Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AmaK

Gwarancja G-SHOCK i wybór sklepu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

przymierzam się do zakupu mojego pierwszego G-SHOCK i zastanawiam się jak wypada ich awaryjność. Przeglądając forum znalazłem sprzeczne informacje. Rozważam i tak zamówienie w sklepie zagranicznym, więc rozchodzi się o to czy rok czy dwa gwarancji.

 

Pod uwagę biorę zakup na Amazonie, watches2u.com i egloblal. Możecie polecić z usług którego skorzystać? Ew. może jest jakiś inny sklep warty uwagi? Chodzi mi głównie o GD-350.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pod uwagę biorę zakup na Amazonie, watches2u.com i egloblal. Możecie polecić z usług którego skorzystać? Ew. może jest jakiś inny sklep warty uwagi? Chodzi mi głównie o GD-350.

 

Ten zegarek niecałe 400PLN kosztuje w polskiej dystrybucji - opłaca Ci się go ściągać z zagranicy?

 

http://timeontime.pl/zegarek-meski-casio-gd-350-1ber-p3040?gclid=CjwKCAiAtdDTBRArEiwAPT4y-1220cnUU3gxo5dqnQqIVk6xx5eHm9humLQ47JKNEDWMjeGrsy2VhxoCCt4QAvD_BwE#


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek niecałe 400PLN kosztuje w polskiej dystrybucji - opłaca Ci się go ściągać z zagranicy?

 

http://timeontime.pl/zegarek-meski-casio-gd-350-1ber-p3040?gclid=CjwKCAiAtdDTBRArEiwAPT4y-1220cnUU3gxo5dqnQqIVk6xx5eHm9humLQ47JKNEDWMjeGrsy2VhxoCCt4QAvD_BwE#

Kupując u watches2u.com z kodem zniżkowym i płacąc revolutem w rublach wychodzi jakieś 240zl, wiec chyba warto

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale g shocki to chyba najmniej awaryjne zegarki; a w szczególności te bez wskazówek jak wybrany przez Ciebie gd 350.

Oczywiście zawsze jest jakies ryzyko, ale bardziej przemawia tutaj niższa cena, szczególnie ze nienjest to zegarek za kilka tysiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wyszedłem z takiego założenia i kupiłem GW-7900 za 65 funciaków w promo na WS z com :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.