Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Marcin Wins

Davosa Argonautic 161.498.20 - rocznik?

Recommended Posts

Witam, jaki może być rocznik zegarka Davosa Argonautic 161.498.20 - właściciel plącze się w zeznaniach. Te które jeszcze są w sprzedaży mają zbliżony numer 161.512.20, 161.498.80 /ten jest czarny - więc zdecydowanie odpada/ ale nigdzie nie znalazłem #161.498.20

post-102826-0-23277600-1518369604.jpg

post-102826-0-26618500-1518369609_thumb.jpg

Ten model pojawił się na rynku ok. 10 lat temu.

bl.jpgeclog.jpg

.................................................................
Emile Chouriet, Epos, Schaumburg Watch, NauticFish, Davosa, Jowissa,
.................................................................

"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• Guest Tomaso
      By Guest Tomaso
      Zakupiłem jako nowy zagarek Davosa Argonautic Lumis w łódzkiej firmie Tempus sprowadzony od krakowskiego dealera Davosy - firmy Chrono online.
      Zegarek okazał się mieć wadę fabryczną bezelu. Sprzedawca stwierdził, że może odesłać zegarek do dealera celem ekspertyzy reklamacji. Dealer poinformował mnie, że istnieją wady dopuszczalne i niedopuszczalne i w drodze wyjątku mógłby ewentualnie uznać reklamację i wymienić wadliwą część w ciągu tygodnia. Super! Niestety po dwóch tygodniach, nagle i niespodziewanie okazało się, że nie ma części zamiennych, gdyż ten model zegarka nie jest już produkowany i trzeba będzie poczekać na wyprodukowanie tej części (nie wiadomo jak długo). Producent odesłał mnie do dealera.   
      Reasumując zakupiłem zdefektowany zegarek, ale za to zabytkowy, czyli wyjątkowy i niepowtarzalny egzemplarz  
      Prawdopodobnie ten wyjątkowy nabytek wyląduje na dnie jakiegoś głębokiego akwenu wodnego.
      Wniosek z tego jest taki, żeby nie kupować w Polsce niczego, co przekracza wartość 100 pln chyba, że jest się fachowcem od tego rodzaju towaru.
      Uczciwość producenta, i sprzedawców poddaje Państwa ocenie.

• By 5kemot5
      Hej,
      Napiszcie proszę co sądzicie o takiej Davosie?
      https://dolinski.pl/zegarki-davosa/zegarki-meskie/nautic-star/davosa-nautic-star-163.472.45.html

Dodam, że widziałem ten zegarek na żywo i podoba mi się. A może macie jakiś pomysł na inny? Szukam kwarca, ciekawego, niszowa marka ale dobra\prestiżowa, szafir, przynajmniej 100m, bransa, design raczej sportowy ale z czytelną tarczą...
      Cena najlepiej poniżej 1500.
    • By Piotr71
      Witam, czy ktoś może wie w jakej klasie wykonany jest automat montowany w davosie ternos, czy polecacie tego nurka, jaka jest waszym zdaniem jakość do proponowanej ceny, dzięki za wszystkie uwagi, 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.