Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kupiniak

G-Shock GD 100MS Paruje

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie zegarek paruje. Był na gwarancji dostałem potwierdzenie/ wydruk ze szczelny oraz osuszony. Złom paruje nadal :/ paruje kiedy na podwórku zimno podczas aktywności fizycznej. Co Robić?99bbafb9fa0e6f7140e15608f427cb51.jpg

658b1f5061986154b1b020506c339bbf.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyć, wysuszyć, zamknąć. Stracisz niewiele wartą gwarancję, ale będziesz miał spokój z parowaniem.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyć, wysuszyć, zamknąć. Stracisz niewiele wartą gwarancję, ale będziesz miał spokój z parowaniem.

Niby to samo zrobili na gwarancji.... Tobie pomogło jak zrobiłeś to sam?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogło, ale nie wysłałem wczesniej do serwisu, tylko od razu sam się za to zabrałem. Wcześniej trzeba sprawdzić wilgotność powietrza w pomieszczeniu, w którym się to robi.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed wczoraj GDF-100-4ER otworzyłem ale nie testowałem czy nie paruje teraz.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na razie 80% skuteczności czyli 4/5 otwartych zegarków nie zaparowało ponownie. W piątek wyłamał się ga-110, podczas porannej jazdy na rowerze, bo na chwilę po wyjściu zaparowało ok 1/4 szkła ale w ciągu 20-30s para zeszła. Kiedyś para utrzymywała się dłużej więc i tak jest nieźle ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian poluzuj dekiel ,zrób milimetrową szczelinęi do ryżu na noc. 


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tam :D takie parowanie mnie nie zmusi do ponownego otwierania zegarka. Wysuszę, go jak przyjdą wskazówki, bo chcę go jeszcze trochę zmodzić. Ale dzięki za radę :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.