Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SzymonJestem

Zakupy na Eglobal Central

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, czy jest to zaufana strona?

Jakies dodatkowe opłaty przy zakupie? (cło itd.)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, zegarki i nie tylko w dobrych cenach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super :D Zegarek, który w Polszy kosztuje 800 zl, tam 390 :D A jak z przesyłką? Ile idzie i jaką wybrać?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem zwykłą bezpłatną, bez żadnego ubezpieczenia. Przesyłka była u mnie po 8 dniach bez żadnych problemów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam...


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze może coś dodać pozytywnego na temat Eglobal Central? Trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem, żeby kupować? Dołączają fakturę do zamówienia jak w innych sklepach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat. Czy orientuje się ktoś jakim kurierem/pocztą przesyłka jest doręczana w Polsce? Oferują SKX007 po bardzo atrakcyjnej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może przypadkiem ma jakiś działający kod do eglobal central?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem casio g-shock gwg-1000 cena dość atrakcyjna, karta gwarancyjna dołączana? Do produktu? Zegarki są oryginalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy karta /książka gwarancyjna bd dołączona do pudełka?o to mi chodziło, nigdy nie kupowałem przez internet

Dzięki za info, a co do legalność zegarka? Nie powinien przyjść żadna podróbka itd? chciałbym mieć pewność że zegarek bd w 100% oryginalny i że w razie w nie bd problemu z gwarancją , czy bd go musiał odsyłać gdzieś czy zaniosę do serwisu casio i wystarczy,

Edytowane przez jacynajj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co będzie w pudełku z GShockiem bo kupowałem Seiko – dostałem tylko pudełko, zegarek i metkę. Coś w stylu faktury dostaniesz na maila albo będzie wisieć na stronie przy zamówieniu (już nie pamiętam).

 

Warunki gwarancji masz opisane na stronie, którą Ci podałem. Wynika z nich, że zegarki są objęte gwarancją sklepu, nie producenta. Dlatego nie będziesz miał żadnej karty gwarancyjnej. Jeśli coś się zepsuje, będziesz mógł odesłać zegarek do eglobal, co – jeśli się nie mylę – jest średnio opłacalne. 

 

Żadnej podróbki nikt tu jeszcze nie zgłaszał.

 

Pamiętaj, że niskie ceny w takich sklepach nie biorą się z kosmosu. Zawsze gdzieś może być jakiś haczyk. W tym wypadku są to – między innymi – warunki gwarancji i warunki ewentualnych zwrotów, które znajdziesz na stronie kryjącej się za tym linkiem: https://www.eglobalcentral.pl/zasady-anulowania-i-zwrotow.html.

 

Polecam lekturę, bo w razie czego później się zdziwisz. To nie polski sklep, że odeślesz sobie za darmo w ciągu 10 dni i nikt Ci nawet złego słowa nie powie. :)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to mi chodziło, domyślalem sie że niska cena coś z soba niesie, dlatego wolę dołożyć i kupić np.zegarek w Zibi albo w jakimś innym renomowanym sklepie, w razie w mogę go oddać itd, dziękuję bardzo za informacje

Edytowane przez jacynajj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec wczoraj juz mialem kupic Seiko 007 bo cena w koncu normalna - to znaczy amerykanska a nie o polowe przynajmniej drozsza jak dotychczas, ale powstrzymala mnie lawina negatywow dla eglobalcentral.pl - jak na ponad 600 opinii to prawie 90 jest NEGATYWNE - bardzo duzo.

https://www.opineo.pl/opinie/eglobalcentral-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A czytałeś te komentarze czy tylko przeraziła Cię ich ilość?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam podobny dylemat który powstrzymuje mnie przed zakupem w tym sklepie ale coś za coś ,najpewniej kupić w sklepie stacjonarnym ale ceny dużo wyższe , jak nie duża kwota to i ryzyko mniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Кто не рискует, тот не пьет шампанское.  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś te komentarze czy tylko przeraziła Cię ich ilość?!

tak, czytalem komentarze.

wszystkie wskazuja na podobne uchybienia w tym sklepie: bardzo powolne dostarczanie towaru, nie dostarczanie towaru, awantury o zwrot pieniedzy... 88 negatywow to bardzo duzo jak na 600 z kawalkiem ogolnie komentarzy - czyli co szosta osoba jest ewidentnie NIEZADOWOLONA. Jak sie doliczy neutralne to liczba niepozytywnych komentarzy jest jeszcze wieksza.

Zaden inny sklep nie ma tylu negatywow z polecanych na forum tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.