Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Triptical

Pokażmy swoje Recrafty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zielonego zegarka i raczej mieć nie będę. Jeżeli to się zmieni to będzie właśnie zielony recraft.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak poczytuję wątek, bo chociaż nie mam żadnego recrafta, to niektóre mi się podobają i zastanawiam się, czy sobie takiego nie sprawić. Ale do rzeczy. Jako, że natknąłem się na promocję na Jomashop na SNKN37, to wrzucam zajawkę: https://www.jomashop.com/seiko-watch-snkn37.html. Nie wiem, czy cena dobra, ale może komuś się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra, kilka razy w roku dostępna. Musisz doliczyć 37 $ za przesyłkę. Jeśli chodzi o nowe recrafty to jest pewne źródło

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy 37 był stamtąd i wszystko było ok. Lepszej ceny nie znajdziesz.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miałeś szczęście, mi oclili przesyłkę

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak czy inaczej trzeba się liczyć z tym, że opłaty mogą się pojawić  :) Ale Recrafty są IMO tego warte  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi oclili obydwa recrafty. 37 z jomy jak i srpc09 z cw. Nie mienia to faktu że tak jak pisze fidelio są tego warte.

 

Mam jeszcze jedno spostrzeżenie co do tej linii. Jakbym miał policzyć te sytuacje gdzie widziałem jak czyjeś oczy powędrowały w strone mojego nadgarstka, to zdecydowanie najczęściej to miało miejsce gdy jakiś recraft na nim siedział.

Zabawna sytuacja miała miejsce dokładnie dwa dni temu. Otóż miałem ważne dla mnie spotkanie gdzie występowałem jako interesant mając na nadgarstku 09, na swoim brązowym pasku. Osoba decyzyjna z którą rozmawiałem (facet) miał na nadgarstku jakiegoś Breitlinga (zółty, ale na mój gust raczej fatalny - żółte Orienty wygladają ładniej). W trakcie spotkania złapałem tego gościa z dobre trzy razy jak obcinał recrafta wystającego spod mankietu. Na końcu rozmowy nie wytrzymał i powiedział: "mam kilka zegarków, ale to twoje Seiko bardzo mi się podoba. Nie kupiłem go tylko dlatego że nie wchodzę do sklepów które sprzedają Seiko". Podziękowałem i wyszedłem.

 

To była rozmowa o pracę, którą dostałem :)

Edytowane przez Triptical

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

To była rozmowa o pracę, którą dostałem :)

Widać, Recraft i w takim przypadku super się sprawdza  ;) I gratki oczywiście  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, Recraft i w takim przypadku super się sprawdza  ;) I gratki oczywiście  :)

Sprawdza się wszędzie. Nie ukrywam że właśnie 09 testuje wszędzie: pływanie w basenie i morzu, rower górski czy zegarek do garniaka.

To jest zegarek który tak samo pasuje jak i nie pasuje do każdej z tych sytuacji :)

Dzięki fidelio :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty nowej pracy, oby była lepsza od poprzedniej.

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden gold był tu w lipcu, teraz coś na nadchodzącą złotą jesień.

 

xVTV4GW.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny, jaka to ref.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. c0eb5602e26ffce61130cbf0461f21a7.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Świetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział gdzieś SNKN39 w dobrych pieniądzach? Nowy bądź też w bdb stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział gdzieś SNKN39 w dobrych pieniądzach? Nowy bądź też w bdb stanie?

kiedyś był na bazarku.

chyba widziałem go też na joma w usa. ale nie wiem czy obecnie jest dostępny

 

Mam i ja !! 

za taki mały hajs taki piękny zegarek .

dobry wybór, gratulacje


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam i ja !! 

za taki mały hajs taki piękny zegarek .

Gratki! Z mojej perspektywy szkoda tylko, że co do zasady zegarki z tej linii są takie duże  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję  :D  Niech się nosi dokładnie.

 

 

kiedyś był na bazarku.

chyba widziałem go też na joma w usa. ale nie wiem czy obecnie jest dostępny

 

dobry wybór, gratulacje

 

 

Gratki! Z mojej perspektywy szkoda tylko, że co do zasady zegarki z tej linii są takie duże  ;)

 

Dzięki :)

 

niestety nie wypełnili mi karty gwarancyjnej ( kupiony na amazon.com) ale paragon jest , czy w ZIBI byłby jakiś problem ??

 

a co do gabarytów to ja kruszynka nie jestem i prawie idealnie jest na łapce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

 

a co do gabarytów to ja kruszynka nie jestem i prawie idealnie jest na łapce :)

 

No na moim 16,5-17 cm nadgarstku ten konkretny model wyglądał troszkę zabawnie  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki jest zakres gwarancji na amazon.

ale jak kupujesz ze stanów to raczej u nas zibi nie uzna tej gwarancji. tylko z europejskiej dystrybucji.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.