Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
artme

Rolex na bogato - ale z klasą

Gold vs White Gold  

57 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Zdjęcia z Pinterest.

I co? Kobiety mają klasę w takich zegarkach!!!

Ale o co chodzi??? :blink:

Chyba nie zrozumialas watku, bo to jest temat/pojedynek 2 konkretnych zegarkow w ktorym ludzie glosuja i pisza na jaki by postawili i dlaczego. Co ma wiec do tego informacja jak kobiety sie nosza i ile musza miec zegarkow??? :wacko:

Edited by artme

...

Wizualnie dla mnie żółte/różowe złoto pasuje do Cellini i DJ. Natomiast cała linia Professional to stal (lub ewentualnie to co jest do niej podobne, czyli białe złoto). W innych markach mam podobnie: Breitling Transocean i Omega De Ville fajnie wyglądają w złocie, ale już taka PO czy Chronomat to nie bardzo.

Złoto kojarzy mi się z biżuterią i delikatniejszymi liniami, a nie z zegarkami prosto ciosanymi, stricte sportowymi.

...

zgadzam się w 100%

Ale o co chodzi??? :blink:

Chyba nie zrozumialas watku, bo to jest temat/pojedynek 2 konkretnych zegarkow w ktorym ludzie glosuja i pisza na jaki by postawili i dlaczego. Co ma wiec do tego informacja jak kobiety sie nosza i ile musza miec zegarkow??? :wacko:

Wątek bardzo dobrze rozumiem.

Dolewam tylko oleju do ognia , żeby nie wygasło.

To były tylko przykłady , że kobiety też lubią takie zegarki.

Ale cały czas nikt o tym nie wie.

Ponieważ tylko Dariusz napisał , co lubi jego żona.

EXPERTEM nie jestem. Ale trochę się znam. 😉

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.