Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
D_G

Kalendarz promocji w branży zegarkowej

Recommended Posts

Wstęp...

Nie wiem czy to do końca właściwe miejsce na tego typu temat, ale zaryzykuję...

Jeżeli nie to proszę przenieść wątek we właściwsze miejsce na forum  :)

Jestem kompletnym amatorem, totalnym laikiem, ale ostatnio kupując zegarek, na który byłem zdecydowany ... zostałem mile zaskoczony informacją, że właśnie obowiązuje na niego promocja -15%. Super - pomyślałem, ale chwilę później przeszły mnie ciarki, kiedy zdałem sobie sprawę, że taka "duperela" jak niewiedza na temat kalendarza promocji może spowodować, że człowiek kupi zegarek dzień za późno i popłynie kilkaset złotych czy nawet kilka tysięcy zlotych...

Do sedna...

Czy w branży zegarkowej obowiązują jakieś typowe okresy promocyjne ? 

Ja spotkałem się z trwającą chyba około tygodnia promocją z okazji Dnia Dziadka.

Czy jakieś większe sklepy mają typowe, co roku ponawiane okresy promocyjne ?

Edited by D_G

Fajny i myslę, że pożyteczny temat,

Też jestem nowy w temacie zegarków, ale chyba faktycznie takie cykliczne promocje sie pojawiają.

Teraz walentynkowe - 15% w kruku, wczesniej poswiąteczna wyprzedaz w tym samym miejscu. Ostatnio byłem w timetrend obejrzeć seiko astrona i sprzedawczyni mówiła, że w ubiegłym roku na black friday mieli - 50 % prawie na wszystko - nie była pewna czy topowe modele też, ale mówiła, ze mieli tyle zamówień, że nie nadażali z realizacja i nie wie czy firma zdecyduje sie powtórzyc, aż taki rabat w tym roku na BF. Podobno w okolicach weekendu majowego cos ma być znowu w Kruku.

Chetnie poczytam, co w tej kwestii mają do podpowiedzenia starsi stażem na forum Koledzy. Jak jest np. w Aparcie i czy ewentualne akcje obejmują tez Aparta exclusive?

I jak wyglądał Black Friday w temacie czasomierzy? Dla porównania w kwestii perfum np. to BF przeszło bez wiekszych rewelacji.

Lepiej wyglądał okres świąteczny i tuz po.

Edited by GUAPO

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Tomczaa
      Dzień dobry,

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu zegarka do garnituru. Wspomniany zegarek obecnie pojawił się  na holenderskiej stronie 

http://www.ibood.com/sports-fashion-pl/pl/product-specs/44237/160271/mski-zegarek-pontos.html

i jest w promocji z około 6000 na 3000. Czy warto zainteresować się nadal tym zegarkiem czy może już ma stary mechanizm i w nowszym modelach jest zastąpiony nowszymi, lepszymi itd - tutaj jestem kompletnym laikiem więc proszę nie bijcie .

Dodatkowe pytanie ten zegarek według opisu ma:
      - Typ mechanizmu: automatyczny

Czy ja ten zegarek będę musiał nakręcać czy działa on zupełnie sam? 

Może coś innego obecnie wartego zainteresowania znajdę na czarnym pasku z czarną tarczą? 

Dziękuję za zainteresowanie 
    • By wskazówka godzinowa
      Cześć forumowicze!

Postanowiłem zakończyć ten rok nowym zegarkiem. Od zawsze podobał mi się nurek Grand Seiko. Teraz w LuxTime akurat jest na niego promocja. Jednak zanim ostatecznie zdecyduję się na zakup chciałbym się zapoznać z waszymi opiniami. Dokładnie chodzi mi o ten model

http://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-GRAND-SEIKO-SPRING-DRIVE-TITANIUM-DIVER-SBGA031J/5512

Przede wszystkim zwracam się z uprzejmą prośbą do posiadaczy tego zegarka. Wasze opinie będą dla mnie najcenniejsze. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.