Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sinn7

Zbiórka rzeczy - Poznań

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów 

 

Nie bardzo wiedziałem, gdzie umieścić tego posta, więc ten dział wydał mi się najbardziej odpowiedni, 

 

Pilna akcja !!

 

Organizuję zbiórkę rzeczy dla chłopaka, który wychodzi w poniedziałek ze szpitala i od razu jedzie na roczną terapię do ośrodka leczenia uzależnień.

Chłopak, Rafał nie ma praktycznie nic, poza ogromną wolą i chęcią leczenia się z uzależnienia.

Potrzebne są T-shirty, bluzki, bluzy, spodnie dresowe, - Rozmiar XL/ XXL, bielizna rozmiar L/XL, skarpetki / buty, od trampek po zimowe- rozmiar 43,

Podstawowe środki higieny osobistej-antyperspirant, żel pod prysznic, itp. itd.

Rzeczy nie muszą być nowe, dobrze by było, gdyby były czyste, wyprane !!

Ja po przejrzeniu swoich szaf znalazłem nową zimowa kurtkę kilka T-shirtów i dużą mocną torbę.

Proszę, przejrzyjcie swoje szafy, schowki, zakamarki, czasami nie zdajemy sobie sprawy z tego ile rzeczy nam zalega przyda się każda pomoc, trzeba zebrać jak najwięcej do niedzieli.

Liczę na Wasze wsparcie !!

 

Więcej info na priv !! 

 

Pozdrawiam !! 


SEIKO 7A28-7039 / SEIKO 7A28-701A / SEIKO 7A28-7010 / - SPEEDMASTERS  / SEIKO 7A48 - MOONPHASE / SEIKO TUNA SBBN017 / SEIKO SARB047 6R15 / SEIKO AEROMASTER 5H23 / i jeszcze kilka innych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do końca czy chcesz mu pomóc czy dobić. Na co dzień pracuje z takimi ludźmi i wiem, że wolę mają, ale zwykle na tym się kończy. 

Owszem jakieś podstawowe rzeczy jak najbardziej, ale wymagania w postaci żelu pod prysznic zamiast zwykłego mydła to już przesada nie wspominając o antyperspirancie.

Nie wiem czy wiesz jak działają osoby uzależnione, przecież jeśli pomożesz temu człowiekowi dając mu wszystko na tacy to w chwili zwątpienia czy załamania, a takie na pewno się pojawią, on to wszystko albo spienięży i pójdzie w swoje uzależnienia, albo wymieni te rzeczy na alkohol, dopalacze czy inne dragi.

Jeżeli chcesz mu pomóc to owszem ofiaruj podstawowe rzeczy do ubrania, wspieraj go swoją osobą, a taką zbiórką tylko go pogrążasz. I jeszcze jedna zasada: zasada ograniczonego zaufania, wiele razy widziałem wielkie słowa, wolę leczenia, chęć wyrwania się ze szponów nałogu osób uzależnionych, ale wystarczyła mała przeszkoda, ktoś źle się odezwał, małe potknięcie i lądowali znów w tym syfie.

Ostatnia rada nie da się pomóc każdemu bo nie każdy chce.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.