieniami :)

W sumie jak tak się zastanawiam, to może gdybym zobaczył taki na ręce jakiejs osoby, to aż tak by mnie to nie odstraszylo. Chyba niepotrzebnie patrzę na takie zegarki miarą "jak by to na mnie wyglądało" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucieczką :D Wolę skromniejsze zegarki, jak jakaś kobieta lubi złoto, nie ma sprawy, ale zegarek taki jak ten powyżej... to trochę moim zdaniem chęć pokazania swojego statusu, aniżeli gustu czy skromności, której ludziom często brakuje. Jasne, jeśli ktoś ma kasę, to może to pokazywać, ale są do tego szlachetniejsze sposoby niż diamentowy rolex, który do niczego nie pasuje :D

To tylko moje zdanie, pewnie większość się ze mną nie zgodzi, ale bez spiny Panie i Panowie (^_-)

 

Powiedzmy, że taka Daytona do czarnego T-shirtu jeszcze w miarę, ale dla mnie granice wyznacza Datejust z kamieniami :)

W sumie jak tak się zastanawiam, to może gdybym zobaczył taki na ręce jakiejs osoby, to aż tak by mnie to nie odstraszylo. Chyba niepotrzebnie patrzę na takie zegarki miarą "jak by to na mnie wyglądało" :D

Oczywiście, że rozumie twoją opinie. Wiem tylko, że jak taki normalny człowiek zakłada taką Daytone. To ma wrażenie , że wszyscy pomyślą „Ale podróba”

Ale jeśli się takie produkuje, to znaczy , że jest popyt.

Gdybyś się ubrał jak Barakuda, to napewno by ci pasował. ????


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z Pinterest.

I co? Kobiety mają klasę w takich zegarkach!!!

Ale o co chodzi??? :blink:

Chyba nie zrozumialas watku, bo to jest temat/pojedynek 2 konkretnych zegarkow w ktorym ludzie glosuja i pisza na jaki by postawili i dlaczego. Co ma wiec do tego informacja jak kobiety sie nosza i ile musza miec zegarkow??? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Wizualnie dla mnie żółte/różowe złoto pasuje do Cellini i DJ. Natomiast cała linia Professional to stal (lub ewentualnie to co jest do niej podobne, czyli białe złoto). W innych markach mam podobnie: Breitling Transocean i Omega De Ville fajnie wyglądają w złocie, ale już taka PO czy Chronomat to nie bardzo.

 

Złoto kojarzy mi się z biżuterią i delikatniejszymi liniami, a nie z zegarkami prosto ciosanymi, stricte sportowymi.

 

...

 

zgadzam się w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi??? :blink:

Chyba nie zrozumialas watku, bo to jest temat/pojedynek 2 konkretnych zegarkow w ktorym ludzie glosuja i pisza na jaki by postawili i dlaczego. Co ma wiec do tego informacja jak kobiety sie nosza i ile musza miec zegarkow??? :wacko:

Wątek bardzo dobrze rozumiem.

Dolewam tylko oleju do ognia , żeby nie wygasło.

To były tylko przykłady , że kobiety też lubią takie zegarki.

Ale cały czas nikt o tym nie wie.

Ponieważ tylko Dariusz napisał , co lubi jego żona.


EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.