Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
kaczmi

Witam

Recommended Posts

Cześć

zgodnie z wymogami pierwszy post w którym się przedstawiam.

Szukam zegarka ... jest zbyt dużo pięknych sztuk do wyboru.

Pozdrawiam

Guest fidelio

Cześć

zgodnie z wymogami pierwszy post w którym się przedstawiam.

Szukam zegarka ... jest zbyt dużo pięknych sztuk do wyboru.

Pozdrawiam

Szukajcie, a znajdziecie  ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Cloud
      witam forumowiczów 
    • By Przemek_K_K
      Dzień dobry.
      Na imię mam Przemek. Jestem po czterdziestce, mieszkam w Karkonoszach. Ciesze się, że mogłem dołączyć do Forum, które przeglądam od dwóch lat. Zdobywam wiedzę i wyrabiam sobie opinie na temat zegarków.
      Zegarek noszę od zawsze. Kiedyś nie przykładałem do niego szczególnej uwagi, po prostu musiał być na ręce. To było naturalne.
      I tak począwszy od mechanicznej Rakety w latach 80-tych, przez tanie zegarki kwarcowe w latach 90-tych po Casio Edifice i G-Shock na początku tego wieku.
      Teraz mam i cenię automatyczne Seiko, Orienta, Certinę no i kwarcowe G-Shock. Na luzie noszę Seiko Samuraja i G-Shock, biurowo Seiko Presage i Certinę DS-1, elegancko i świątecznie Orienta Bambino. Lubię zmieniać paski co powoduje, że moja skromna kolekcja się multiplikuje.
      Z czasem aktywniej będę włączał się w dyskusje na forum. Mam nadzieję, że moje opinie i doświadczenia pomogą innym użytkownikom tak jak mi pomogły w wielu sprawach związanych z zegarkami.
      Pozdrawiam i do "usłyszenia".
    • By corpsman
      Witam wszystkich Forumowiczów !

Trafiłem tutaj ponieważ moja choroba zegarkowa postępuje.    Od lat jestem zadeklarowanym fanem rodziny G-Shock (pierwszy z nich trafił na moją rękę około 1995 roku) a ostatnio polubiłem się również z klasycznymi lotniczymi Steinhartami.    Póki co to chyba tyle o mnie, nie ma co zanudzać. 
    • By Krison
      Witam serdecznie Szanownych Klubowiczow!

8 marca tego roku wybralem sie do kilku galerii handlowych w poszukiwaniu godnego upominku dla mojej zacnej partnerki- do domu wrocilem ze skromnym bukietem kwiatow i nieco bardziej okazalym-chronographem sygnowanym logo niewiele mi wowczas mowiacej marki Lorus…I tak zaczela sie moja przygoda z zegarkami. Forum przegladam niemal codziennie. I nic nie wskazuje na to, by mialo sie to w najblizszym czasie zmienic..Tymbardziej,ze przymierzam sie do kolejnego zakupu!

Pozdrawiam,

K.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.