Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin Wins

Seiko Prospex Samurai Automatic SRPB55

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, interesuje mnie Seiko Prospex Samurai Automatic SRPB55. Czy jest on może gdzieś w Polsce jeszcze dostępny? Ewentualnie jak wygląda rynek wtórny? Moze Ktoś zna cenę? Jak przeglądam sieć to dużo znajduję na temat SRPB51 natomiast o tym czarno złotym niewiele. Rozumiem, że to takie same zegarki, ale czyżby ze względu na kolorystykę i fakt braku bransolety był tak dyskredytowany?!

post-102826-0-05289200-1518269129_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam pytanie czy po otwarciu nie czeka na mnie tego typu niespodzianka?

post-102826-0-39971400-1518270487_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

51, 53 i 99 Padi są na magazynie. Tego co chcesz brak. Co do napisu - czego innego się spodziewasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do napisu - czego innego się spodziewasz?

Mówisz, że to standard! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No jak Sumo jest China od dawna to co dopiero tańsze modele. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem mamy tego typu "kwiatki" jak w tym Seiko SRPB09 Blue Lagoon "Samurai" - tarcza minutowa nie jest w osi z markerem! Przyznam, że trochę bym się wkurzył, gdybym musiał potrzeć na coś takiego.. za każdym razem gdy spoglądam na godzinę. Czy takie niedoróbki dla Seiko to również standard?

 

Ile musi kosztować zegarek aby był wolny od tego typu wad?

post-102826-0-54309200-1518272241_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Akurat w Samurajach jest najmniej wad chapter ringa. Na wszystkie które miałem i sprzedałem wszystkie były ok. Najgorzej jest z Żółwiami, zdarza się w biedaMASie i SKX.

Mój Brightz SDGM003 też to miał. Dla mnie jest to nie do pojęcia. Wiele razy czytam na forum jak ktoś pyta o jakiegoś Aztorina Hilfigera i cała masa odpisuje żeby dać sobie spokój i brać Seiko. Problem w tym że tamte zegarki są zrobione poprawnie, ba nawet tanie Casio za 150zl są ok a Seiko w zegarkach za 3-4 tysiące wali takie babole że to zakrawa na kpinę.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRPB55 jeszcze spokojnie za granicą kupisz.

Tak widziałem, ale ze względu na występujące w nich wizualne wady wolałbym go przed zakupem obejrzeć. Chwilowo skończyła mi się wiza do Stanów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Niemczech też są - bez wizy ;) a wielu z nas ma niejednokrotnie bliżej do sklepu w Niemczech niż np. w Warszawie :P

a serio - zawsze można poprosić o fotkę wysyłanego egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech zupełnie nie znam sklepów. Znalazłem w unger-schmuck za 432,00 € a ze Stanów z cłem i podatkiem będę miał za ok 380,00 €. Wiem, wiem - zawracam D... ale to ma być zegarek codzienny "roboczy", więc szukam najtańszej opcji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre sklepy z góry piszą,że ta wada występuje w zegarkach seiko i należy się z tym liczyć przed zakupem. Np. seiyajapan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.