Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marxxx

Adriatica Multifunction - nieregularnie gubi sekundy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Całkiem niedawno zakupiłem sobie zegarek jak w tytule postu. Dodaję kod - A8134.1233QF.

Po czasie okazało się jednak, że "gubi" on sekundy i to bardzo nieregularnie. Postaram się opisać problem :

Po ustawieniu odpowiedniej godziny zegarek "trzyma czas" co do sekundy przez jakiś okres po czym zaczyna tracić po kilka sekund.

Przykład : w czwartek ustawiłem go dokładnie. Nosiłem go cały dzień, na noc przerwa. Nosiłem cały piątek i było okej co do sekundy z zegarem w telefonie. W piątek wieczorem zdjąłem go i zostawiłem na biurku po czym w sobotę po południu zauważyłem opóźnienie 3-4 sekundy, a dzisiaj to opoźnienie wynosi już 10 sekund (zegarek od piątku nienoszony).

Posiada on gwarancję i zostanie odesłany na reklamację, ale niestety w poźniejszym terminie - aktualnie przebywam za granicą.

 

Jednak chciałbym wiedzieć co to może być Waszym zdaniem? Czy możliwe jest by była to wina słabej baterii? Sprawiłem sobie prezent, a tu niestety małe rozczarowanie i niedosyt. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt nie ma żadnego pomysłu bądź sugestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem może to być rzeczywiście wina baterii- miałem taki przypadek ze "słabnącą" bateryjką - podobne objawy , ale w tym przypadku -lepiej odesłać na gwarancję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem, że zegarek spóźnia już o 35 sekund od napisania pierwszego postu.

 

Jakieś 3-4 dni temu sprawdzałem i to opóźnienie wynosiło jak w pierwszym poście około 10 sekund. Dzisiaj jak wspominałem sięga ok. 35 s.

 

Przykra sprawa. Na wiosnę odeślę zegarek bo szkoda tracić czas na zabawę w wymianę baterii itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.