Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kriwas

Minimalistyczny design, czarna tarcza, koperta w kolorze złotym/różowe złoto

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, poszukuję zegarka który miałby maksymalnie minimalistyczny design, z czarną tarczą, zamknięty w złotej bądź złotoróżowej kopercie. Kwota jaką dysponuję to do 600 złotych, najlepiej oczywiście w automacie. Rozmiar do 42mm. Nie ukrywam że będzie nosiła go kobieta. Coś podobnego do tego z obrazka:

 

https://res.minuta.pl/zegarek-damski-doxa-d-light-173-95-101-01-7971605_2.jpg?hash=vCj2qd0Ru386Iqvf

Zdjęcie pochodzi z internetu.

 

Lecz również z wskazówką sekundową, ewentualnie datownik. Będzie w stanie ktoś polecić / doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Skąd taka spora koperta, jeśli ma go nosić kobieta? Jeśli w grę wchodzi mniejsza, a więc typowo kobieca średnica koperty, a do tego mechanizm kwarcowy, to proponuję przyjrzeć się damskim zegarkom Davosy. Np. modele Amaranto czy Pianos II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było określone że maksymalnie te 42 mm. Preferowałbym automata, kolego Schioedtei na pewno pokażę te które podesłałeś bo właśnie czegoś takiego szukam dla właśnie tej młodej damy.

 

Fidelio, dziękuję również, postaram się przeglądnąć katalogi jednak z tego co póki co widzę to w większości kwarcoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ta Doxa z pierwszego postu to kwarc, stąd też kwarce zaproponowałem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, to miał być jedynie pogląd, dziękuję tak czy siak i czekam na ewentualne dalsze propozycje jeśli ktokolwiek będzie w stanie na coś wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przyjrzałbym się jeszcze modelom od Adriatici oraz od Atlantica. Na pewno też w tej kwocie łatwiej byłoby znaleźć coś kwarcowego. Oczywiście warto też prztjrzeć się markom japońskim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh po podpowiedzeniu ci go pokazałem go też swojej małżonce i też go zamówiliśmy bo jej się spodobał.

Ja kupiłem tu:

https://m.aliexpress.com/item/32771412590.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32771412590&productSubject=32771412590&shortkey=e6vemaIN&addresstype=600

 

Aliexpress moim zdaniem jest bardzo bezpieczne ich ochrona klientów stoi na bardzo wysokim poziomie i jak coś jest nie tak szybko dostajesz zwrot pieniędzy.

 

Przygotuj się tylko że będziesz musiał poczekać ponad miesiąc.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.