Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaczmi

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

zgodnie z wymogami pierwszy post w którym się przedstawiam.

Szukam zegarka ... jest zbyt dużo pięknych sztuk do wyboru.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cześć

zgodnie z wymogami pierwszy post w którym się przedstawiam.

Szukam zegarka ... jest zbyt dużo pięknych sztuk do wyboru.

Pozdrawiam

Szukajcie, a znajdziecie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Cloud
      witam forumowiczów 
    • Przez Przemek_K_K
      Dzień dobry.
      Na imię mam Przemek. Jestem po czterdziestce, mieszkam w Karkonoszach. Ciesze się, że mogłem dołączyć do Forum, które przeglądam od dwóch lat. Zdobywam wiedzę i wyrabiam sobie opinie na temat zegarków.
      Zegarek noszę od zawsze. Kiedyś nie przykładałem do niego szczególnej uwagi, po prostu musiał być na ręce. To było naturalne.
      I tak począwszy od mechanicznej Rakety w latach 80-tych, przez tanie zegarki kwarcowe w latach 90-tych po Casio Edifice i G-Shock na początku tego wieku.
      Teraz mam i cenię automatyczne Seiko, Orienta, Certinę no i kwarcowe G-Shock. Na luzie noszę Seiko Samuraja i G-Shock, biurowo Seiko Presage i Certinę DS-1, elegancko i świątecznie Orienta Bambino. Lubię zmieniać paski co powoduje, że moja skromna kolekcja się multiplikuje.
      Z czasem aktywniej będę włączał się w dyskusje na forum. Mam nadzieję, że moje opinie i doświadczenia pomogą innym użytkownikom tak jak mi pomogły w wielu sprawach związanych z zegarkami.
      Pozdrawiam i do "usłyszenia".
    • Przez corpsman
      Witam wszystkich Forumowiczów !

      Trafiłem tutaj ponieważ moja choroba zegarkowa postępuje.    Od lat jestem zadeklarowanym fanem rodziny G-Shock (pierwszy z nich trafił na moją rękę około 1995 roku) a ostatnio polubiłem się również z klasycznymi lotniczymi Steinhartami.    Póki co to chyba tyle o mnie, nie ma co zanudzać. 
    • Przez Krison
      Witam serdecznie Szanownych Klubowiczow!
       
       
       
      8 marca tego roku wybralem sie do kilku galerii handlowych w poszukiwaniu godnego upominku dla mojej zacnej partnerki- do domu wrocilem ze skromnym bukietem kwiatow i nieco bardziej okazalym-chronographem sygnowanym logo niewiele mi wowczas mowiacej marki Lorus…I tak zaczela sie moja przygoda z zegarkami. Forum przegladam niemal codziennie. I nic nie wskazuje na to, by mialo sie to w najblizszym czasie zmienic..Tymbardziej,ze przymierzam sie do kolejnego zakupu!
       

       
      Pozdrawiam,
       
      K.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.