Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
artme

Rolex na bogato - ale z klasą

Gold vs White Gold  

57 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Obydwa modele są super. GMT jest droższy niż Yacht Master. Gdyby cena nie wchodziła w grę , to tez nie wiem jaki bym wybrała. Pepsi to już jest legenda i klasyka. A YM to jest

coś nowego nowoczesnego.

Bransoletkę niby z kauczuku, trzeba ją mieć w ręce , żeby wiedzieć , o co chodzi. Bo to nie jest zwykły kauczuk.

Dzisiaj dziewczyny lubią nosić duże zegarki. I wierzcie mi ,ze naprawdę bardzo fajnie wyglądają obydwa.

W państwach arabskich i w Chinach oraz na zachodzie jest szałpał na różowe złoto. Ludzie się tam nie boją pokazać , ze są bogaci. Natomiast w Polsce mężczyźni mało kiedy noszą żółte albo różowe złoto. Wolą , coś bardziej dyskretnego.

Ale obydwa modele nie są napewno produkowane , tylko z myślą o facetach.

Mój mąż tez woli Pepsi.

Ale zapytajcie się waszych żon , jaki model one by wybrały.

A zobaczycie że zainteresowanie jest duże.

Podoba mi się ta dyskusja. Nie miałam czasu się włączyć wcześniej. Pozdrowienia.

Markiza używa Tapatalk

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Artme no to pojechałeś. Że niby w stali?

Nie - ze brakuje mi czerwonego na bezelu :)

Passero - wiem i od dlugiego czasu przegladam oferty, jednak nie znam sie na tyle, aby chyba zaryzykowac kupowanie takiej uzywki z niewiadomego zrodla :(

Hmmm, szczerze?

Ani ten, ani ten :D

Nie podoba mi się złoto, jest zbyt rzucające się w oczy, a Pepsi taki torche mało oryginalny :D Chyba że Ci nie zależy na oryginalnosci, to GMT, bo do niego nie mam żadnych innych zastrzeżeń ;)

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Oczywiscie , ze mogliby wsadzić dysk z Pepsi do 16710.

Ale myśle , to dopiero za kilka lat.

Markiza używa Tapatalk

Bardziej podoba mi się Pepsi, właściwie to niszczy tego YM, ale ponieważ miałem kilka zegarków z białego złota to nigdy bym tego Pepsi nie kupił :).

Mam nadzieję że pomogłem w wyborze

Beware the fury of a patient man.

Niezmiennie uważam , że jak już Rolek to złoty ( te stalowe to półśrodek ) , ale żaden z nich .

Ten pierwszy bo udaje , że złoty nie jest . Ten drugi , bo to trochę taka fanaberia dla kogoś kto już kilka " normalnych" złotych ma , na przykład .

Edited by LMed

a mnie się podoba YM, chociaż niestety z Oysterflex mogli się bardziej postarać bo nieco dziadzieje

Guma powinna być dodawana do stalowej bransolety.

Sama tego nie wymyśliłam!!!

Cytuje:;

„OYSTER FLEX Innowacyjna bransoletka opracowana i opatentowana przez Rolex, łącząca wytrzymałość i niezawodność metalowej bransoletki z elastycznością, wygodą i estetyką gumowego paska. Ta bransoletka składa się z serduszka superelastycznego metalowego ostrza z przetłoczonym czarnym elastomerem o wysokiej wydajności.”

Markiza używa Tapatalk

Pooglądajcie na internecie taka bransoletka kauczukowa. post-102245-1517046290,4643_thumb.jpg

To nie są takie zwykle kauczuki.

Diamenty się oprawia tyko w szlachetne materiały.

Markiza używa Tapatalk

Dla mnie Pepsi... klasyka kolorystyczna GMT Master i fajne nawiązanie do historii modelu, który był produkowany w tych barwach nieprzerwanie przez ponad 50 lat (!!!).

Połączenie złota i gumy jakoś do mnie kompletnie nie przemawia... nie do wszystkiego będzie pasował taki zegarek...

Dokładnie jak wyżej, zdecydowanie wybrałbym GMT.

Ten Yachtmaster na gumie jest jak cygan w dresie.

Coś w tym jest :lol:

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Sama tego nie wymyśliłam!!!

Cytuje:;

„OYSTER FLEX Innowacyjna bransoletka opracowana i opatentowana przez Rolex, łącząca wytrzymałość i niezawodność metalowej bransoletki z elastycznością, wygodą i estetyką gumowego paska. Ta bransoletka składa się z serduszka superelastycznego metalowego ostrza z przetłoczonym czarnym elastomerem o wysokiej wydajności.”

Markiza używa Tapatalk

Pooglądajcie na internecie taka bransoletka kauczukowa.

To nie są takie zwykle kauczuki.

Diamenty się oprawia tyko w szlachetne materiały.

Markiza używa Tapatalk

I co z tego ,że marketingowcy od Rolex tak napisali, skoro oysterflex niestety po dwóch latach niezbyt intensywnego użytkowania ( na zmianę z wieloma innymi zegarkami ) nieco zdziadział .. żeby nie było lubię tę firmę i bardzo lubię tego YM ale prawdzie w oczy trzeba spojrzeć 

Marta ma od dziesięciu lat Hublota i ich kauczuk lepiej wyglada po tych latach niż mój 

Edited by dariusz chlastawa

I co z tego ,że marketingowcy od Rolex tak napisali, skoro oysterflex niestety po dwóch latach niezbyt intensywnego użytkowania ( na zmianę z wieloma innymi zegarkami ) nieco zdziadział .. żeby nie było lubię tę firmę i bardzo lubię tego YM ale prawdzie w oczy trzeba spojrzeć

Ale ja się nie obrażam. Nie mam nic do sprzedania ani nic do kupienia. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

Ale pogadać można.

Markiza używa Tapatalk

O moim doświadczeniu już napisałam wcześniej.

Lubię , ale nie mam porównania z innymi zegarkami.

Nie kupiłam ani jednego. Mam na oku coś innego.

Markiza używa Tapatalk

Nie kupiłbym żadnego z nich, ale gdybym musiał nosić jeden z tych dwóch to Yacht Master. Pepsi nie różni się od mojego seiko, a ten różowy jest niepowtarzalny i ma w nazwie nawiązanie do mojego hobby.

To smutne - i niczym nie daje sie tego umyc? Sorry za moze glupie pytanie, ale az nie chce mi sie wierzyc, ze takie patenty zrobili na ta gume a material sredni... :wacko:

Szczerze to tak go lubię, że aż tak mi to nie przeszkadza..poza tym to nie jest taka olbrzymia różnica, ale skoro sam JEDEN kawałek gumy kosztuje ok 1200 zł mógłby być lepszy 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.