Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Triptical

Pokażmy swoje Recrafty

Rekomendowane odpowiedzi

Temat poświęcony serii Recraft.

Jest ich już kilka i jak się okazuje firma Seiko nie zamierza chyba tego tematu zamknąć, bo co jakiś czas pojawiają się nowe modele wskakujące w tą stylistykę.

Zatem pokazujcie swoje Recrafty.

Na start idzie mój. Bardzo świeżutki, bo ledwo co odebrany. Cieszy oko niezmiernie. Pasek oczywiście zmieniony, gdzyż ten który jest oryginalnie niestety nie nadaje się do użytku.

 

">http://JlWcEWc.jpg

">http://lhF2xel.jpg

Edytowane przez Triptical

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..no i świetnie. :)

fajnie sparowałeś pasek. kurcze, szkoda że musiałem go pogonić. myślę, że kiedyś ten model wróci do reszty recraftów


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recraft

 

post-92558-0-36520000-1518278016_thumb.jpg

 

 

a tak świeci

 

post-92558-0-80785000-1518278022_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w innym kolorze

 

post-92558-0-54647300-1518364116_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SNKN75 na zmienionym pasku:

post-92488-0-86483600-1518345968_thumb.jpg
oraz słynny SNKM97, z którym się rozstałem, jednakże bardzo miło wracam myślami. 
 

 

post-92488-0-52065200-1518383234_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

SNKN75 na zmienionym pasku:

 
oraz słynny SNKM97, z którym się rozstałem, jednakże bardzo miło wracam myślami. 

 

Bardzo ładne.

Rozumiem że 97 poszedł razem z paskiem, bo to jak brat i siostra przecież :) 


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne.

Rozumiem że 97 poszedł razem z paskiem, bo to jak brat i siostra przecież :)

Zgadza się, poszło w zestawie. Ten pasek nigdzie nie będzie pasował lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 za tę cenę nikt o zdrowych zmysłach go nie kupi :wacko:  

ja na tym portalu nie sprzedałerm żadnego zegarka. prowizje i opłaty zniechęcają. uważam że lepiej wystawić tam gdzie nie ma prowizji w lepszej cenie

 

szaraczek

 

post-92558-0-42976300-1520156129_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 za tę cenę nikt o zdrowych zmysłach go nie kupi :wacko:  

ja na tym portalu nie sprzedałerm żadnego zegarka. prowizje i opłaty zniechęcają. uważam że lepiej wystawić tam gdzie nie ma prowizji w lepszej cenie

 

szaraczek

 

attachicon.gifSNKN01 (9).jpg

 

Rozumiem że tysiące ludzi w Polsce ściąga zegarki z USA ? Taki sam Recraft bez opłat celnych jest na alldrogo za 780 zł plus przesyłka z USA - to taniej czy drożej ? Ściagniecie to w zależności od kursu dolara w tej chwili 700-720 zł zależy jeszcze przez co idzie zapłata. Czyli wystawić trzeba za 800 zł ? :-)))))))

Edytowane przez watchmeen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem za ile trzeba, oczywiście każdy sprzedaje za ile chce. ja tylko pisałem, że obecne prowizje alle.. zniechęcają do wystawiania tam zegarka. w cenę trzeba wliczyć te koszty. oprócz 8% prowizji dochodzą ewentualne koszty udziwnień ogłoszenia. więc na starcie cena jest o około 100 sztucznie zawyżona. nic więcej.

dlatego preferuję inne portale ogłoszeniowe lub bazarek na forum gdzie można zaoferować lepszą cenę bez chociażby tych opłat

 

jak już mówimy o liczbach...

.... cena 780 bez opłat jest kosmiczna. bez trudu w ciągu 2 min znalazłem oferty gdzie zegarek ze wszystkimi kosztami (cło, vat, transport) nie przekracza 550-600zł. a można jeszcze taniej. 

 

ale mój post dotyczył generalnie opłat alle.. które mozno zawyżają cenę zegarka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie wiem za ile trzeba, oczywiście każdy sprzedaje za ile chce. ja tylko pisałem, że obecne prowizje alle.. zniechęcają do wystawiania tam zegarka. w cenę trzeba wliczyć te koszty. oprócz 8% prowizji dochodzą ewentualne koszty udziwnień ogłoszenia. więc na starcie cena jest o około 100 sztucznie zawyżona. nic więcej.

dlatego preferuję inne portale ogłoszeniowe lub bazarek na forum gdzie można zaoferować lepszą cenę bez chociażby tych opłat

 

jak już mówimy o liczbach...

.... cena 780 bez opłat jest kosmiczna. bez trudu w ciągu 2 min znalazłem oferty gdzie zegarek ze wszystkimi kosztami (cło, vat, transport) nie przekracza 550-600zł. a można jeszcze taniej. 

 

ale mój post dotyczył generalnie opłat alle.. które mozno zawyżają cenę zegarka

 

No to proszę o konkrety bo gdybanie że znalazłem to wie Pan nie na miejscu - proszę sprowadzić zegarek za TĄ kwotę dla mnie i dołożyć jak Pan Szanowny mówi 100 zł - chętnie taki zegarek od Pana Szanownego kupię - bo cena jaką Pan Szanowny sprawdza to chyba po zakupie dolara bez kosztów pobocznych jeżeli coś Panu ten termin mówi. Dziękuje oczekuje na propozycję !!!!! Proszę podać Pana Szanownego doświadczenia typu sprowadzanie z zagranicy - możę się czegoś nauczę pomimo moich 49 lat zawsze chętnie przyjmę połajankę od lepszego "kozaka" !! :-)))

No to proszę o konkrety bo gdybanie że znalazłem to wie Pan nie na miejscu - proszę sprowadzić zegarek za TĄ kwotę dla mnie i dołożyć jak Pan Szanowny mówi 100 zł - chętnie taki zegarek od Pana Szanownego kupię - bo cena jaką Pan Szanowny sprawdza to chyba po zakupie dolara bez kosztów pobocznych jeżeli coś Panu ten termin mówi. Dziękuje oczekuje na propozycję !!!!! Proszę podać Pana Szanownego doświadczenia typu sprowadzanie z zagranicy - możę się czegoś nauczę pomimo moich 49 lat zawsze chętnie przyjmę połajankę od lepszego "kozaka" !! :-)))

Deklaruję się tu i wobec że jak Pan Szanowny sprowadzi oczywiście cło i Vat  za 650 z zarobkiem bo to 10 szt będzie - to ja kupuje od Pana Szanownego 10 szt ! Promise !!

Ostatnia cena tego zegarka którą znalazłem na OLX wynosiła 850 PLUS przesyłka także - Come on !!!

Edytowane przez watchmeen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej tam, żaden kozak i Pan ze mnie, a do "połajanki" daleko mi. 

rozmawiamy sobie na forum gdzie zwyczajowo mówi się do siebie per "Ty"

 

doświadczenie w imporcie zza oceanu mam niewielkie - sprowadzałem na własne potrzeby może kilkanaście zegarków, zawsze udało mi się skalkulować koszty dobrze

 

nie wyważajmy otwartych już drzwi, ale konkrety:

 

zegarek 115$ (można wyrwać rabat 10% czasami jak się ma rękę na pulsie i trochę cierpliwości)

dhl 20$

vat 23%

cło 3%

dolar w moim banku obecnie sprzedaż 3,55pln. ja przyjmę z górką 3,6

115x3,6pln=414+72 pln (dhl)=486

486+vat= 597pln + cło=615pln

 

jest to max cena jaką obecnie zapłacę za ten zegarek. jak widzisz vat i cło liczyłem od całej wartości razem z transportem, czego nie powinienem robić oraz zawyżyłem kurs dolara. więc cena będzie deczko tańsza, nie przekroczy 600pln

 

jak się przypilnuje rabatów to 115$-10%=103,5$ za zegarek. pozwól że nie będę już reszty liczył

 

kto bardziej kumaty zgarnie rabaty za first order, itd....

 

jeśli to Ciebie nie przekonuje, ustalmy że masz rację - a ja się mylę. żeby nie ciągnąć dyskusji tam gdzie mamy pokazywać swoje fajne recrafty


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ej tam, żaden kozak i Pan ze mnie, a do "połajanki" daleko mi. 

rozmawiamy sobie na forum gdzie zwyczajowo mówi się do siebie per "Ty"

 

doświadczenie w imporcie zza oceanu mam niewielkie - sprowadzałem na własne potrzeby może kilkanaście zegarków, zawsze udało mi się skalkulować koszty dobrze

 

nie wyważajmy otwartych już drzwi, ale konkrety:

 

zegarek 115$ (można wyrwać rabat 10% czasami jak się ma rękę na pulsie i trochę cierpliwości)

dhl 20$

vat 23%

cło 3%

dolar w moim banku obecnie sprzedaż 3,55pln. ja przyjmę z górką 3,6

115x3,6pln=414+72 pln (dhl)=486

486+vat= 597pln + cło=615pln

 

jest to max cena jaką obecnie zapłacę za ten zegarek. jak widzisz vat i cło liczyłem od całej wartości razem z transportem, czego nie powinienem robić oraz zawyżyłem kurs dolara. więc cena będzie deczko tańsza, nie przekroczy 600pln

 

jak się przypilnuje rabatów to 115$-10%=103,5$ za zegarek. pozwól że nie będę już reszty liczył

 

kto bardziej kumaty zgarnie rabaty za first order, itd....

 

jeśli to Ciebie nie przekonuje, ustalmy że masz rację - a ja się mylę. żeby nie ciągnąć dyskusji tam gdzie mamy pokazywać swoje fajne recrafty

 

Zamawiaj 10 szt - ja kupię plus Twój zarobek - jak powiedziałem za 615+50zł nawet zaliczkę przeleje  - fajnie pisać i estymować - gorzej z realizacja i rzeczywistością.

post-103039-0-36121500-1520187079_thumb.jpg

 

Edytowane przez watchmeen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, cofam wszystko co pisałem. Myliłem się i bardzo przepraszam za zamieszanie

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, cofam wszystko co pisałem. Myliłem się i bardzo przepraszam za zamieszanie

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Wiesz chodzi generalnie o to że ludzie myślą że to są jakieś śmieszne koszty - a tak nie jest - jak kupisz to wtedy będziesz wiedział.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mały włos, a byłbym szczęsliwym posiadaczem 'żaby' czyli SNKM97,

ale zbieg okoliczności i cierpliwość zaowocowały bardziej preferowanym modelem SNKN01 :)

recraft'y rules ;)

pozdrawiam

358272067d681d884e255382f0a81456.jpg

 

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym zestawieniu JasiuRysiu wygrywa, ale biorąc pod uwagę że kosztuje jakieś 7 razy więcej to wygrywa tylko odbrobinkę :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten sam poziom, ale recraft w tym budżecie jest świetnym zegarkiem.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to w innym kolorze

 

attachicon.gifSNKM97 (10).jpg

 

Czy pasek jest w rozmiarze 24 mm do niego ?

Nie ten sam poziom, ale recraft w tym budżecie jest świetnym zegarkiem.

 

Zgadzam się jestem zdziwiony dokładnością najbardziej popularnego mechanizmu od Seiko - w rotomacie trzyma się bardzo a to bardzo dobrze.

W tym zestawieniu JasiuRysiu wygrywa, ale biorąc pod uwagę że kosztuje jakieś 7 razy więcej to wygrywa tylko odbrobinkę :)

 

Zgadzam się tylko o ciut ciut :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 24 mm.

Ten Jasiu rysiu nie robi na mnie wrażenia wizualnego, nie mój gust. Dla mnie seiko ładniejszy

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

post-92558-0-85560400-1520771285_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i mój 88a7d5187e79abb1d05aeb4313159e8a.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Zamawiaj 10 szt - ja kupię plus Twój zarobek - jak powiedziałem za 615+50zł nawet zaliczkę przeleje - fajnie pisać i estymować - gorzej z realizacja i rzeczywistością.

 

attachicon.gifDSC04837.JPG

https://www.borderlinx.com/pl/shipping-cost-calculator

 

Tu estymuje podatki. Trzeba dokładnie wpisać i dokładnie poda.

Kolega w poście wcześniej zapomniał o opłatach administracji na cle i doręczenia. Około 65 PLN.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Mój z Jomashop. Coś około 700 po podatkach. 8caf224a7279d7c268e38988aa9968d7.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.