Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SzymonJestem

Jaki pasek do mojego zegarka?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nadzieję, że nikt nie uzna tego tematu za spamowy, ale naprawdę mam z tym problem, a niektórzy z was mają świetny gust :)

Mianowicie planuje zmianę paska w moim Lorusie, ale nie mam pojęcia co wybrać. Szerokość 22mm, czy ktoś ma jakiś pomysł, co wybrać? Kolor, wzór, itd.?

Budżet dość skromny, 100/150 złotych.

Dziękuję za wszelką pomoc, jestem gotowy na wszelkie propozycje (nato, skóra itd.).

Jeżeli ludzie uznają temat za bezsensowny (jedyny jaki znalazłem tego typu to w dziale o rosyjskich zegarkach), to proszę moderacje o usunięcie.

I nie pytajcie czemu pasek w dwóch częściach, po prostu... Wypadł z teleskopów :D

 

 

 

de471318c88508f424237b363e82829d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może klasycznie w nawiązaniu do traczy i wskazówek : czarna skóra i białe przeszycie , czarna skóra pomarańczowe przeszycie , czarne skórzane Nato ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może klasycznie w nawiązaniu do traczy i wskazówek : czarna skóra i białe przeszycie , czarna skóra pomarańczowe przeszycie , czarne skórzane Nato ?

Kurcze! Czarna skóra I pomarańczowe przeszycie to świetny pomysł! Dodało by trochę sportowego charakteru temu zegarkowi. Że ja wcześniej o tym nie pomyślałem, dziękuję! :D I oczywiście czekam na dalsze propozycje :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ale z drugiej strony nie chce mieć wszystkich zegarków czarnych, przydałoby się coś jaśniejszego Ale nie odrzucam Twojego pomysłu

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest czarna czy ciemnozielona? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza jest czarna, aczkolwiek szkło ma jakąś powłokę dająca efekt zielonego pod słońce.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wskazówki na małych tarczach są pomarańczowe to propozycja zodiak7 jest dla mnie zdecydowanie trafiona. Czarny pasek z pomarańczowym przeszyciem. Może być jakaś imitacja krokodyla z taką nitka, trochę klasycznie ale i też sportowo.


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.